loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 8:00 - 16:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €
S ktorou náhradou steroidov dosiahneš skvelé výsledky?

S ktorou náhradou steroidov dosiahneš skvelé výsledky?

Doplnky výživy

24.11.2016

Prečítané: 56753x

Steroidy – áno alebo nie? My sme jednoznačne za to, aby si želanú postavu nadobudol výhradne bezpečnými a legálnymi prostriedkami. Určite chceš dosahovať podobné výsledky ako svalnáči, ktorí si svoje telá ničia nebezpečnými steroidmi. Vďaka špeciálne vyvinutým náhradám je aj takýto cieľ bez problémov možný.

Zabudni na predsudky a zdravotné riziká – náhrady steroid na predaj nájdeš priamo v ponuke Protein.sk.

PROTOSTROL – Goldfield

Absolútne prírodné, absolútne účinné! Nechaj sa inšpirovať najlepším slovenským kulturistom v našej histórii – Jaroslavom Horváthom. Superrýchly nárast svalovej hmoty ti zaručia aktívne zložky tohto doplnku výživy. Ako to funguje? Zložky aktivujú iónové kanály vo svalových bunkách, čo napokon vedie k vylučovaniu adrenalínu.

Nezabúdaj pritom na stravu natlačenú bielkovinami. V takom prípade bude nárast svalovej hmoty ešte výraznejší. Podobné výsledky, aké by si dosiahol s nelegálnymi steroidmi, sú teraz na dosah ruky legálne a najmä bezpečne!

Žiadne vedľajšie účinky

Presne tak! Neobsahuje žiadne látky, ktoré by mohli tvoj cieľ oddialiť a poškodiť ti telo. Navyše, zvyšuje vitalitu tvojich orgánov, čo sa o steroidoch naozaj povedať nedá. Číslo na záver – podľa našich výsledkov, PROTOSTROL ti prinesie o takmer30 % vyšší svalový výkon za 3 mesiace! Iba vďaka nemu sa môžeš už o pár mesiacov cítiť ako Rambo.


Protostrol zaručí o 30 % vyšší svalový výkon

Testosterol 250 – Megabol

Nezľakni sa trochu lekárskeho názvu tohto produktu. Reč je o novom doplnku výživy, ktorý pozitívne vplýva na rast tvojich svalov a umožňuje ti dosahovať naozaj dobrú formu. Je plný účinných rastlinných látok.

V tomto prípade to funguje tak, že steroly, ktoré sa tu nachádzajú, priaznivo pôsobia na syntézu testosterónu. Vďaka tomu môžeš rásť a plniť si svoje ciele legálne a bezpečne!

Čo ešte ponúka Testosterol?

Vďaka mnohým procesom, ktoré týmto doplnkom uvedieš v tele do chodu, zlepšíš vzájomné vzťahy medzi rôznymi „sterónmi“ (látky príbuzné testosterónu). Navyše, vďaka tomuto prípravku zabrániš ukladaniu tukov v srdci, obličkách a ďalších orgánoch.

Tribulus Terrestris 90 % – Best Nutrition

Ako posledný si predstavíme prípravok od známej slovenskej firmy – Best Nutrition. Ak ideš len po tom najsilnejšom, potom práve tento doplnok je vhodný pre teba! Nájdeš tu najsilnejšiu koncentráciu účinnej látky (ako napovedá názov, až celých 90 %).

Ide o prírodný stimulant testosterónu. Je to doplnok získaný z rastliny Tribulus Terrestris (Kotvičník zemný).

Vďaka vyššej hladine testosterónu sa budeš cítiť ako chlap. Tvoja svalová hmota a svalová vytrvalosť nadobudnú nový rozmer a ešte sa ti zvýši aj sexuálne libido (dokonca aj u žien).

Zvýš svoju hladinu testosterónu až o 30 %, zníž obsah tuku v tele a nadobudni novú chuť do života. Len ty a tvoje výsledky, ku ktorým ti dopomôže Tribulus Terrestris! A to navyše vo výhodnom balení.

Tribulus terrestris od Best Nutrition, poprednej slovenskej značky

Prečo výrobok od Best Nutrition?

Best Nutrition je popredná slovenská firma, ktorá sa špecializuje na výrobu doplnkov výživy tej najvyššej kvality. Orientuje sa na čo najlepší pomer ceny a výkonu, čo robí tieto výrobky výbornou voľbou ak chceš rásť a zaistiť si adekvátnu starostlivosť o svoje svaly.

Autor: Mgr. Daniela Garančovská • Foto: Depositphotos Inc. • Zdroj: www.protein.sk
Páčil sa vám článok? Podeľte sa oň!
NECHCETE ZMEŠKAŤ NOVÉ ČLÁNKY?

POŠLEME VÁM INFO DO MAILU.

SÚVISIACE ČLÁNKY

5 tipov ako zvýšiť testosterón u muža aj u ženy

5 tipov ako zvýšiť testosterón u muža aj u ženy

Zlepší vám náladu, zrýchli váš metabolizmus ba dokonca vzbudí vaše sexuálne chute. Testosterón už dávno nie je len hormón, ktorý podporuje mužskú sexualitu a prostriedok aby sa z chlapca stal v puberte muž. Bez ohľadu na vek a pohlavie, testosterón pozitívne pôsobí na budovanie svalovej hmoty a chudnutie.

Čo je Tribulus terrestris

Čo je Tribulus terrestris

Tribulus terestris je úžasná rastlina. Okrem toho, že podporou tvorby testosterónu pomáha športovcom dosahovať lepšie výkony, jeho účinky ocenia všetci, ktorí si chcú zlepšiť svoj sexuálny život a potenciu (ženy rovnako, ako muži).

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO