loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

PROTOSTROL Turbo - Goldfield

Toto prírodné anabolikum vrelo odporúča a nedá naň dopustiť najlepší slovenský kulturista v histórii: Jaroslav Horvát. Momentálne najpredávanejší produkt na rýchly nárast svalovej hmoty v Európe.

Balenie

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do pondelka?

Objednajte kuriérom GLS do piatka 14:00 hod.

Popis produktu

Reklamny baner Protostrol

Protostrol je najúčinnejší prírodný anabolický steroid vo svete.

Za pravosť nášho Protostrolu ručí osobne Jaroslav Horváth (2 násobný majster sveta, profesionál divízie IFBB)

Aktívne zložky PROTOSTROL-u tvoria zložky zo skupiny „prirodzeného agonistu TRP“ (prechodný receptor). Aktivujú sa tým iónové kanály vo svalových bunkách, teplotné senzory sú stimulované a vydávajú impulz nervovému systému, čo následne vedie k vylučovaniu adrenalínu. V kombinácii so stravou obsahujúcou vysoké množstvo bielkovín vzniká „prirodzený“ anabolický metabolizmus.

Vaše svaly budú rásť rýchlejšie!

Normálna horčica, škorica a riasy sa tak nesprávajú! Niektorí ľudia sa mylne domnievajú, že môžu dosiahnuť rovnaký efekt, keď jedia pravidelne horčicu, škoricu a riasy. To je veľký omyl! Prečo? Môže za to jedinečná nano-technológia použitá v receptúre PROTOSTROL od firmy Goldfield. Tento účinok bol vedecky potvrdený, a preto bol PROTOSTROL patentovaný.

Váš svalový optimizér (prírodné anabolikum):

Má obdobne silné účinky ako syntetické anabolické látky, ale nemá žiadne vedľajšie účinky. Tým pádom je jeho konzumácia bezriziková! Užívanie anabolických steroidov (dopingových látok) sprevádza veľké množstvo nežiaducich vedľajších účinkov. Všetky zložky PROTOSTROL-u sú kontrolované a 100 % bez obsahu zakázaných látok! Budete cítiť, ako sa vaše svaly každým dňom zväčšujú! PROTOSTROL je prvá, unikátna patentovaná zmes na svete, ktorá optimalizuje a stimuluje vaše svaly k rastu. Zažite rýchly rast svalov, silu a vytrvalosť!

8 výhod PROTOSTROL-u:

 1. Výhoda: Rýchlejší rast svalovej hmoty. Sledujte na sebe nárast svalovej hmoty vo veľmi krátkom čase! PROTOSTROL dáva svalom nový impulz k ich rastu.
 2. Výhoda: Zlepšuje hustotu svalov. Pri pohľade do zrkadla uvidíte, ako sa vaša hustota (definícia) výrazne zlepší! PROTOSTROL sa postará o to, že vaše svaly budú plastickejšie a svieže, ich kontúry nadobudnú ostré črty!
 3. Výhoda: Zvýšite svoju silu a vytrvalosť! PROTOSTROL zlepšil za 3 mesiace silový výkon v priemere o 28,4 % a vytrvalostný výkon až o 32,6 %. V tréningu môžete používať vyššie váhy a môžete trénovať tvrdšie!
 4. Výhoda: Lepšie využitie bielkovín. PROTOSTROL priamo aktivuje váš tráviaci systém, bielkoviny obsiahnuté vo vašej strave sú dokonalejšie spracované a využité na rast svalov.
 5. Výhoda: Viac kyslíka do svalov a orgánov. PROTOSTROL zvyšuje vstrebávanie kyslíka do svalových buniek a vnútorných orgánov. Tým sa zlepší napumpovanie, transport živín a skráti sa čas potrebný na regeneráciu.
 6. Výhoda: Viditeľne vyrysovanie svalov, už po dvoch týždňoch užívania! 94 % účastníkov štúdie PROTOSTROL hovorí, že už po 2 týždňoch užívania viditeľne vyrysovali svoje svaly. To jednoducho uvidíte!
 7. Výhoda: Zvyšuje silu a vitalitu. PROTOSTROL zvyšuje efektivitu vnútorných orgánov (srdce, pľúca, pohlavné orgány, obehový systém). V každom ohľade pocítite priaznivé zmeny!
 8. Výhoda: Nemusíte zaradiť prestávku v užívaní, 100 % kompatibilný. PROTOSTROL je prirodzený produkt, tým pádom eliminujete prestávky. Je 100 % kompatibilný a bez nežiaducich vedľajších účinkov.

Prečo by som mal užívať PROTOSTROL? Prečo je lepší než steroidy?

Účinok PROTOSTROL-u je úplne odlišný. Komplex Phenacrosinol™ obsahuje TRP agonistov (prechodný receptor). Ide o látky, ktoré pôsobia na báze novo objavenej iónovej dráhe TRP-typu. Teplotné senzory v tele stimulujú nervový systém a uvoľní sa tým adrenalín. Výsledkom je prírodný anabolický metabolizmus. Narozdiel od anabolických steroidov nehrozia žiadne vedľajšie účinky.

Vedecké štúdie:

Tu sú výsledky po 3 mesiacoch:

 1. Priemerný váhový prírastok o 7,4 kg
 2. Po dvoch týždňoch sa u 94 % testovaných viditeľne zlepšil obrys svalov.
 3. Až 28,4 % zaznamenalo vyššiu silu a o 32,6 % vyšší vytrvalostný výkon
 4. 97 % účastníkov bolo nadšených z účinkov PROTOSTROL-u

Vedci potvrdili veľmi dobré výsledky. PROTOSTROL môže byť označený ako ideálne prírodné anabolikum.

Dávkovanie

Užívajte 2 kapsule denne, 1 ráno s raňajkami a 1 k večeri (alebo 30 minút pred tréningom).

Dĺžka užívania:

 • PROTOSTROL môžete užívať najmenej 3-4 mesiace alebo roky! S účinkom budete spokojní.
 • Dávajte si pozor na príjem bielkovín!
 • PROTOSTROL aktivuje rast svalov.
 • Teraz potrebujú vaše svaly viac bielkovín, ako stavebný materiál.
 • Užívajte veľmi kvalitné zdroje proteínov!

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1 kaps.
Počet dávok v balení: (60 kaps.) 60
Hodnoty: v 1 kaps. v 100 g
Komplex vitálne dôležítých látok 150 mg 41,4 mg
Turbo komplex 36 mg 9,9 mg
Komplex potencie 12 mg 3,3 mg
Kyselina pantoténová 9 mg 2 486 mg
Zinok 10 mg 2 762 mg
Chróm 60 µg 16,6 mg
Bielkoviny 130 mg 35,9 mg
Sacharidy 40 mg 11 g
Tuky 15 mg 4,1 g
Energetická hodnota 0,8 kcal/2,5 kJ 224 kcal/966 kJ

Zloženie

Komplex vitálne dôležitých látok (trans-3-fenyl-2-propenal extrakt, glukózový para-hydroxybenzyl a alylové izotiokyanáty z Sinapis-Albis a škorice, Ascophyllum nodosum, oxid kremičitý, stabilizátor (kyselina algínová)), hovädzie želatínové kapsuly (farbivo: oxid titaničitý), protihrudkujúca látka (oxid kremičitý), citrát zinočnatý, turbo komplex (komplex kyseliny algínovej s fosforom, astaxantín, piperín a kapsaicín), komplex potencie (Catuaba, Muira-Puama, Ashwagandha), kyselina pantoténová, chlorid chromitý.

Upozornenie

Preparát skladujte na suchom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu malých detí. Nevhodný pre dojčiace a tehotné ženy, a pre deti do 18 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa užívať ako náhrada pestrej stravy.

Video

Výrobca

Goldfield BV Sportsfood-Tuning, Mercuriusweg 7, NL-5971 LX Grubbenvorst, Holandsko.
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO