Keď Vás trápia kilá navyše, alebo bojujete s nadváhou už dlhú dobu a neviete si s ňou poradiť, máme pre Vás ideálne riešenie. Toto Vám zaručene pomôže! Pripravte si tento zázračný lektvar, vyrobený zo zdravých a čisto prírodných zložiek, nedáte šancu ukladaniu tuku do problémových partií a navždy sa zbavíte neželaných kíl.

Tento nápoj Vám pomôže získať perfektný pás, ale taktiež sa zlepší Vaše celkové zdravie a posilní sa obranný systém organizmu.

Budeme potrebovať

  • Za hrsť petržlenovej vňate
  • 1 citrón
  • Pohár vody

Spôsob prípravy

Nasekáme petržlen na malé kúsky, odšťavíme citrón, zmiešame s petržlenovou vňaťou a všetko dobre premiešame v pohári s vodou. Môžeme použiť mixér, aby tento nápoj bol účinnejší.

Spôsob konzumácie

Mali by ste konzumovať tento úžasný nápoj ráno ihneď po prebudení na lačný žalúdok po dobu 5 dní. Potom si urobte 10-dňovú prestávku a kúru opäť opakujte.

Tento nápoj zlepšuje proces spaľovania kalórií, ale zároveň vyživuje telo o vitamíny a minerály. Okrem toho, petržlen zlepšuje trávenie, bojuje proti zadržiavaniu vody v tele a tým nám umožňuje rýchlo sa zbaviť tekutín v tele, čo  má za následok že vyzeráme tučnejší než v skutočnosti sme.

Poznámka: Skôr ako začnete konzumovať tento nápoj, mali by ste sa najskôr poradiť so svojím lekárom.

Zapojte sa s nami do tejto výzvy po dobu 5-tich dní a napíšte nám aké výsledky mal na Vás tento zdravý a chutný nápoj :)

Autor: Ing. Monika Petrovčinová • Foto: Dreamstime.com