loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 8:00 - 16:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €
Zázračný nápoj na okamžité chudnutie

Zázračný nápoj na okamžité chudnutie

Stravovanie

28.01.2015

Prečítané: 22910x

Keď Vás trápia kilá navyše, alebo bojujete s nadváhou už dlhú dobu a neviete si s ňou poradiť, máme pre Vás ideálne riešenie. Toto Vám zaručene pomôže! Pripravte si tento zázračný lektvar, vyrobený zo zdravých a čisto prírodných zložiek, nedáte šancu ukladaniu tuku do problémových partií a navždy sa zbavíte neželaných kíl.

Tento nápoj Vám pomôže získať perfektný pás, ale taktiež sa zlepší Vaše celkové zdravie a posilní sa obranný systém organizmu.

Budeme potrebovať

  • Za hrsť petržlenovej vňate
  • 1 citrón
  • Pohár vody

Spôsob prípravy

Nasekáme petržlen na malé kúsky, odšťavíme citrón, zmiešame s petržlenovou vňaťou a všetko dobre premiešame v pohári s vodou. Môžeme použiť mixér, aby tento nápoj bol účinnejší.

Spôsob konzumácie

Mali by ste konzumovať tento úžasný nápoj ráno ihneď po prebudení na lačný žalúdok po dobu 5 dní. Potom si urobte 10-dňovú prestávku a kúru opäť opakujte.

Tento nápoj zlepšuje proces spaľovania kalórií, ale zároveň vyživuje telo o vitamíny a minerály. Okrem toho, petržlen zlepšuje trávenie, bojuje proti zadržiavaniu vody v tele a tým nám umožňuje rýchlo sa zbaviť tekutín v tele, čo  má za následok že vyzeráme tučnejší než v skutočnosti sme.

Poznámka: Skôr ako začnete konzumovať tento nápoj, mali by ste sa najskôr poradiť so svojím lekárom.

Zapojte sa s nami do tejto výzvy po dobu 5-tich dní a napíšte nám aké výsledky mal na Vás tento zdravý a chutný nápoj :)

Autor: Ing. Monika Petrovčinová • Foto: Dreamstime.com
Páčil sa vám článok? Podeľte sa oň!
NECHCETE ZMEŠKAŤ NOVÉ ČLÁNKY?

POŠLEME VÁM INFO DO MAILU.

SÚVISIACE ČLÁNKY

Chudnite s omega-3

Chudnite s omega-3

Podľa vedeckých štúdií dodávaním omega-3 mastných kyselín dosiahnete váš vysnívaný „six pack“ (vyrysované brucho so šiestimi tehličkami) oveľa rýchlejšie ako keby ste ich do tela nedodávali.

7 fantastických návykov pre úspešné chudnutie

7 fantastických návykov pre úspešné chudnutie

Pokiaľ ide o chudnutie, malými zmenami môžete urobiť veľký rozdiel. Predpokladáme, že diéta si vyžaduje radikálne prerobiť svoj život, ukrutne dodržiavať určité obmedzenia, ale to nie je správna cesta. Pokiaľ ide o trvalé chudnutie výskum ukazuje, že účinnejšie sú malé a zdravé zmeny ako všemožné diéty, ktoré nútia radikálne zmeniť životný štýl. Kľúčom k úspechu je, že tieto zmeny sú praktické a trvalo udržateľné, aby bolo možné ich natrvalo prijať do svojho každodenného života.

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO