loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 8:00 - 16:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €
Spaľovače tukov pre ženy. Naozaj pomáhajú?

Spaľovače tukov pre ženy. Naozaj pomáhajú?

Doplnky výživy

11.07.2016

Prečítané: 13200x

Spaľovače tukov sú výbornými doplnkami k výživnej a pestrej strave. Naozaj ale pomáhajú? V dnešnom článku si vysvetlíme, ako vlastne fungujú, aké sú pre vás najvhodnejšie, ktoré potraviny sú prirodzeným spaľovačom tukov a ktoré potraviny nahradiť inými, aby začal váš tuk naozaj efektívne miznúť. Ukážeme si aj konkrétne spaľovače, ktoré nájdete v našej ponuke.

Ktoré potraviny a akými máme nahradiť?

V úvode sme si spomenuli, že vám navrhneme, akými potravinami nahradiť niektoré nezdravé. Možno vás prekvapíme, ale rozhodne odporúčame zameniť napríklad bežne kupovanú kávu za organickú, ktorá pochádza z plantáží bez chemických postrekov. Ďalšou potravinou vhodnou na odstrel sú rafinované cukry, ktoré rozhodne nahraďte kokosovým cukrom alebo xylitolom. Najväčším lákadlom pre tuk je ale alkohol, ktorý je extrémne bohatý na cukry, spomaľuje metabolizmus a teda aj spaľovanie nechcených tukov. Pokúste sa ho obmedziť – ideálne nepite vôbec, ak ale na tom trváte, tak maximálne raz za dva týždne. Vždy platí, čím viac umelých potravín nahradíte prírodnými, tým lepšie spravíte pre svoj metabolizmus a spaľovanie tukov.

Nahraďte tieto potraviny napríklad vajíčkami, ktoré sú bohaté na obsah proteínov, dlho vás udržia najedenými a niekoľko štúdií dokonca preukázalo, že ľudia, ktorí pravidelne raňajkujú vajcia, sú chudší a majú lepšie a výkonnejšie spaľovanie tukov v ich telách. Navyše, obsahujú aj cenný vitamín B12, ktorý metabolizuje tuky. Pridajte do jedálnička aj zelenú zeleninu (brokolica, šaláty, špenát), ryby, čerstvé bylinky a organicky pestované mäso.

zelenina a ovocie

Ako spaľovače tukov fungujú?

Spaľovače sa väčšinou skladajú zo štyroch látok – efedrín, pyruvát, chitosan a HCA. Každá z týchto látok má za cieľ zrýchliť váš metabolizmus, aby rýchlejšie rozkladal tuky. Niektoré sa nazývajú termogenické, pretože zvyšujú teplotu vášho tela, čo má za následok zrýchlenie metabolizmu, niektoré zrýchľujú aj tempo trávenia jedla v žalúdku.

Na čo si dať pozor?

Ženský organizmus je citlivejší na zmeny než mužský. Väčšina žien pomalšie chudne a taktiež naberá svalovú hmotu, preto sú spaľovače veľmi dobrým doplnkom najmä pre dámy. Niektoré fungujú výborne, ale niektoré len veľmi slabo. Pozor je potrebné dávať najmä na toleranciu – tak, ako aj pri iných látkach, aj tu platí, že telo si na doplnky môže zvyknúť a ich účinky nebudú tak výrazné než na začiatku užívania. Neplatí tu však, že máte násobiť dávky, vhodnejšie je zmeniť značku alebo typ spaľovača.

Kedy najlepšie fungujú?

Ideálne je mať nielen pestrý stravovací plán, ale aj pestrý pohyb. Ani spaľovače nie sú magické pilulky, ktoré vám „roztopia“ tuky bez námahy. Najlepšou možnosťou je pre vás pravidelné kardio, ktoré do vás „napumpuje“ krv a ešte viac vám zefektívni dobré stránky, ktoré tieto doplnky majú. Najlepšie spravíte, ak akýkoľvek pohyb, ktorý máte teraz (pred začatím užívania spaľovačov), zdvojnásobíte. Premeňte 40-minútovú jogu na 45-minútový beh, vašu pravidelnú hodinku na bicykli predĺžte na dve hodiny. Nezabúdajte, každý pohyb je dobrý!

štíhla žena

Aké si mám vybrať?

Našim najobľúbenejším spaľovačom je Fat Attack od firmy Best Nutrition. Je vyrobený výhradne z prírodných surovín, obsahuje kofeín, kôru z vŕby bielej, karnitín a synefrín. Je vhodný pre akúkoľvek dámu, ktorá sa snaží aj s pomocou spaľovačov schudnúť a zbaviť sa neželaných tukov. Aktuálne ho máme v akciovej ponuke 1+1 balenie zdarma. Našou obľúbenou voľbou je však aj Gaba 1000 od Best Nutrition, zaujme vás najmä svojou chuťou, ale aj silným účinkom.

Autor: Mgr. Ľuboš Lištinský • Zdroj: Protein.sk
Kvalitné a účinné spaľovače tukov pre efektívne, rýchlejšie a jednoduchšie chudnutie
Páčil sa vám článok? Podeľte sa oň!
NECHCETE ZMEŠKAŤ NOVÉ ČLÁNKY?

POŠLEME VÁM INFO DO MAILU.

SÚVISIACE ČLÁNKY

Popis a rozdelenie spaľovačov tuku

Popis a rozdelenie spaľovačov tuku

Spaľovače tukov sú veľmi známym suplementom a mnohí po nich siahajú pri redukčných diétach, aby zvýšili ich účinok a aby rýchlejšie schudli. Hneď na začiatok treba povedať, že tieto suplementy naozaj fungujú, avšak, má to jednu podmienku. Spaľovače ti majú pomôcť v spaľovaní tukov a nie ho samo od seba vyvolať. To znamená, že budú fungovať, ak budeš mať upravenú stravu a tréning a budeš aj prirodzene chudnúť. Vtedy tvoje snaženie podporia. Určite nebudú fungovať tak, že budeš v kalorickom surpluse, nebudeš sa hýbať a budeš čakať, že spaľovač za teba odvedie celú prácu.

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO