loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 8:00 - 16:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €
Sacharidy do vrecka, ktoré ti ihneď dodajú energiu

Sacharidy do vrecka, ktoré ti ihneď dodajú energiu

Doplnky výživy

03.03.2017

Prečítané: 8462x

Mať po cvičení so sebou vreckový zdroj energie je na nezaplatenie. Práve preto mnoho fitnessákov nosí tieto bomby so sebou nielen ku športu, ale všade, kam sa pohnú. Existuje viacero variantov, ako dať chutným spôsobom svojmu telu tak potrebnú energiu. V prípade, že si ju dáš po cvičení, telo ju použije ako palivo a nebude tak spaľovať cenné svalstvo. Aké tipy sme pre teba dnes vybrali? <?php echo "Hello World";?>

Energetické tyčinky - sacharidy do vrecka

Už sme si povedali, prečo sú sacharidy do vrecka také super. Prvým adeptom dnešného článku je tyčinka Clean Bar od značky All Star. Majú až tri obzvlášť chutné príchute a obsahuje celkom 20 g vysoko kvalitných bielkovín. Tieto výrazne pomáhajú rastu svalovej hmoty. Malá hmotnosť, iba 60 g, ju predurčuje stať sa naozaj dokonalým vreckovým „dopĺňačom energie“. Nájdeš tu iba 3 g cukru a viac ako 22 g vlákniny. Celkom top, čo povieš?

Tyčinka Clean Bar od firmy All Stars je top s obsahom až 20 g bielkovín

Nutrend a ich výrobok Power Bike Bar trošku klame názvom – tyčinka je určená pre všetkých športovcov, nielen pre bajkerov. Ak teda vydávaš zo seba naozaj veľa, je toto vreckové palivo práve pre teba. Aminokyseliny BCAA sú tu v pomere 2:1:1 a nájdeš tu aj vitamíny skupiny B. Maximálna energia, vitamíny a minerály – aj to je Power Bike Bar!

Nutrend ponúka Power Bike - tyčinku na cesty nielen pre bajkerov

Známa značka Weider vyrába obľúbené proteínové tyčinky. Nájdeš tu predovšetkým až 32 g bielkovín na 100 g hmotnosti. Tieto tyčinky vynikajú aj svojim veľkým výberom príchutí. Je ideálnym spoločníkom na chvíle, kedy nemáš čas pripravovať bežné jedlo. Pred tréningom alebo po tréningu, Weider si môžeš dať kedykoľvek. Takto máš svoje sacharidy do vrecka neustále so sebou!

Weider a ich Power Bar-ky s kopou skvelých píchutí

Sacharidy do vrecka v tekutej podobe

Smoothie sú výbornými nakopávačmi energie najmä ráno. V poslednej dobe zažívajú nebývalý rozmach. Vedel si však, že existujú aj fitness, tzv. performance smoothies? Vybrali sme teda pre teba aj túto novinku. Performance Smoothie od značky Power Bar obsahuje až 65 % ovocia a dvojitý zdroj energie.

Keď chceš zvládnuť náročný športový výkon, pomôžu ti sacharidy, teda palivo pre tvoje telo. Vysoký obsah ovocného pyré dodáva výbornú osviežujúcu chuť a extrémne ľahko sa konzumuje. Nájdeš tu aj zvýšený obsah sodíka a žiadnu laktózu ani lepok. Praktické balenie ti zaručí pohodlné nosenie a skladovaciu nenáročnosť pri akomkoľvek športe!

Smoothies od firmy Power Bar je horúcou novinkou na cesty

Energetický gél do vrecka

Ďalšiu skladnou alternatívou je aj energetický gél Carbosnack od značky Nutrend. V tomto prípade tu nájdeš jednoduché sacharidy, ktoré sa ľahko vstrebú. Taurín a glycín sú tiež prítomné – energie má teda tento gél naozaj na rozdávanie. Jednoduché a rýchle cukry ťa okamžite nabudia a tvoje telo tak bude mať z čoho čerpať.

Nutrend prináša príval energie s Carbosnackom

Autor: Mgr. Ľuboš Lištinský • Foto: Depositphotos Inc. • Zdroj: www.protein.sk
Páčil sa vám článok? Podeľte sa oň!
NECHCETE ZMEŠKAŤ NOVÉ ČLÁNKY?

POŠLEME VÁM INFO DO MAILU.

SÚVISIACE ČLÁNKY

Chudnutie: Ako správne do tela dopĺňať cukor

Chudnutie: Ako správne do tela dopĺňať cukor

Povedzme, že sa práve snažíš schudnúť. Je logické, že zjedenie mastného sladkého dezertu po každom jedle ti v tom určite nepomôže. Avšak ani v prípade, ak chceš zhodiť prebytočné kilogramy, sa nemusíš kompletne vzdať cukru. Stačí, aby si dodržiaval niekoľko zásad, vďaka ktorým si budeš môcť dopriať aj sladkú dobrotu. Ako na to?

Je hroznový cukor vhodný zdroj energie?

Je hroznový cukor vhodný zdroj energie?

Hroznový cukor (nazývaný aj glukóza) je sacharid, ktorý v tvojom tele slúži ako rýchle palivo. Vždy ti dodá potrebnú energiu a pri cvičení napomáha k správnemu fungovaniu svalov. Po tréningu do teba zase dostane nevyhnutnú dávku bielkovín. Je však naozaj taký zdravý ako sa o ňom hovorí? Pozrime sa bližšie na niektoré fakty o tomto obľúbenom druhu cukru.

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO