loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Project X - Swedish Supplements

Poskytuje silnú a dlhotrvajúcu energiu s ostrým zameraním, zvýšenou výbušnosťou a svalovou pumpou. PWO pre tých, ktorí požadujú niečo navyše.

Balenie

Príchuť

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do utorka?

Objednajte kuriérom GLS do pondelka 14:00 hod.

Popis produktu

Project X pokrýva všetky základné látky, ktoré by dobré PWO malo obsahovať. Project X ide ešte o krok ďalej a využíva jedinečné zložky.

13 aktívnych zložiek, ktoré zahŕňajú napríklad kreatín, beta-alanín, citrulín alebo kofeín sú chrbticou tohto predtréningového doplnku. Všetky zložky sú pridané v presne odmeraných dávkach. Okrem týchto zložiek obsahuje účinné látky, ktoré sú pridanou hodnotou a vďaka nim tento produkt vyniká medzi ostatnými PWO. Sú to látky ako Korálovec ježovitý (Levia hriva), citikolín, Zynamite® a Yerba Maté.

Vďaka týmto prísadám tento produkt vyčnieva z davu.

  • Korálovec ježovitý preukázal zlepšenie duševného sústredenia a bdelosti, fyzického výkonu, má tiež pozitívne metabolické vlastnosti.
  • Citikolín je chemická forma cholínu a považuje sa za silnú nootropickú výživu pre zdravie mozgu. Zvyšuje aktivitu mitochondrií v bunkách a zvyšuje hladiny ATP. Výsledkom je viac sústredenia a energie súčasne.
  • Zynamite® je zaujímavá zlúčenina z listov manga. Je to úplne prirodzená nootropná prísada pre športový výkon, založená na dôkazoch, podporená niekoľkými klinickými štúdiami. Zynamite® sa používa na povzbudenie mentálneho a fyzického výkonu. Medzi benefity pre športový výkon patrí znížená hladina laktátu, zvýšenie VO2 max. a zvýšený špičkový výstupný výkon.
  • Yerba Maté tiež patrí k stimulantom, dokáže človeka poriadne nakopnúť a dodať mu chýbajúcu energiu, vie telo zbavovať toxínov.

Project X obsahuje okrem iného aj vysokú dávku kofeínu, a preto by ste mali vždy začať s polovičnou dávkou, aby ste zhodnotili svoju toleranciu.

Vstúpte do zóny surového sústredenia a sily.

Výhody:

  1. Až 13 starostlivo vybraných ingrediencií
  2. Dlhotrvajúce účinky
  3. S obsahom Korálovca ježovitého, Citikolínom a Zynamite
  4. Výborná chuť

Dávkovanie

Zmiešajte 16 g s 300 ml studenej vody a užívajte 30 minút pred tréningom. Maximálna denná dávka je 16 g. S ohľadom na silu produktu je vhodné začať s polovičným dávkovaním, 8 g.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 16 g
Počet dávok v balení: (320 g) 20
L-citrulín malát 4 g
Beta-alanín 3,5 g
Tri-kreatín malát 2 g
Kreatín monohydrát 1 g
L-tyrozín 1 g
Taurín 1 g
Koralovec ježovitý 500 mg
Kofeín 300 mg
Citikolín 200 mg
L-glutatión 200 mg
Extrakt z Yerba Mate 200 mg
Extrakt z listov manga, Zynamite® 150 mg
Vitamín B3 10 mg

Zloženie

Berry Blast: L-citrulín malát, beta-alanín, tri-kreatín malát, kreatín monohydrát, l-tyrozín, taurín, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), korálovec ježovitý (sporocarp)(hericium erinaceus), arómy, protihrudkujúca látka (silica), sladidlo (E951)*, kofeín citikolín, glutatión, yerba mate xtrakt (list)(illex paraguariensis A), zynamite® extrakt z manga (list)(mangifera indica), farbivo (E133), sladidlo (E950), vitamín B3 (niacínamid).

Cola Craze: L-citrulín malát, beta-alanín, tri-kreatín malát, kreatín monohydrát, l-tyrozín, taurín, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), korálovec ježovitý (sporocarp)(hericium erinaceus), arómy, protihrudkujúca látka (silica), sladidlo (E951)*, kofeín citikolín, glutatión, yerba mate xtrakt (list)(illex paraguariensis A), zynamite® extrakt z manga (list)(mangifera indica), farbivo (E150c), sladidlo (E950), vitamín B3 (niacínamid).

* Môže mať vplyv na aktivitu a pozornosť detí.

Upozornenie

Doplnok výživy, neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Vysoký obsah kofeínu 300 mg v denne dávke. Nevhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neužívajte aspoň 6 hodín pred plánovaným spánkom, aby ste predišli nespavosti. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste, mimo dosahu detí. Tento produkt nie je určený k diagnostike, liečbe, na vyliečenie alebo prevenciu akejkoľvek choroby.

Výrobca

Swedish Supplements AB, Kristvägen 2, 433 48 Partille, Sweden
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO