loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

Crazy 8 - Swedish Supplements

S Crazy 8 prichádza nová generácia predtréningových produktov! Intenzívna a trvalá energia, túžba poraziť hmotnosť, vysoká dávka stimulantov.
 

Balenie

Príchuť

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do zajtra?

Objednajte kuriérom GLS do dnes 14:00 hod.

Popis produktu

Crazy 8 predstavuje novú éru v produktovom segmente predtréningoviek. Obsahuje nie menej ako 8 rôznych stimulantov, ktoré spolupracujú v synergii a udržiavajú vás v strehu od prvej dávky.

Formula Crazy 8 pozostáva prevažne z rôznych zdrojov kofeínu extrahovaných z rastlinného kráľovstva. Preto majú iný charakter, ale podobný efekt a poskytujú kombinovaný silne povznášajúci účinok predtréningovky.

Pre maximálne zameranie a sústredenie boli použité cholín bitartrát, l-tyrozín a taurín. Cholín sa v tele používa aj na produkciu acetylcholínu, ktorý je dôležitým neurotransmiterom, ktorý sa podieľa na funkciách, ako je ukladanie pamäte a kontrola svalovej hmoty. V štúdiách sa tiež zistilo, že ďalší príjem cholínu môže prispievať k zlepšenej reakcii pri súčasnom zvýšení výkonnosti športovcov.

Tyrozín pomáha znižovať riziko zrútenia po použití stimulačného doplnku. Účinok sa dosiahne použitím tejto aminokyseliny pri produkcii katecholamínov v tele. Katecholamíny pôsobia ako neurotransmitery a hormóny, ako je adrenalín, norepinefrín a dopamín. Keď je telo v strese, mozog uvoľňuje noradrenalín, aby stimuloval CNS a zvýšil energiu, ako aj duševnú bdelosť. Vzniká problém, že obnovenie hladín neurotransmiterov po ich vyčerpaní trvá určitý čas. To dáva pocit únavy a nepohodlia - krach. Pridanie tyrozínu zvyšuje stupeň norepinefrínu, takže sklady nemusia ísť dole.

Crazy 8 obsahuje veľkorysú dávku taurínu na vyváženie silného stimulačného účinku. Taurín pôsobí ako antioxidant a má účinok na zníženie kortizolu, pozitívne pôsobí aj na funkciu pamäti a chráni srdce.

Citrulín, o ktorom vieme, že sa bežne používa na zvýšenie hladiny arginínu v krvi, uvoľňuje oxid dusnatý a stimuluje rastový hormón GH. Citrulín efektívne účinkuje pri znižovaní účinku kyseliny mliečnej a pri znižovaní koncentrácie amoniaku podporovaním cyklu močoviny. U kulturistov je obľúbený, pretože obnovuje priaznivú hodnotu intramuskulárneho pH a zlepšuje regeneráciu.

Beta-alanín je neesenciálna aminokyselina, ktorú telo používa na vytvorenie dipeptidu nazývaného karnosín. Karnosín pôsobí ako tlmivý roztok, pretože ovplyvňuje kyslosť svalového tkaniva a znižuje ho. Vyššie hladiny karnosínu znižujú únavu pri inhibícii kyseliny mliečnej. Okamžitým účinkom po podaní beta-alanínu je pocit brnenia a niekedy začervenanie hlavne na rukách a tvári. Toto je neškodná reakcia na hladiny beta-alanínu, ktoré v krvi rýchlo stúpajú. Pri pravidelnom príjme beta-alanínu sa bodavý účinok znižuje, čo v žiadnom prípade neznižuje inhibičný účinok kyseliny mliečnej, ale je spôsobený zvykom tela.

Všetky tieto látky spolu v chutnom nápoji pred tréningom vám poskytnú podporu, ktorú potrebujete, aby ste svoje tréningy dostali do nových výšin.

Výhody:

  1. Intenzívna a trvalá energia
  2. Ostré zameranie
  3. Maximálna synergia použitých surovín

Dávkovanie

Zmiešajte 10 g (3/4 odmerky) s 300 ml vody a užívajte 30 minút pred tréningom alebo inou fyzickou aktivitou.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (Blue Ice Rocket) 10 g
Počet dávok v balení: (260 g) 26
Zmes pre silu 4 000 mg
L-citrulín dl-malát 2 000 mg
Beta alanín 2 000 mg
Zmes pre zameranie 3 500 mg
Taurín 2 000 mg
L-tyrozín 750 mg
Cholín bitartrát 750 mg
Crazy 8 komplex 937 mg
Extrakt zo Zeleného čaju (z toho 40 % kofeín) 187 mg
Bezvodý kofeín 175 mg
Extrakt z Guarany (z toho 22 % kofeín) 130 mg
Extrakt zo zŕn Zelenej kávy 100 mg
Extrakt z Kakaa (z toho 10 % Theobromín) 100 mg
Extrakt z orecha Cola 100 mg
Extrakt z Yerba maté 75 mg
L-theanín 70 mg
Vitamínový balíček 11 mg
Vitamin B3 10 mg
Vitamin B12 1 000 mcg

Zloženie

Blue Ice Rocket: L-citrulín dl-malát, beta alanín, taurín, l-tyrozín, cholín bitartrát, kyselina jablčná, fosforečnan vápenatý, bezvodý kofeín, kakao (theobroma cacao/kakaovník pravý), orech cola (kolový orech), arómy, extrakt zo zeleného čaju 40 % (camelia sinensis/čajovník čínsky), yerba maté extrakt z listov, l-theanín, guarana extrakt 22 % (semienka)(paulinia cupana/paulínia nápojová), extrakt zo zŕn zelenej kávy (coffea arabica/kávovník arabský), vitamín B3 (nikotínamid), vitamín B12 (kyanokobalamín), sladidlá (E950, E955*), farbivo E131.

Crazy Pepper Coke: L-citrulín dl-malát, beta alanín, taurín, l-tyrozín, cholín bitartrát, kyselina jablčná, protihrudkujúca látka (E341, E551), bezvodý kofeín, kakao (theobroma cacao/kakaovník pravý), orech cola (kolový orech), arómy, extrakt zo zeleného čaju 40 % (camelia sinensis/čajovník čínsky), yerba maté extrakt z listov, l-theanín, guarana extrakt 22 % (semienka)(paulinia cupana/paulínia nápojová), extrakt zo zŕn zelenej kávy (coffea arabica/kávovník arabský), vitamín B3 (nikotínamid), vitamín B12 (kyanokobalamín), sladidlá (E950, E955*), farbivo E150a.

Mango Peach: L-citrulín dl-malát, beta alanín, taurín, l-tyrozín, cholín bitartrát, kyselina jablčná, fosforečnan vápenatý, bezvodý kofeín, kakao (theobroma cacao/kakaovník pravý), orech cola (kolový orech), arómy, extrakt zo zeleného čaju 40 % (camelia sinensis/čajovník čínsky), yerba maté extrakt z listov, l-theanín, guarana extrakt 22 % (semienka)(paulinia cupana/paulínia nápojová), extrakt zo zŕn zelenej kávy (coffea arabica/kávovník arabský), vitamín B3 (nikotínamid), vitamín B12 (kyanokobalamín), sladidlá (E950, E955*), farbivo E101.

Pineapple Passion: L-citrulín dl-malát, beta alanín, taurín, l-tyrozín, cholín bitartrát, kyselina jablčná, fosforečnan vápenatý, bezvodý kofeín, kakao (theobroma cacao/kakaovník pravý), orech cola (kolový orech), arómy, extrakt zo zeleného čaju 40 % (camelia sinensis/čajovník čínsky), yerba maté extrakt z listov, l-theanín, guarana extrakt 22 % (semienka)(paulinia cupana/paulínia nápojová), extrakt zo zŕn zelenej kávy (coffea arabica/kávovník arabský), vitamín B3 (nikotínamid), vitamín B12 (kyanokobalamín), sladidlá (E950, E955*), farbivo E101, E162.

Sour Watermelon: L-citrulín dl-malát, beta alanín, taurín, l-tyrozín, cholín bitartrát, kyselina jablčná, fosforečnan vápenatý, bezvodý kofeín, kakao (theobroma cacao/kakaovník pravý), orech cola (kolový orech), arómy, extrakt zo zeleného čaju 40 % (camelia sinensis/čajovník čínsky), yerba maté extrakt z listov, l-theanín, guarana extrakt 22 % (semienka)(paulinia cupana/paulínia nápojová), extrakt zo zŕn zelenej kávy (coffea arabica/kávovník arabský), vitamín B3 (nikotínamid), vitamín B12 (kyanokobalamín), sladidlá (E950, E955*), farbivo E162.

*Obsahuje zdroj fenylalanínu

Upozornenie

Doplnok výživy, neslúži ako náhrada pestrej stravy. Pestrá strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Obsahuje kofeín. Nevhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Jedna denná dávka 10 g obsahuje 300 mg kofeínu. Vzhľadom na obsah kofeínu by sa zo začiatku mala upraviť dávka podľa citlivosti užívateľov na kofeín, je vhodné začať s nižšou dávkou, 5 g. Neužívajte 6 hodín pred spánkom, aby ste predišli nespavosti. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste, mimo dosahu detí.

Upozornenie ohľadom možných hrudiek v produkte!

Výrobok obsahuje látky, ktoré sú klasifikované ako "hygroskopické". To znamená, že absorbujú vlhkosť z okolia a to môže mať za následok zhlukovanie prášku do tvrdých blokov. Je to úplne normálne a predvídateľné správanie týchto zložiek a neznamená to, že je výrobok poškodený, toto stvrdnutie nemá vplyv na účinnosť produktu. Zhluky jednoducho rozmrvte a normálne užívajte. Aby ste hygroskopický efekt spomalili, ukladajte výrobok na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu vlhkosti (nie v chladničke). Prášok nikdy nepripravujte mokrou lyžicou!

Výrobca

Swedish Supplements AB, Kristvägen 2, 433 48 Partille, Sweden
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 12:30 - 17:30
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO