loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Crazy 8 - Swedish Supplements

S Crazy 8 prichádza nová generácia predtréningových produktov! Intenzívna a trvalá energia, túžba poraziť hmotnosť, vysoká dávka stimulantov.

Balenie

Príchuť

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do zajtra?

Objednajte kuriérom GLS do dnes 14:00 hod.

Popis produktu

Crazy 8 predstavuje novú éru v produktovom segmente predtréningoviek. Obsahuje nie menej ako 8 rôznych stimulantov, ktoré spolupracujú v synergii a udržiavajú vás v strehu od prvej dávky.

Formula Crazy 8 pozostáva prevažne z rôznych zdrojov kofeínu extrahovaných z rastlinného kráľovstva. Preto majú iný charakter, ale podobný efekt a poskytujú kombinovaný silne povznášajúci účinok predtréningovky.

Pre maximálne zameranie a sústredenie boli použité cholín bitartrát, l-tyrozín a taurín. Cholín sa v tele používa aj na produkciu acetylcholínu, ktorý je dôležitým neurotransmiterom, ktorý sa podieľa na funkciách, ako je ukladanie pamäte a kontrola svalovej hmoty. V štúdiách sa tiež zistilo, že ďalší príjem cholínu môže prispievať k zlepšenej reakcii pri súčasnom zvýšení výkonnosti športovcov.

Tyrozín pomáha znižovať riziko zrútenia po použití stimulačného doplnku. Účinok sa dosiahne použitím tejto aminokyseliny pri produkcii katecholamínov v tele. Katecholamíny pôsobia ako neurotransmitery a hormóny, ako je adrenalín, norepinefrín a dopamín. Keď je telo v strese, mozog uvoľňuje noradrenalín, aby stimuloval CNS a zvýšil energiu, ako aj duševnú bdelosť. Vzniká problém, že obnovenie hladín neurotransmiterov po ich vyčerpaní trvá určitý čas. To dáva pocit únavy a nepohodlia - krach. Pridanie tyrozínu zvyšuje stupeň norepinefrínu, takže sklady nemusia ísť dole.

Crazy 8 obsahuje veľkorysú dávku taurínu na vyváženie silného stimulačného účinku. Taurín pôsobí ako antioxidant a má účinok na zníženie kortizolu, pozitívne pôsobí aj na funkciu pamäti a chráni srdce.

Citrulín, o ktorom vieme, že sa bežne používa na zvýšenie hladiny arginínu v krvi, uvoľňuje oxid dusnatý a stimuluje rastový hormón GH. Citrulín efektívne účinkuje pri znižovaní účinku kyseliny mliečnej a pri znižovaní koncentrácie amoniaku podporovaním cyklu močoviny. U kulturistov je obľúbený, pretože obnovuje priaznivú hodnotu intramuskulárneho pH a zlepšuje regeneráciu.

Beta-alanín je neesenciálna aminokyselina, ktorú telo používa na vytvorenie dipeptidu nazývaného karnosín. Karnozín pôsobí ako tlmivý roztok, pretože ovplyvňuje kyslosť svalového tkaniva a znižuje ho. Vyššie hladiny karnozínu znižujú únavu pri inhibícii kyseliny mliečnej. Okamžitým účinkom po podaní beta-alanínu je pocit brnenia a niekedy začervenanie hlavne na rukách a tvári. Toto je neškodná reakcia na hladiny beta-alanínu, ktoré v krvi rýchlo stúpajú. Pri pravidelnom príjme beta-alanínu sa bodavý účinok znižuje, čo v žiadnom prípade neznižuje inhibičný účinok kyseliny mliečnej, ale je spôsobený zvykom tela.

Všetky tieto látky spolu v chutnom nápoji pred tréningom vám poskytnú podporu, ktorú potrebujete, aby ste svoje tréningy dostali do nových výšin.

Výhody:

  1. Intenzívna a trvalá energia
  2. Ostré zameranie
  3. Maximálna synergia použitých surovín

Dávkovanie

Zmiešajte 7 g (1/2 odmerky) s 300 ml vody a užívajte 30 minút pred tréningom alebo inou fyzickou aktivitou. Pri dobrej tolerancii kofeínu môžete dávku zdvojnásobiť (14 g).

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 7,5 g
Počet dávok v balení: (325 g) 46
Beta alanín 1 500 mg
L-citrulín dl-malát 1 000 mg
Taurín 1 000 mg
Betaín 500 mg
Cholín bitartrát 375 mg
L-tyrozín 375 mg
Extrakt z Guarany (z toho 22 % kofeín) 136,5 mg
Bezvodý kofeín 100 mg
KofeínTM (prírodný kofeín) 50 mg
Extrakt z listov Yerba maté 50 mg
Extrakt z kakaa (z toho 10 % Theobromín) 50 mg
Extrakt z orecha Cola 50 mg
L-theanín 50 mg
AstraGin® 25 mg
Vitamín B3 5 mg
Vitamín B12 500 µg

Zloženie

Berry Explode:  B eta alanín, L-citrulín malát, taurín, trimetyl glycín, l-tyrozín, cholín bitartrát, regulátor kyslosti (kyselina jablčná), protihrudkujúca látka (fosforečnan vápenatý, oxid kremičitý), príchute, extrakt zo semien guarany 22 % kofeín (paulinia cupana/paulínia nápojová), chlorid sodný, sladidlo (E955), kofeín, extrakt z orecha cola (cola nitida/kolový orech) 20 % kofeín, sladidlo (E950), yerba maté extrakt z listov (Ilex paraguariensis/cezmína paraguajská), extrakt z kakaových bôbov (theobroma cacao/kakaovník pravý), kofeínTM (coffea robusta/kávovník mohutný),  l-theanín, AstraGin® (extrakt z astragalu a ženšenu), farbivo (E163, E162), nikotínamid, metylkobalamín).

Blue Ice Rocket: Beta alanín, L-citrulín malát, taurín, trimetyl glycín, l-tyrozín, cholín bitartrát, regulátor kyslosti (kyselina jablčná), protihrudkujúca látka (fosforečnan vápenatý, oxid kremičitý), príchute, extrakt zo semien guarany 22 % kofeín (paulinia cupana/paulínia nápojová), chlorid sodný, sladidlo (E955), kofeín, extrakt z orecha cola (cola nitida/kolový orech) 20 % kofeín, sladidlo (E950), yerba maté extrakt z listov (Ilex paraguariensis/cezmína paraguajská), extrakt z kakaových bôbov (theobroma cacao/kakaovník pravý), kofeínTM (coffea robusta/kávovník mohutný),  l-theanín, AstraGin® (extrakt z astragalu a ženšenu), farbivo (E133), nikotínamid, metylkobalamín).

Mango Madness: Beta alanín, L-citrulín malát, taurín, trimetyl glycín, l-tyrozín, cholín bitartrát, regulátor kyslosti (kyselina jablčná), protihrudkujúca látka (fosforečnan vápenatý, oxid kremičitý), príchute, extrakt zo semien guarany 22 % kofeín (paulinia cupana/paulínia nápojová), chlorid sodný, sladidlo (E955), kofeín, extrakt z orecha cola (cola nitida/kolový orech) 20 % kofeín, sladidlo (E950), yerba maté extrakt z listov (Ilex paraguariensis/cezmína paraguajská), extrakt z kakaových bôbov (theobroma cacao/kakaovník pravý), kofeínTM (coffea robusta/kávovník mohutný),  l-theanín, AstraGin® (extrakt z astragalu a ženšenu), farbivo (E163, E162), nikotínamid, metylkobalamín).

Pineapple Express: Beta alanín, L-citrulín malát, taurín, trimetyl glycín, l-tyrozín, cholín bitartrát, regulátor kyslosti (kyselina jablčná), protihrudkujúca látka (fosforečnan vápenatý, oxid kremičitý), príchute, extrakt zo semien guarany 22 % kofeín (paulinia cupana/paulínia nápojová), chlorid sodný, sladidlo (E955), kofeín, extrakt z orecha cola (cola nitida/kolový orech) 20 % kofeín, sladidlo (E950), yerba maté extrakt z listov (Ilex paraguariensis/cezmína paraguajská), extrakt z kakaových bôbov (theobroma cacao/kakaovník pravý), kofeínTM (coffea robusta/kávovník mohutný),  l-theanín, AstraGin® (extrakt z astragalu a ženšenu), farbivo (E101), nikotínamid, metylkobalamín).

Watermelon Wave: Beta alanín, L-citrulín malát, taurín, trimetyl glycín, l-tyrozín, cholín bitartrát, regulátor kyslosti (kyselina jablčná), protihrudkujúca látka (fosforečnan vápenatý, oxid kremičitý), príchute, extrakt zo semien guarany 22 % kofeín (paulinia cupana/paulínia nápojová), chlorid sodný, sladidlo (E955), kofeín, extrakt z orecha cola (cola nitida/kolový orech) 20 % kofeín, sladidlo (E950), yerba maté extrakt z listov (Ilex paraguariensis/cezmína paraguajská), extrakt z kakaových bôbov (theobroma cacao/kakaovník pravý), kofeínTM (coffea robusta/kávovník mohutný),  l-theanín, AstraGin® (extrakt z astragalu a ženšenu), farbivo (E163, E162), nikotínamid, metylkobalamín).

Upozornenie

Doplnok výživy, neslúži ako náhrada pestrej stravy. Pestrá strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Obsahuje kofeín. Nevhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Jedna odmerka 14 g obsahuje 400 mg kofeínu. Vzhľadom na obsah kofeínu by sa zo začiatku mala upraviť dávka podľa citlivosti užívateľov na kofeín, je vhodné začať s nižšou dávkou, 7 g. Neužívajte 6 hodín pred spánkom, aby ste predišli nespavosti. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste, mimo dosahu detí.

Upozornenie ohľadom možných hrudiek v produkte!

Výrobok obsahuje látky, ktoré sú klasifikované ako "hygroskopické". To znamená, že absorbujú vlhkosť z okolia a to môže mať za následok zhlukovanie prášku do tvrdých blokov. Je to úplne normálne a predvídateľné správanie týchto zložiek a neznamená to, že je výrobok poškodený, toto stvrdnutie nemá vplyv na účinnosť produktu. Zhluky jednoducho rozmrvte a normálne užívajte. Aby ste hygroskopický efekt spomalili, ukladajte výrobok na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu vlhkosti (nie v chladničke). Prášok nikdy nepripravujte mokrou lyžicou!

Výrobca

Swedish Supplements AB, Kristvägen 2, 433 48 Partille, Sweden
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO