loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Fucked Up Joker - Swedish Supplements

Silná predtréningovka, s ktorou dostanete v každej porcii vyváženú dávku kreatín malátu a beta alanínu, adaptogénov a povznášajúcich látok, ako aj látky pre maximálne zameranie, ktoré vám pomôžu dostať váš tréning na najvyššiu možnú úroveň.

Balenie

Príchuť

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do utorka?

Objednajte kuriérom GLS do pondelka 14:00 hod.

Popis produktu

Fucked Up Edícia Joker.

Predtréningovka iba pre skutočne tvrdo trénujúcich športovcov. Číslo jedna vo svete Vikingov.

Beta alanín zvyšuje koncentráciu karnozínu vo svaloch. Karnozín zvyšuje schopnosť svalov trénovať tvrdšie a dlhšie. Taktiež zabraňuje vzniku kyseliny mliečnej počas intenzívneho cvičenia, a tým znižuje únavu. Výborný je pre športy, ktoré vyžadujú výbušnú akciu, napr. šprint, silový tréning alebo boxovanie a pre vytrvalostných športovcov, ktorí chcú oddialiť únavu.

Tri kreatín malát je tvorený väzbou 3 molekúl kreatínu s 1 molekulou kyseliny jablčnej. Je charakterizovaný aj oveľa lepšou rozpustnosťou vo vode, než bežný kreatín monohydrát a väčšou chemickou stabilitou, čo ho robí veľmi odolným v kyslom prostredí tráviaceho traktu. Nezadržiava vodu ako kreatín monohydrát a je maximálne biologicky dostupný.

Tri-metyl glycín alebo betaín je prírodná látka, ktorá sa extrahuje z cukrovej repy a patrí do skupiny vitamínov B. Má hepatoprotetické účinky, teda chráni pečeň pred toxickými látkami.

Extrakt z Láskavca metlinatého, ktorý patrí medzi takzvané nepravé obilniny a považuje sa za 1 z najvýživnejších rastlín na svete má najvyšší obsah proteínov zo všetkých obilnín. Obsahuje aminokyselinu lyzín, ktorá podporuje tvorbu mozgových buniek.

Cholín bitartrát je cholín kombinovaný s kyselinou vínnou. Vďaka tejto väzbe cholínu a kyseliny vínnej sa zvyšuje biologická dostupnosť. Cholín je prekurzor acetylcholínu, prirodzene sa vyskytujúceho neurotransmiteru v mozgu, ktorý zohráva dôležitú úlohu pri nervových a svalových funkciách, vrátane formovania spomienok, logického uvažovania a schopnosti sústrediť sa.

Kofeín je veľmi známym stimulantom pomáhajúcim zlepšiť koncentráciu a zvýšiť ostražitosť. Zvyšuje energetické hladiny,  účinnosť reakčných časov a zlepšuje sústredenie.

Extrakt zo Schizandry čínskej je 1 z najcennejších bylín používaných v tradičnej čínskej medicíne, ktorá je už po dlhé stáročia cenená pre svoje povzbudzujúce účinky. Odporúča sa ako podporný prostriedok pri vyčerpaní organizmu a to ako pri fyzickom, tak psychickom. Je to tonikum, úspešne používané proti únave, dokonca aj proti chronickému únavovému syndrómu. Používa sa aj na liečbu astmy, depresie, kašľa, stresu, búšenia srdca, nespavosti, predčasnej ejakulácie, sexuálnej averzie a všeobecne na podporu krvného obehu.

Rozchodnica ružová je účinný adaptogén. Zvyšuje odolnosť organizmu pri stresových situáciách a zlepšuje schopnosť odolávať zmeneným podmienkam. Podľa doterajších výskumov Rhodiola účinne zvyšuje fyzické schopnosti a znižuje dobu rekonvalescencie po zranení, či športovom vyčerpaní. Je účinná aj pri psychickom vyčerpaní vďaka schopnosti zvýšiť hladinu serotonínu (hormónu šťastia).

Vitamín B3 alebo aj niacín prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, k správnemu fungovaniu nervového systému, k správnej funkcii psychiky, k zachovaniu zdravých slizníc, k udržaniu zdravej pokožky a k zníženiu vyčerpania a únavy.

Extrakt z Čierneho pepra podporuje imunitný systém, má antiseptické účinky, ochraňuje bunky, detoxikuje organizmus, ale aj podporuje trávenie a metabolizmus. Podporuje lepšie vstrebávanie prijatých látok.

Vitamín B6 prispieva k normálnej látkovej premene bielkovín a glykogénu, a znižuje únavu a vyčerpanie.

Výhody:

  1. Masívna energia
  2. S najmodernejším kofeínom HCL
  3. Pridaný silný adaptogén Rhodiola

Dávkovanie

Maximálna denná dávka je 10 g. Zmiešajte 10 g s 300 ml studenej vody a užívajte 20-30 minút pred tréningom. Pre zistenie tolerancie začnite s nižšou dávkou, 5 g. 

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť Angry Pineapple) 10 g
Počet dávok v balení: (300 g) 30
Fucked Up Joker Formula 10 g
Beta alanín 3 000 mg
Tri kreatín malát 3 000 mg
Tri-metyl glycín 1 546 mg
Extrakt z Láskavca metlinatého 500 mg
Cholín bitartrát 500 mg
Kofeín HCl 300 mg
Extrakt zo Schizandry čínskej 300 mg
Rozchodnica ružová 300 mg
Vitamín B3 (nikotínamid) 10 mg
Extrakt z čierneho pepra (95 % piperín) 5 mg
Vitamín B6 (pyridoxín HCl) 4,2 mg

Zloženie

Angry Pineapple: Beta alanín, tri kreatín malát, betaín (beta vulgaris/repa obyčajná), láskavec metlinatý (amaranthus cruentus, plod, semeno), cholín bitartrát, kofeín, schizandra čínska (schizandra chinensis, plod), rozchodnica ružová (rhodiola rosea, koreň), nikotínamid, piepor čierny (piper nigrum, plod) 95 %, pyridoxín hcl, sladidlá E950 a E951*, farbivo E101, kyselina jablčná.

Blue Ice Rocket: Beta alanín, tri kreatín malát, betaín (beta vulgaris/repa obyčajná), láskavec metlinatý (amaranthus cruentus, plod, semeno), cholín bitartrát, kofeín, schizandra čínska (schizandra chinensis, plod), rozchodnica ružová (rhodiola rosea, koreň), nikotínamid, piepor čierny (piper nigrum, plod) 95 %, pyridoxín hcl, arómy, protihrudkujúca látka: E341, E470b, E552, E953, sladidlá E950 a E951*, farbivo E131, kyselina jablčná.

Cloudy Apple: Beta alanín, tri kreatín malát, betaín (beta vulgaris/repa obyčajná), láskavec metlinatý (amaranthus cruentus, plod, semeno), cholín bitartrát, kofeín, schizandra čínska (schizandra chinensis, plod), rozchodnica ružová (rhodiola rosea, koreň), nikotínamid, piepor čierny (piper nigrum, plod) 95 %, pyridoxín hcl, sladidlá E950 a E951*, farbivo E101 a E133, kyselina jablčná.

Crazy Mango: Beta alanín, tri kreatín malát, betaín (beta vulgaris/repa obyčajná), láskavec metlinatý (amaranthus cruentus, plod, semeno), cholín bitartrát, kofeín, schizandra čínska (schizandra chinensis, plod), rozchodnica ružová (rhodiola rosea, koreň), nikotínamid, piepor čierny (piper nigrum, plod) 95 %, pyridoxín hcl, sladidlá aspartam* a acesulfam K, farbivo E160, kyselina jablčná.

Energy Drink: Beta alanín, tri kreatín malát, betaín (beta vulgaris/repa obyčajná), láskavec metlinatý (amaranthus cruentus, plod, semeno), cholín bitartrát, kofeín, schizandra čínska (schizandra chinensis, plod), rozchodnica ružová (rhodiola rosea, koreň), nikotínamid, piepor čierny (piper nigrum, plod) 95 %, pyridoxín hcl, sladidlá aspartam* a acesulfam K, farbivo E101 a E150c, kyselina jablčná.

Forest Raspberry: Beta alanín, tri kreatín malát, betaín (beta vulgaris/repa obyčajná), láskavec metlinatý (amaranthus cruentus, plod, semeno), cholín bitartrát, kofeín, schizandra čínska (schizandra chinensis, plod), rozchodnica ružová (rhodiola rosea, koreň), nikotínamid, piepor čierny (piper nigrum, plod) 95 %, pyridoxín hcl, sladidlá aspartam* a acesulfam K, farbivo E162, kyselina jablčná.

Lollipop: Beta alanín, tri kreatín malát, betaín (beta vulgaris/repa obyčajná), láskavec metlinatý (amaranthus cruentus, plod, semeno), cholín bitartrát, kofeín, schizandra čínska (schizandra chinensis, plod), rozchodnica ružová (rhodiola rosea, koreň), nikotínamid, piepor čierny (piper nigrum, plod) 95 %, pyridoxín hcl, sladidlá aspartam* a acesulfam K, farbivo E162, kyselina jablčná.

Sour Cola: Beta alanín, tri kreatín malát, betaín (beta vulgaris/repa obyčajná), láskavec metlinatý (amaranthus cruentus, plod, semeno), cholín bitartrát, kofeín, schizandra čínska (schizandra chinensis, plod), rozchodnica ružová (rhodiola rosea, koreň), nikotínamid, piepor čierny (piper nigrum, plod) 95 %, pyridoxín hcl, sladidlá aspartam* a acesulfam K, farbivo E150c, kyselina jablčná.

Strawberry: Beta alanín, tri kreatín malát, betaín (beta vulgaris/repa obyčajná), láskavec metlinatý (amaranthus cruentus, plod, semeno), cholín bitartrát, kofeín, schizandra čínska (schizandra chinensis, plod), rozchodnica ružová (rhodiola rosea, koreň), nikotínamid, piepor čierny (piper nigrum, plod) 95 %, pyridoxín hcl, sladidlá aspartam* a acesulfam K, farbivo E163, kyselina jablčná.

Supercar Candy: Beta alanín, tri kreatín malát, betaín (beta vulgaris/repa obyčajná), láskavec metlinatý (amaranthus cruentus, plod, semeno), cholín bitartrát, kofeín, schizandra čínska (schizandra chinensis, plod), rozchodnica ružová (rhodiola rosea, koreň), nikotínamid, piepor čierny (piper nigrum, plod) 95 %, pyridoxín hcl, sladidlá aspartam* a acesulfam K, farbivo E162, kyselina jablčná.

*Obsahuje zdroj fenylalanínu.

Informácie pre alergikov

Obsahuje zdroj fenylalanínu.

Upozornenie

Doplnok výživy, neslúži ako náhrada pestrej stravy. Pestrá strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Vysoký obsah kofeínu (300 mg). Nevhodný pre tehotné a dojčiace ženy, osoby trpiace ochorením srdca alebo vysokým krvným tlakom. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste, mimo dosahu detí. Aby ste predišli nespavosti, neužívajte 6 hodín pred spánkom. Neužívajte dlhšie ako 8 týždňov bez prestávky.

Upozornenie ohľadom možných hrudiek v produkte!

Výrobok obsahuje látky, ktoré sú klasifikované ako "hygroskopické". To znamená, že absorbujú vlhkosť z okolia a to môže mať za následok zhlukovanie prášku do tvrdých blokov. Je to úplne normálne a predvídateľné správanie týchto zložiek a neznamená to, že je výrobok poškodený, toto stvrdnutie nemá vplyv na účinnosť produktu. Zhluky jednoducho rozmrvte a normálne užívajte. Aby ste hygroskopický efekt spomalili, ukladajte výrobok na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu vlhkosti (nie v chladničke). Prášok nikdy nepripravujte mokrou lyžicou!

Výrobca

Swedish Supplements AB, Kristvägen 2, 433 48 Partille, Sweden
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO