loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Giganabol kapsulový - Androrganics

Ešte nikdy nebolo také ľahké a účinné budovať svalovú hmotu prírodnou a bezpečnou cestou! Najúčinnejšie prírodné látky, ktoré dokázateľne maximalizujú rast svalovej hmoty a sily.
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Unikátny komplex z dielne AndrOrganics aj pre tých najnáročnejších užívateľov. Spĺňa prísne kritériá so zameraním na viaceré mechanizmy v našom tele, ktoré sú schopné naštartovať rast čistej svalovej hmoty. Jeho zložky boli spracované špeciálnymi technológiami, vďaka ktorým majú najvyššiu čistotu a koncentráciu účinných látok na trhu. Svoju účinnosť dosahuje pôsobením na štyri mechanizmy: IGF-1, mTOR, proteosyntézu, syntézu ATP a PCr. 

 • buduje svalovú hmotu, jej tvrdosť a žilnatosť
 • zvyšuje rýchlosť proteosyntézy
 • zvyšuje výkonnosť a silu
 • urýchľuje regeneráciu
 • pomáha znížiť telesný tuk
 • obsahuje veľmi silný antioxidant
 • vhodný rovnako pre ženy ako pre mužov
 • neobsahuje dopingové látky

Beta-ekdysterón
Je silne anabolický, zvyšuje rast svalovej hmoty behom niekoľkých týždňov, čo potvrdzujú mnohé štúdie. Beta-ekdysterón je rastlinný sterol, ktorý zvyšuje proteosyntézu bez akýchkoľvek vedľajších účinkov. Taktiež zlepšuje regeneráciu, podporuje tvorbu testosterónu a priaznivo vplýva na psychickú vyrovnanosť.

Kyselina fosfatidová
Stimuluje mechanizmus mTOR, ktorý je hlavným regulátorom syntézy svalových bielkovín, preto je nevyhnutný pre rast kostrového svalstva. Kyselina fosfatidová má výrazný účinok na rast svalovej hmoty a sily. Zvyšuje absorpciu aminokyselín a produkciu ATP.

Maralový koreň (Leuzeja šuštivá)
Má preukázateľné anabolické a antikatabolické účinky. Obsahuje prírodné látky, ktoré v ľudskom organizme pozitívne ovplyvňujú zadržiavanie dusíka, syntézu a obnovu telesných bielkovín, eliminujú katabolické procesy, podporujú a predlžujú výkon, znižujú únavu, urýchľujú regeneráciu a napomáhajú organizmu ľahšie zvládnuť stres.

Rhodiola rosea (Rozchodnica ružová)
Znižuje únavu pri cvičení, vďaka čomu môžete cvičiť dlhšie a intenzívnejšie.

Metoxyizoflavón
Zvyšuje čistú svalovú hmotu, pričom zároveň znižuje tuk a podporuje zdravú hladinu cholesterolu. Taktiež významne zvyšuje regeneráciu svalov po cvičení a znižuje hladiny kortizolu.

6-Keto-diosgenín
Má vysoký obsah steroidných saponínov. Podľa potrieb organizmu podporuje produkciu testosterónu, estrogénu, ale i progesterónu a iných steroidných hormónov. Priamo ovplyvňuje anabolické procesy v organizme, čím napomáha nárastu svalovej hmoty, ovplyvňuje fyzickú výkonnosť, skracuje dobu potrebnú pre regeneráciu a podporuje spaľovanie telesného tuku.

Bioperín
Zvyšuje dostupnosť a využiteľnosť všetkých látok v Giganabole, zabezpečuje ich správne vstrebanie do organizmu.

Astaxantín
Jeho funkciou v Giganabole je udržanie zdravia pri maximálnom zaťažení. Znižuje oxidačný stres, zápaly a posilňuje imunitný systém.

Výhody:

 1. Iba 100 % účinné látky, ktoré dokázateľne maximalizujú rast svalovej hmoty
 2. Pomáha vybudovať maximálny objem čisto prírodnou cestou
 3. Výrazné anabolické pôsobenie na svalovú hmotu, jej rast, tvrdosť a žilnatosť

Dávkovanie

Odporúčaná denná dávka: 5 kapsúl denne. Dennú dávku rozdeľte na 2 časti - ráno a poobede. Užívajte po jedle a zapite dostatočným množstvom vody.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 5 kaps.
Počet dávok v balení: (140 kaps.) 28
Beta-ekdysterón 195 mg
Kyselina fosfatidová 180 mg
Leuzeja šuštivá extrakt 75 mg
Rozchodnica ružová extrakt 60 mg
5-Metyl-7-metoxyizoflavón 99,9 % 45 mg
Diosgenín 37,5 mg
Bioperín 4,5 mg
Astaxantín 3 mg

Zloženie

Leuzeja šuštivá (stemmacantha carthamoides) extrakt štandardizovaný na beta-ekdysterón, kyselina fosfatidová extrahovaná zo sójových bôbov, leuzeja šuštivá (stemmacantha carthamoides) extrakt, rozchodnica ružová (rhodiola rosea) extrakt 4 % rosavín, 5-metyl-7-metoxyizoflavón extrahovaný zo sójových bôbov, dioscorea villosa extrakt štandardizovaný na diosgenín, prírodný astaxantín extrahovaný z mikroriasy haematococcus pluvialis, bioperine® štandardizovaný extrakt čierneho korenia (piper nigrum) na piperín, plnivo (mikrokryštalická celulóza), protihrudkovacie činidlo (stearan horečnatý), želatínová kapsula.

Informácie pre alergikov

Alergény sú vyznačené tučným písmom.

Upozornenie

Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nie je náhradou rozmanitej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Skladujte mimo dosahu malých detí a slnečného žiarenia, v suchu a pri teplote do 25 °C. Po odobratí potrebného množstva obal ihneď uzatvorte.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO