loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 8:00 - 16:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €
Poznáš synthol? Takto to dopadne, keď sa to s ním preženie

Poznáš synthol? Takto to dopadne, keď sa to s ním preženie

Iné

04.04.2017

Prečítané: 17461x

Takmer každý z nás chce dokonalé telo. Pre každého však dokonalosť znamená niečo iné. Jeden chce byť vyrýsovaný, druhý chce mať čo najviac svalovej hmoty a tretí sa uspokojí s obrovským objemom. Všetkých však spája jedno – ani jeden by nemal brať synthol. Umelina na druhú, ktorá ti môže poškodiť zdravie. Čo je to synthol a ako funguje?

Synthol ti nepomôže

Nič nenahradí starú dobrú klasiku – vhodnú stravu a dostatok pohybu. Niektorí sa však kvôli nedostatku trpezlivosti rozhodli obrátiť sa na zlého pomocníka, olej synthol. A ako to funguje? Netrpezliví bodybuilderi si ho pichajú do svalových partií, ktoré nerastú tak rýchlo ako ostatné časti. Olej ich potom nafúkne a sval vyzerá byť oveľa väčší.

Z čoho sa skladá synthol?

Synthol sa teda začal používať najmä z dôvodu nerovnomerného rastu svalov. A z čoho sa skladá? Nachádza sa tu, okrem iného, 75 % oleja synthol, 7,5 % alkoholu a 7,5 % lidokaínu (účinná látka na potlačenie bolesti). Synthol má potvrdených niekoľko vedľajších efektov, ktoré určite nechceš zažiť na vlastnej koži.

Aké vedľajšie účinky má synthol?

Menej nebezpečný, ale vizuálne naozaj nechutný efekt, sú nerealisticky vyzerajúce svaly. Takýmto spôsobom zrejme nenájdeš tričko, ktoré by ti bolo dobré. J Medzi nebezpečnejšie vedľajšie efekty však patrí rozožieranie svalu. Pretože ide o olej, ktorý sa môže krvným obehom dostať až do mozgu, hrozí ti aj obrovské riziko infarktu, teda pokojne aj smrť.

Taktiež sa môže stať, že ti zablokuje priechod krvi, ak ho omylom vpichneš do žily. Udeje sa ti teda to isté, čo sa môže stať, ak budeš jesť príliš veľa mastných jedál. Cysty, infekcie, doživotne poškodené svalstvo – to všetko nechceš. Neužívaj preto ani synthol a radšej sa spoľahni na dobrú stravu a staré dobré cvičenie.

Synthol a vplyv na bodybuilderov

Dnešným článkom sme sa rozhodli nielen odhovoriť ťa od užívania syntholu, ale ukázať ti aj zopár názorných príkladov. Dnešná doba nám našťastie dovoľuje prostredníctvom internetu presunúť sa na opačnú stranu zemegule. Vďaka tomu si môžeme pozrieť prípady syntholu aj odtiaľ. Nazri s nami do galérie niekoľkých videí a sám uvidíš, ako to so syntholom je.

https://www.youtube.com/watch?v=eqoB88kpNXs

https://www.youtube.com/watch?v=NYhUMyflYNU

Tak čo, asi už synthol nechceš skúšať, čo myslíš?

Autor: Mgr. Ľuboš Lištinský • Foto: Depositphotos Inc. • Zdroj: www.protein.sk
Páčil sa vám článok? Podeľte sa oň!
NECHCETE ZMEŠKAŤ NOVÉ ČLÁNKY?

POŠLEME VÁM INFO DO MAILU.

SÚVISIACE ČLÁNKY

Clenbuterolu sa radšej vyhni. Môže ohroziť tvoje zdravie

Clenbuterolu sa radšej vyhni. Môže ohroziť tvoje zdravie

Počul si už o látke clenbuterol? Ak nie, v dnešnom článku sa dozvieš, kto ho môže používať, aké má pozitívne, ale hlavne negatívne účinky. Ide o látku, ktorá je určená na liečenie pacientov s poruchami dýchania, teda na astmu. V posledných rokoch pritom zažila relatívne veľký boom. Pusti sa teda do čítania a zisti viac o clenbuterole!

Zdravotné problémy z nelegálnych steroidov

Zdravotné problémy z nelegálnych steroidov

Užívanie ilegálnych steroidov je zodpovedné za veľa zbytočne stratených životov. Mnohí si ich užívaním zapríčinili permanentné poškodenie niektorých orgánov. Všetko toto je spôsobené vidinou rýchlejších výsledkov. Ako všetci vieme, človek je tvor nedočkavý. V tomto prípade to však rozhodne nie je dobre.

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO