loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 8:00 - 16:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

All Stars - nemecký výrobca športovej výživy

Doplnky výživy

26.02.2015

Prečítané: 3152x

Produkty all stars.

All Stars Fitness Products je jedným z najväčších európskych výrobcov športovej výživy. Táto nemecká značka vyrába produkty špičkovej kvality, ktoré boli uvedené na trh v roku 1993 pôvodným majiteľom Arnoldom Schwarzeneggerom. ALL STARS nepozná kompromisy na úkor KVALITY, a to ani v období finančnej krízy. Všetky produkty sú vyrobené priamo v Nemecku z tých najdrahších, najkvalitnejších a exkluzívnych surovín, ktoré sú na svetovom trhu k dostaniu. U firmy ALL STARS si môžete byť istý, že zloženie uvedené na etikete produktu zodpovedá aj jej skutočnému obsahu. ALL STARS exportuje vďaka svojej spoľahlivosti, kvalite a výborným chutiam produktov do 50 štátov vo svete.

Široký sortiment suplementov je vyrobený na základe vedeckých laboratórnych výskumov a poznatkov, výroba jedného produktu mnohokrát trvá aj celý rok. Za posledných 15 rokov patrí ALL STARS k najinovatívnejším výrobcom v sektore suplementov.

Môžeme spomenúť niektoré špičky našich inovatívnych suplementov, napríklad Rapid Release Caplets - kapsule, ktoré už v priebehu niekoľkých minút uvoľňujú obsiahnuté účinné látky, Licaps - kapsule plnené tekutinou pre najlepšie využitie účinných látok, alebo Hydrovon – v súčasnej dobe najrýchlejšie vstrebateľný srvátkový proteín.

All Stars Research Group

Výskumné vedecké centrum ALL STARS bolo založené v januári 1999. Tím je zložený z vedcov a odborníkov z odboru výživy, chémie a športovej medicíny. ALL STARS pracuje na báze odborných kompetencií a praktických skúseností. Veľký význam má aj spolupráca s našimi ALL STARS vrcholovými športovcami a odozva našich zákazníkov. Pre zaujímavosť čitateľom pridávame meno jedného z našich členov tímu, držiteľa svetového rekordu v drepe a odborníka na silový tréning - Stephan Korte, známy tiež v Českej republike svojim silovým tréningom "Korte tréning", je špecialistom na predtréningové stimulátory a suplementy s antikatabolickými účinkami.

Všetky produkty ALL STARS sú vyrobené v súlade s nemeckými a európskymi potravinárskymi štandardmi.

Nemecké a európske potravinárske štandardy.

All Stars antidopingový program

Značka ALL STARS je dobrou voľbou nielen pre kondičných športovcov, ale aj pre vrcholových pretekárov. Pre výrobu suplementov ALL STARS sú použité len suroviny, ktoré nie sú uvedené na oficiálnej listine IOC zakázaných substancií. V Kolíne nad Rýnom je najznámejšie a najmodernejšie dopingová laboratórium. K tomu, aby sa výrobca ocitol na takzvané "Kolínske listine" kontrolovaných "čistých" firiem, stačia 2 - 3 kontroly ročne. ALL STARS si necháva aj na úkor vysokých finančných nákladov testovať svoje výrobky v úplne inom meradle. Od roku 2007 prebehlo celkom 187 preventívnych testov! Analýza bola vykonaná na 10 rôznych anabolických a androgénnych steroidov. Všetky testy boli negatívne, žiadny produkt neobsahoval najmenší nečistoty.

All Stars Champions Team

Od doby pôsobenia značky ALL STARS podporovala firma nielen profesionálnych športovcov, ale aj talenty, ktorí v našich farbách dosiahli titulov majstrov Európy, sveta a tiež niekoľkých prestupov do profesionálnej divízie. Najúspešnejšie profesionáli tímu ALL STARS sú napríklad Dennis James, Johnnie Jackson, Markus Rühl, Zack Khan alebo Reggiano da Silva. Českí športovci, ktorí pôsobili v tíme ALL STARS, sú Dalibor Hájek, Tomáš Bureš, Jiří Borkovec, Lukáš Osladil, Tomáš Kašpar, Barbora Benešová, Jitka Papežová, Renata Ticháčková a mnoho ďalších.

ALL STARS predstavuje špičkovú nemeckú kvalitu pre tých najnáročnejších! Odporúčame Vám vyskúšať produkty od tejto poprednej značky, ktoré Vám teraz prinášame za bezkonkurenčné ceny!

Celú ponuku nájdete tu: ALL STARS.

Páčil sa vám článok? Podeľte sa oň!
NECHCETE ZMEŠKAŤ NOVÉ ČLÁNKY?

POŠLEME VÁM INFO DO MAILU.

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO