loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 8:00 - 16:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €
Ako spáliť tuky po Vianociach?

Ako spáliť tuky po Vianociach?

Stravovanie

05.02.2017

Prečítané: 5615x

Vianoce, prípadne iné sviatky, sú extrémne vhodným obdobím na nabratie tuku a prebytočných kíl navyše. Pokiaľ nepotrebuješ pribrať, je tento efekt sviatkov nežiaduci. Ak si to cez sviatky prehnal s jedlom, koláčmi a alkoholom, je načase, aby si to všetko zhodil a trošku detoxikoval svoj unavený organizmus.

Keďže sviatky sú obdobím odpočinku, práve vtedy nám jedenie ide najlepšie. Poznáš to - sedíš doma s rodinou, každý sa predháňa v tom, kto napečie lepšie slané alebo sladké dobroty... V dnešnom článku ti povieme, ako sa zbaviť nabratých kíl a vykročiť do nového roka zdravý a vo forme!

Premeň sviatočné jedlá na spaľovače tukov

Je relatívne jednoduché z niektorých jedál vytvoriť zdravé verzie. Ak napr. nevieš odolať rôznym jedlám, ktoré po sviatkoch nájdeš v chladničke, premeň ich na zdravé pochúťky. Také vysmážané rezne sa celkom ľahko dajú zmeniť – stačí z nich odstrániť trojobal, mäsko si ohriať na panvici a potom si urobiť ľahký sendvič. Vezmi celozrnné pečivo, nahoď naň zeleninu a mäso. Zdravý sendvič je na svete!

Spaľovače tukov a zopár tipov, ako na nich

Začni počítať kalórie. Nie, naozaj začni. Stanov si maximálny denný príjem povedzme na 1500 Kcal / denne. Vyhýbaj sa akýmkoľvek nezdravým tukom, vysmážaným jedlám, či rafinovaným cukrom.

Kľúčové je pri sviatočnom chudnutí najmä ovládať sa. Všetky jedlá, ktoré sa rozhodneš zjesť, by mali byť menšie a mal by si radšej jesť častejšie. Pri jedle sa snaž vypiť čo najviac vody. Vyhýbaj sa akýmkoľvek jedlám vyrobeným z bielej múky.

Spaľovače tukov pre začiatočníkov

Ak je toto tvoje prvé povianočné obdobie, v ktorom si sa rozhodol zhodiť prebytočný tuk, aj pre teba máme riešenie. Nemusíš drasticky začať cvičiť 7 x do týždňa a nedotknúť sa akejkoľvek menej zdravej pochúťky. Naozaj stačí výrazne zmenšiť porcie a nejesť nič nezdravé.

Spravíš super vec, ak párkrát do týždňa vybehneš na dlhšiu prechádzku alebo si zaplatíš permanentku do fitka. Vďaka tomu budeš donútený spraviť zo života spaľovač tukov, ktorý ťa bude prenasledovať na každom kroku.

Dôležitou radou je aj nebáť sa. Všetky tuky, ktoré si nabral, sa dajú zhodiť. Samozrejme, je iba na tebe, či to naozaj chceš. Ak áno, mal by si byť pripravený na obety, ktoré ťa popritom čakajú.

Nahraď rezne a zemiaky zeleninou, vymeň koláčiky za ovocie. Toto všetko ti pomôže nielen zhodiť kilá, ale dostať sa do lepšej kondičky. Uvidíš, budeš sa cítiť lepšie a tvoje telo ti za to bude vďačné.

Autor: Mgr. Ľuboš Lištinský • Foto: Depositphotos Inc. • Zdroj: www.protein.sk
Najpredávanejšie spaľovače tukov
Páčil sa vám článok? Podeľte sa oň!
NECHCETE ZMEŠKAŤ NOVÉ ČLÁNKY?

POŠLEME VÁM INFO DO MAILU.

SÚVISIACE ČLÁNKY

V ktorej časti dňa je najlepšie cvičiť?

V ktorej časti dňa je najlepšie cvičiť?

Odpoveď je jednoduchá: kedykoľvek, kedy budete cvičiť dôsledne! Benefity vyplývajúce z cvičenia sa u vás objavia v najväčšej miere iba vtedy, keď budete cvičiť pravidelne, pričom nezáleží na tom, či to bude ráno alebo večer. Keď cítite, že vládzete vstávať a ísť do posilňovne napríklad trikrát do týždňa o šiestej ráno, pokojne choďte – je to pre vás ideálny čas. Predstavte si však, že by ste mali moc vymazať z vašich dní všetky povinnosti, teda žiadna práca, deti, škola alebo iné rodinné povinnosti. Zmenilo by to situáciu, kedy je ideálne cvičiť?

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO