loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 8:00 - 16:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €
Ako spáliť tuky na bruchu za 1 mesiac

Ako spáliť tuky na bruchu za 1 mesiac

Tréning

20.02.2017

Prečítané: 69733x

Chceš sa cítiť lepšie a zhodiť nejaký ten centimeter či spevniť bruško? S našimi tipmi to pôjde o trochu ľahšie. Dnes sa dočítaš aj o niekoľko účinných cvikoch od našich odborníkov. Vďaka nim ti celá táto „procedúra“ pôjde rýchlejšie a aj efektívnejšie. Spaľovač tukov síce kúpiš v obchode, základom je však tvoja ochota a vôľa.

Tip č. 1 – Pohyb je prírodný spaľovač tukov

Samozrejme, nemyslíme to tak, že by si mal/a poskakovať v kancelárii počas práce pri počítači. Jednou super vecou na viscerálnom tuku je to, že priam nenávidí pohyb. Skús začať behať, bicyklovať alebo plávať – všetko, čo zvýši tvoju srdcovú frekvenciu bude spoľahlivo ničiť aj tvoje kalórie.

Podľa odborníkov stačí 15 kilometrov mesačne k výraznej eliminácii tuku na bruchu.

Tip č. 2 – Spaľovač tukov je aj proteín

Nahraď aspoň 40 % tvojej stravy bielkovinami. Ich konzumácia je vhodná na chudnutie, ale dopomôže aj k zhodeniu prebytočného tuku na bruchu. Tvoje brucho môže byť upravením stravovacieho plánu a vhodnými cvikmi za pár týždňov ploché!

Cviky na spaľovanie brušného tuku

Samozrejme, všeobecných tipov, ktorých sa treba držať, ak chceš zhodiť tuk z brucha, je veľa. My sme sa rozhodli dať ti nielen teóriu, ale aj trochu praxe. S týmito cvikmi ti všetko pôjde ľahšie a tvoje výsledky sa budú neustále zlepšovať. Jasné, že na začiatku chvíľu potrvá, kým sa do toho dostaneš. Čítaj a zisti viac!

Doska trochu inak

Tento cvik je podobný tradičnej doske (plank), ale je náročnejší a účinnejší. Celá váha tvojho tela totiž leží na 2 kontaktných bodoch namiesto 4. Ako ho urobiť? Ľahni si na ľavú stranu a podopri sa ľavou rukou (na lakti). Lakeť umiestni tak, aby si vytvoril rovnú plochu, teda priamo pod rameno.

Boky zdvihni zo zeme a použi pritom brušné svalstvo. Pravú dlaň polož na pravý bok a nohy drž natiahnuté. Zostaň v tejto polohe aspoň 30 sekúnd. Ak nevládzeš, tak interval zníž. Zopakuj 6 x. Potom zmeň strany.

Cvik pripomínajúci dosku

Kľuk (push-up) na moderný spôsob

Cvik prezývaný aj spaľovač tukov si vieš doma zacvičiť ako nič! Toto cvičenie namáha celé telo, vrátane použitia rúk a nôh, zatiaľ čo ti spevňuje postavu. Technika cviku je jednoduchá, námaha je však pri ňom o niečo väčšia. Polož sa na zem a drž sa na rukách a špičkách nôh. Dlane maj pritom trochu ďalej než je poloha tvojich ramien.

Začni dlaňami „chodiť“ a posúvaj ich na striedačku ďalej a ďalej. Keď sa dostaneš na svoje maximum, vráť sa a zopakuj. Ak si to chceš ešte trochu zefektívniť a zároveň sťažiť, zdvihni jednu nohu tak, ako vidíš na obrázku.

Kľuk push-up

Cvičenie brucha pohybom aligátora

Tento cvik sa zvykne volať aj „pohyb aligátora“. Ide o náročný, ale veľmi účinný pohyb. Dosiahneš s ním vytúžené výsledky. Využíva celý tvoj trup na to, aby stabilizoval telo. Zhadzuješ ním zároveň prebytočné kalórie. Mixuje sa tu kardio, stabilita a sila.

Aby si toto cvičenie robil/a správne, nájdi si dostatočné veľký priestor vo veľkosti aspoň 5 – 20 metrov. Ako pomôcku si vezmi niečo, čo sa bude ľahko kĺzať po dlážke. Na kobercoch je to napr. plastová taška, na dreve napr. uterák. Začni v push-up pozícii a nohy pritom drž na pomocných podložkách.

Je to jednoduché – posúvaj sa po malých vzdialenostiach vpred a nohy pritom posúvaj kĺzavým spôsobom. Keď prídeš k stene alebo k prekážke, zostaň v danej pozícii aspoň 30 – 90 sekúnd a potom sa vráť späť. Jednoduché na cvičenie a pritom tak účinné. Premeň svoje telo na samočinný spaľovač tukov a dosahuj viac!

Cvičenie pohybom aligátora

Na začiatok odporúčame tento prírodný spaľovač tuku:

Počas tvojej diéty ti pomôže tento odskúšaný spaľovač tuku. Teraz dokonca v akcii 1+1 ZADARMOFat Attack od Best Nutrition

spaľovač tuku od best nutrition

Autor: Mgr. Daniela Garančovská • Foto: Depositphotos Inc. • Zdroj: www.protein.sk
Ostatné najpredávanejšie spaľovače tukov
Páčil sa vám článok? Podeľte sa oň!
NECHCETE ZMEŠKAŤ NOVÉ ČLÁNKY?

POŠLEME VÁM INFO DO MAILU.

SÚVISIACE ČLÁNKY

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO