loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 8:00 - 16:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €
Aké ťažkosti ti môže spôsobiť Proviron?

Aké ťažkosti ti môže spôsobiť Proviron?

Iné

06.08.2017

Prečítané: 8703x

Proviron patrí k najtolerovanejším anabolickým steroidom. Hoci je nelegálny, stále sa teší obľube medzi bodybuildermi. Lenže, je to podobné ako s alkoholom. Aj ten je v podstate tolerovanou drogou, pritom pre telo je naozaj viac než nevhodný (vo väčšom množstve). Poď sa s nami pozrieť na to, aké negatívne účinky môže mať na tvoje telo Proviron.

Na čo sa používa Proviron?

Ako väčšina anabolických steroidov (hoci Proviron je slabší), má aj tento za úlohu zrýchliť prísun svalovej hmoty, zvýšiť hladinu testosterónu v tele a potlačiť, naopak, hladinu estrogénu. Okrem toho dokáže aj znížiť obsah vody v tele, čím sa môže lepšie ukázať tvoja postava. Lenže, stále je to steroid. A stále je nelegálny a škodlivý.

Aké vedľajšie účinky má Proviron?

Proviron má viacero negatívnych efektov, okrem toho však aj tie androgénne. Androgénne hormóny sa pritom starajú o to, aby vyvíjali a udržiavali viditeľné mužské pohlavné znaky. To znamená, že užívanie Provironu spôsobuje vznik akné, strácanie vlasov a nadmerný rast ochlpenia na tele.

Pozor na kardiovaskulárne problémy spojené s Provironom

Najhoršie veci, ktoré telu pri užívaní steroidov hrozia, sa však dejú vo vnútri. Jeho užívanie ovplyvňuje vo vysokej miere kardiovaskulárny systém. Ak máš čo i len najmenší nábeh na vysoký cholesterol (a dokonca, aj keď nemáš), Proviron sa postará o masívne zvýšenie tejto hladiny, a to dokonca až o 30 %.

Najhoršie na tom je, že Proviron ti nielenže zvýši hladinu „zlého“ cholesterolu LDL, ale aj zníži hladinu „dobrého“ – HDL cholesterolu. Hodnota cholesterolu by v zdravom tele nemala prekročiť 5 mmol/l – na toto nezabúdaj. So zvýšením „zlého“ cholesterolu sa pritom spájajú následky ako zanášanie a kôrnatenie tepien.

Zdravý životný štýl a doplnky výživy stoja za to!

Nezabudni, že výsledky nepotrebuješ dosiahnuť o trošku skôr – dôležité je, že ich dosiahneš a, najmä, ako ich dosiahneš. Z dlhodobého hľadiska zájdeš oveľa ďalej, ak začneš užívať prírodné náhrady steroidov od renomovaných výrobcov. Nielenže sú legálne, ale tvojmu telu nebude hroziť žiadny negatívny účinok.

Po niekoľkých rokoch sa ti telo odvďačí nielen zdravým fungovaním, ale aj tvoja postava bude stále žiariť. Keď si vyberieš naozaj kvalitný a účinný výrobok, stagnovať jednoducho nebudeš. Čo si o tom myslíš ty?

Autor: Mgr. Daniela Garančovská • Foto: Depositphotos Inc. • Zdroj: www.protein.sk
Páčil sa vám článok? Podeľte sa oň!
NECHCETE ZMEŠKAŤ NOVÉ ČLÁNKY?

POŠLEME VÁM INFO DO MAILU.

SÚVISIACE ČLÁNKY

Pozor na steroidy, v našom hľadáčiku je aj Anavar

Pozor na steroidy, v našom hľadáčiku je aj Anavar

Ilegálne steroidy sú u nás horúcou témou. Pýtaš sa, prečo? Odpoveď na toto je úplne jednoduchá, aspoň z nášho pohľadu: sú nebezpečné pre tvoje telo a majú nepríjemné vedľajšie efekty. Jednoducho povedané, výsledky, ktoré by si s Anavarom dosiahol možno rýchlejšie, dosiahneš aj inou cestou a bez poškodenia tvojho zdravia.

Od chemoterapie naspäť k činkám

Od chemoterapie naspäť k činkám

V dnešnej dobe je rakovina tak veľmi rozšírená, že väčšina ľudí pozná onkologických pacientov, či dokonca má aj niekoho v rodine, kto si týmto ochorením prešiel. Medzi najdôležitejšie veci pri prekonávaní tejto choroby patrí psychická pohoda a ochota bojovať.

Clenbuterol sľubuje spaľovanie tukov, nenechaj sa však nalákať!

Clenbuterol sľubuje spaľovanie tukov, nenechaj sa však nalákať!

Ak pravidelne čítaš naše blogy, vieš, že nepodporujeme užívanie nelegálnych látok alebo steroidov. Chceme, aby tvoje svaly a zhodený tuk boli dosiahnuté zdravými cestami, ktorými si zaručene neuškodíš. Clenbuterol však patrí vo väčšine krajín medzi nelegálne látky. Používa sa bodybuildermi na zrýchlenie úbytku tuku vo fáze rysovania, hoci jeho pôvodným poslaním je liečiť problémy s dýchaním, resp. astmu.

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO