loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €
Pozor na steroidy, v našom hľadáčiku je aj Anavar

Pozor na steroidy, v našom hľadáčiku je aj Anavar

Vysvetlenie pojmov

07.08.2017

Prečítané: 19734x

Ilegálne steroidy sú u nás horúcou témou. Pýtaš sa, prečo? Odpoveď na toto je úplne jednoduchá, aspoň z nášho pohľadu: sú nebezpečné pre tvoje telo a majú nepríjemné vedľajšie efekty. Jednoducho povedané, výsledky, ktoré by si s Anavarom dosiahol možno rýchlejšie, dosiahneš aj inou cestou a bez poškodenia tvojho zdravia.

Odmenou ti bude nielen dobrý pocit, ale aj plnohodnotne zdravo fungujúci organizmus. Poď sa s nami pozrieť na to, čo o Anavare vieme a prečo ti ho neodporúčame.

Anavar je známy aj ako slabší steroid

Anavar mnohí bodybuilderi považujú za steroid s najmenej závažnými vedľajšími efektmi. To je, mierne povedané, diskutabilné. Hoci navonok Anavar možno nemá toľko negatívnych efektov, znútra je to však celkom iné. Anavar sa používa medzi fitnessákmi najmä pre svoju schopnosť rýchlejšie budovať svaly a zhadzovať tuk zo zásob.

„Steroid pre ženy“

To je spôsobené najmä tým, že tento steroid nie je natoľko antropogénny než ostatné. To znamená, že u žien nespôsobí markantné zvýraznenie mužských znakov (viac ochlpenia a pod.) U mužov zase nespôsobuje gynekomastiu, a to preto, lebo nepodnecuje vznik estrogénu. Tiež je menej toxický pre pečeň. Stále je však nebezpečný.

Aké vedľajšie účinky má Anavar?

Hoci má Anavar niekoľko výhod, kvôli ktorým by si si mohol povedať „vezmem si dve škatuľky“, neodporúčame ti to. Aj keď ti môže pomôcť získať viac sily a zároveň schudnúť z tukov, je mu vlastných niekoľko vedľajších efektov, ktoré za to prosto nestoja.

Najviac rizikový je Anavar najmä vtedy, ak ho užívaš pravidelne a vo väčších množstvách. Prvým vedľajším efektom môže byť napr. aj jeho kúpa z neovereného zdroja. Vtedy ti môže hroziť aj bezprostredné nebezpečenstvo.

Okrem toho ti hrozia aj ďalšie efekty, ktoré súvisia buď priamo s tvojim zdravím alebo s výzorom. Kvôli Anavaru sa tvoja pokožka začne viac mastiť, čo spôsobí výrazne väčšie množstvo vyrážok alebo akné.

Anavar zvyšuje aj krvný tlak

Hrozí ti aj hypertenzia (zvýšený krvný tlak). Anavar totiž v tele zvykne zadržiavať sodík, čo zvyšuje samotnú hodnotu krvného tlaku. Z dlhodobého hľadiska môže zvýšený tlak spôsobiť množstvo negatívnych efektov na tvoje zdravie – strata zraku, choroby pečene, infarkty, a pod.

Pozor na cholesterol a Anavar...

Vieš, že niektoré potraviny ti zvýšia „dobrý cholesterol“ a znížia ten „zlý“. Práve Anavar má ale schopnosť zvyšovať ten „zlý“. To znamená ďalší mínusový bod pre Anavar – čo ešte potrebuješ na to, aby si ani neuvažoval nad jeho užívaním?

Dobrá životospráva a dobré doplnky ti pomôžu viac

Nezabudni na kvalitné doplnky výživy, ako sú proteínové doplnky, gainery, a iné. Tie ti z dlhodobého hľadiska pomôžu určite omnoho viac ako ilegálne steroidy.

Autor: Ing. Dennis Fino • Foto: Depositphotos Inc. • Zdroj: www.protein.sk
Páčil sa vám článok? Podeľte sa oň!
NECHCETE ZMEŠKAŤ NOVÉ ČLÁNKY?

POŠLEME VÁM INFO DO MAILU.

SÚVISIACE ČLÁNKY

Zaujal ťa Proviron? Nepodľahni pokušeniu na úkor zdravia!

Zaujal ťa Proviron? Nepodľahni pokušeniu na úkor zdravia!

Poznáš známe „v zdravom tele zdravý duch“? Podľa tohto sa snažíme riadiť. Zdravý životný štýl sa totiž odrazí na každej jednej stránke tvojho tela. Vypracované svaly, čistá myseľ a večne dobrá nálada. Aj to je výsledok dobrého stravovania a prírodných doplnkov výživy. Práve preto by si sa nemal nechať zlákať Proviron-om – nebezpečnou anabolickou látkou.

Top 5 tipov pre efektívny rast svalov

Top 5 tipov pre efektívny rast svalov

Zastavil sa rast tvojich svalov? Dosahuješ výsledky veľmi pomaly alebo sa dokonca už niekoľko týždňov prevaľuješ na mieste a stagnuješ? Rast svalov závisí od viacerých faktorov, na ktoré musíš brať ohľad.

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO