Vieš, čo je jedným z najväčších strašiakov ľudí, ktorí vyznávajú aktívny životný štýl? Nie, nie sú to len ceny permanentiek a plné fitness centrá, ale problémy s kĺbmi. Predstava, že by si musel kvôli poraneniu kĺbov niekoľko týždňov zostať doma a stratiť tak ťažko nadobudnuté výsledky, je naozaj nepríjemná.

Tvoje kĺby pri nadmernej záťaži trpia a ich opotrebenie (aj kĺbových tkanív) je v tom prípade omnoho rýchlejšie. Firmy vyvíjajúce športové doplnky výživy však myslia aj na naše kĺby :-). Chceš si obnoviť väzivá, kĺbové spojeregenerovať chrupavky a získať tak oveľa lepšiu pohybovú schopnosť? Kĺbová výživa je presne to, čo potrebuješ.

Nemusíš sa vzdávať svojich obľúbených športov a ostať doma pri telke. Práve pre teba sú určené doplnky, ktoré obsahujú napríklad glukosamín, chondroitín či ďalšie účinné látky. Pozri si výber top produktov na regeneráciu kĺbov a športuj naďalej bez obáv!

1.      Artro 6 Plus od Best Nutrition

Best Nutrition je jeden z najlepších slovenských výrobcov športovej výživy. Stav na kvalitu a vyber si jeden z najpredávanejších doplnkov výživy na poli kĺbov – Artro 6 Plus. V tomto produkte nájdeš veľmi účinný súbor aktívnych látok, ktoré ti spoľahlivo napravia poškodené časti kĺbov.

Do tohto súboru patrí aj komplex, potrebný na vytvorenie kĺbovej tekutiny, ktorej úlohou je zabránenie opotrebovaniu. V tomto produkte teda nájdeš aj riešenie, aj prevenciu v jednom. Bonusom je esenciálny mix vitamínov a minerálov, ktorý je tiež dôležitým prvkom na udržanie zdravých a pevných kĺbov.

Žralokov nemusíš chytať iba v mori. V tomto doplnku nájdeš exkluzívny extrakt zo žraločej chrupavky, ktorý ti pomôže pri regenerácii. Táto kĺbová výživa je vhodná pre profesionálnych športovcov, ale aj pre ľudí, ktorí začali pociťovať bolesti len nedávno. Aktuálne beží akcia 1+1, preto neobmedzuj svoje športové ambície a zásob sa aj do budúcna :-)!

Artro 6 Plus je kvalitná kĺbovka od slovenského výrobcu Best Nutrition

2.      Animal Flex od Universal

352 tabliet v jednom balení? To je celkom dosť, však? Presne toľko ich nájdeš v tomto balení. Pohodlné dávkovanie ti umožní 44 vreciek s 8 tabletami. Nájdeš v nich každú potrebnú látku pre zdravé kĺby a správnu regeneráciu.

Animal Flex zásobíš svoje telo dôležitými látkami, ktoré podporia chrupavky pri zdvíhaní činiek, zregenerujú kĺby a postarajú sa o to, aby si mohol stále rásť!

Veľkou výhodou produktu je rýchle vstrebávanie a prítomnosť kyseliny hyalurónovej, ktorá spolu s ďalšími komponentmi zaisťuje vytváranie ochrannej kĺbovej tekutiny. Kurkuma nie je dobrá iba do jedla, ale aj pre kĺby. V produkte ju nájdeš spolu s koreňom ďumbieraboswellia.

Bránia vytváraniu zápalov, vďaka čomu nemusíš sedieť doma a liečiť sa. Výživové látky sú zastúpené mixom vitamínov a minerálov. Nielen, že za túto výživu 100 % ručíme, ale navyše si ju môžeš objednať v špeciálnej veľkoobchodnej cene.

Špičková kĺbovka Animal Flex od Universal-u

3.      Arthro Guard od Biotech USA

V Amerike nerobia len super filmy, ale aj kvalitné kĺbové výživy! Arthro Guard pomáha kĺbom tým, že spoluvytvára kĺbovú tekutinu, ktorá sa stará o regeneráciu kĺbov a prevenciu ochorení.

Ak trpíš bolesťami, spoľahni sa na tlmenie bolestiprotizápalové účinky. V neposlednom rade obsahuje aj komplexy na aktívnu tvorbu chrupavkydetoxikáciu kĺbov.

Glukosamínchondroitín sa v produkte nachádzajú vo veľkom množstve. To znamená, že chrupavka je preventívne chránená a kĺbová tekutina bude stále zastúpená v značnej miere. Zbavíš sa bolesti a vytvoríš svojím kĺbom dokonalú ochranu. Už žiadne boľavé kĺby a výhovorky, prečo necvičiť!

MSM a Glukosamín - účinné zložky kĺbovej výživy Arthro Guard - Biotech USA

Autor: Mgr. Daniela Garančovská • Foto: Depositphotos Inc. • Zdroj: www.protein.sk