loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 8:00 - 16:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €
3 produkty s leucínom, ktoré sa oplatí vyskúšať

3 produkty s leucínom, ktoré sa oplatí vyskúšať

Doplnky výživy

16.01.2017

Prečítané: 11774x

O leucíne sme ti písali už prednedávnom. Dnes ti predstavíme niekoľko super doplnkov, ktoré ho obsahujú. Nejde o žiadnu mágiu, ale o účinnú látku, ktorá ti v tele nenarobí zlobu. Je to v podstate mega zdroj energie.

Patrí medzi 8 aminokyselín, ktoré si tvoje telo nedokáže vyrobiť samé. Potrebné je preto, aby si ho dopĺňal tak často, ako sa to bude dať. Je jednou z troch aminokyselín s rozvetveným reťazcom. Poznáš ho pod názvom BCAA. Aby tvoje telo správne využilo aj ostatné aminokyseliny, potrebuješ mať dostatok leucínu.

Keď užívaš leucín napr. tesne pred tréningom, zredukuje sa ti svalovica a aj rozpad svalových bielkovín bude razantne nižší. Pripomeňme si, aké má leucín účinky a hlavne si predstavme tri najobľúbenejšie doplnky z našej ponuky.

Leucín ako účinný doplnok stravy

Pozitívne účinky leucínu sú:

-        Pomáha uchovávať glykogén vo svaloch

-        Udržiava rovnováhu dusíka v tele

-        Dodáva energiu svalom

-        Chráni a buduje svalové vlákna

-        Posilňuje výrobu rastového hormónu

S leucínom bude zotavovanie tvojich svalov výrazne rýchlejšieefektívnejšie. Zároveň sa podporí aj ich rast. Leucín ti jednoducho pomôže dosahovať všetky žiadané výsledky rýchlejšie a kvalitnejšie.

Leucín od Best Nutrition

Best Nutrition patrí k najlepším a najkvalitnejším značkám fitness doplnkov. V našej ponuke od tejto slovenskej firmy nájdeš dve možnosti balení (v akcii 1 + 1 zadarmo): 120 kapsúl a 250 kapsúl.

Áno, dobre čítaš. Aktuálne za rovnakú cenu dostaneš dvojnásobné množstvo kapsúl leucínu! Tento výrobok pritom patrí k najobľúbenejším v našom obchode. Starostlivo vyvinutý, s veľkým dôrazom na maximálnu účinnosť, aby každý tvoj cieľ bol splnený.

A ako ho dávkovať? Stačí ti 6 kapsúl denne, teda 3 pred tréningom a 3 po ňom. Šesť kapsúl pritom obsahuje až 3000 mg účinnej látky – leucínu. Tomu sa hovorí bomba!

Výhodné baleie leucínu od Best Nutrition

Leucín od Scitec Nutrition

Ďalšia výborná a kvalitná značka je Scitec Nutrition. Vyvinula dôsledný doplnok výživy. Účinky tohto produktu sú podobné ako pri slovenskom výrobku. Scitec Nutrition využíva mnohoročné skúsenosti z fitness segmentu na vývoj svojich produktov. Leucín priamo stimuluje bielkovinovú syntézu kostrových svalov.

Zároveň ti zabráni úbytku svalového tkaniva, čo nazývame aj antikatabolický stav. V tomto prípade nájdeš aj ľahko energetické účinky (najmä pri veľkom fyzickom vypätí). Ukázalo sa, že je veľmi dobré užívať ho spolu s proteínovým mixom. Rýchle vstrebávanie je naozaj výhodou pre rast tvojich svalov.

Užívaj 1 – 4 dávky denne, pred tréningom, po tréningu a medzi jedlami. V jednej dávke nájdeš 1800 mg leucínu. Pozor len na laktózovú intoleranciu. Výrobok sa vyrába v podniku, kde sa spracúvajú mliečne výrobky.

Leucín od firmy Scitec Nutrition

Leucín od Muscle Mode

Aj Muscle Mode vyrába svoju verziu čistého leucínu. V tomto prípade ide o jednoduchý prášok, ktorý si ľahko rozmiešaš v proteínovom nápoji alebo vo vode. Leucín spolu s izoleucínom a valínom ti dodajú potrebnú energiu. Tento výrobok je určený pre makačov v posilňovni, ktorí chcú stále stúpať a nepoznajú slovo stagnácia.

Energia je tu ľahko využiteľná – ide priamo z krvného obehu do svalových buniek. Tu sa stará práve o ochranu svalstva. Jednorazová dávka je v množstve 3 – 5 g prášku. Nezabudni dobre pretrepať a premiešať. Jamesovi Bondovi sa teraz môžeš priblížiť nielen tým, čo piješ, ale aj svalmi a postavou! :-)

Lucín od firmy Muscle Mode

Autor: Mgr. Daniela Garančovská • Foto: Depositphotos Inc. • Zdroj: www.protein.sk
Páčil sa vám článok? Podeľte sa oň!
NECHCETE ZMEŠKAŤ NOVÉ ČLÁNKY?

POŠLEME VÁM INFO DO MAILU.

SÚVISIACE ČLÁNKY

4 produkty od Kompavy pre zdravšie telo

4 produkty od Kompavy pre zdravšie telo

Chceš dosahovať fantastické výsledky, ale nechceš svojmu telu dávať žiadne umelé látky? V tom prípade by značka Kompava bola tým pravým orechovým. Nenájdeš v nich žiadne syntetiká a jej výrobky sú zložené výhradne z prírodných surovín.

6 zaujímavostí o esenciálnych aminokyselinách

6 zaujímavostí o esenciálnych aminokyselinách

Aminokyseliny sú alfa a omega v suplementoch. Aby sme mohli plnohodnotne žiť, potrebujeme prijímať proteín. Proteín sa vyskytuje v každej našej bunke. Zabezpečuje v našom tele zdravé kosti, svaly a pokožku. Proteín nájdeš v orieškoch, semiačkach, mliečnych výrobkoch, v rybách, v mäse, v strukovinách a v podstate je zložený z radu aminokyselín.

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO