loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 8:00 - 16:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €
4 produkty od Kompavy pre zdravšie telo

4 produkty od Kompavy pre zdravšie telo

Doplnky výživy

14.12.2016

Prečítané: 6836x

Chceš dosahovať fantastické výsledky, ale nechceš svojmu telu dávať žiadne umelé látky? V tom prípade by značka Kompava bola tým pravým orechovým. Nenájdeš v nich žiadne syntetiká a jej výrobky sú zložené výhradne z prírodných surovín.

Ak si profesionálnym športovcom, potešíme aj teba – zakázané látky svetového antidopingového kódexu tu nemajú žiadne miesto. Jednoducho prírodné doplnky s chuťou, ktorá ti ulahodí. Kompava si ako cieľ stanovila zlepšovať život športovcov a zvyšovať ich efektivitu. Navyše, podporíš aj slovenskú ekonomiku, keďže ide o slovenskú značku. My ti dnes ukážeme niekoľko produktov z ponuky výrobcu, vďaka ktorým porastieš!

Biologický proteín Kompava

Začneme asi tým najznámejším doplnkom, ktorý si predstavíme hneď, ako sa povie „cvičenie“. Kvalitný proteín je základ na to, aby si rástol a dosahoval stále lepšie a lepšie výsledky. Nie každý má predsa možnosť zjesť denne také množstvo bielkovín v bežných varených jedlách. Niekto zas jednoducho nie je schopný také množstvo za deň zjesť – jednoducho nevládze. Práve preto sú tu proteínové nápoje, ktoré slúžia na doplnenie cenných bielkovín pri cvičení. V koncentrovanej forme totiž užiješ množstvo, kvôli ktorému by si musel denne zjesť omnoho viac napr. kuracích pŕs.

Kompava vyvinula biologicky čistý proteín, ktorý sa vyznačuje postupným uvoľňovaním aminokyselín. Na trhu mu nenájdeš žiadnu konkurenciu a vďaka unikátnej kombinácii látok je to bombový doplnok výživy. Nájdeš tu až 65 % bielkovín, 13 % tukov, 12 % sacharidov a obsahuje navyše aminokyseliny BCAA, glutamín, vitamín C a E, chróm a zinok. To znamená žiadny cukor, sóju a doslova nič syntetické. Aby mal pre teba priaznivé účinky, nemusíš byť profi športovec. Pomôže ti aj v dosahovaní lepších a lepších výsledkov v rámci fitness. Tak čo, už vieš po ktorom proteíne siahnuť?

Wellness Protein od Kompavy

Wellness tyčinka Kompava

Slušným a zdravým doplnkom výživy je aj nová wellness tyčinka Kompava. Aktívni športovci ju milujú a teraz môžeš aj ty! Ak sa snažíš schudnúť a zredukovať tuk, je tou pravou voľbou na doplnenie energie a výživy. Vďaka tyčinke Kompava zvýšiš svoj výkon, zrýchliš metabolizmus (a teda aj chudnutie a spaľovanie tuku). Je výborným doplnkom pri viacerých športoch, ako je napríklad crossfit, zumba, aerobik, ale aj pri klasickom cvičení v posilňovni. Ak zároveň nastane situácia, že si hladný a nemáš v rýchlosti čo do úst, určite ju maj v zásobe. Doplní ti potrebnú výživu a zároveň ťa zdravým spôsobom zasýti.

Výborným plusom je, že udržuje nízky glykemický index a zasýti ťa na dlhšiu dobu (vďaka vysokému obsahu bielkovín). Vieš, že dobré tuky sú podstatné pre fungovanie tvojho tela? Tu nájdeš MCT a mandľový tuk, ktorý patrí k najzdravším. Vláknina, a to rozpustná aj nerozpustná tvorí tiež časť tyčinky a dokopy je v nej iba 4 % cukru. To už by ťa mohlo zaujímať, čo povieš? Ako bonusové účinky spomenieme urýchlenie regenerácie tvojho tela po tréningu, regulácia a udržiavanie správnej telesnej hmotnosti... Je toho naozaj dosť. Zabezpeč si so značkou Kompava zdravý životný štýl a siahni po wellness tyčinke!

Wellness tyčinka od Kompavy

Bio-Enzyme complex Kompava

Trávenie je jedna z najdôležitejších činností, ktoré tvoje telo robí. Vďaka nemu tvoje telo absorbuje z jedla hodnotné látky a tie nezdravé zas vylučuje. Ak zvolíš správny doplnok výživy, vieš svoje telo ešte trochu zdokonaliť. Najmä teda jeho schopnosť správne stráviť jedlo a prerozdeliť výživu, teda dostať z jedla čo najviac dobrého. BioEnzyme Complex od značky Kompava zlepšuje trávenie a dosahuje efektívnejšiu absorpciu kvalitných živín z jedla. Kvalitný enzým je schopný takmer zázrakov – tvoje trávenie bude fungovať lepšie a efektívnejšie.

Ďalším efektom je zlepšenie imunity, čo je dobré najmä v chladnejších mesiacoch jesene a zimy. Pomôže ti aj k zriedeniu krvi a teda k rýchlejšiemu vyplavovaniu  poškodených tkanív. Zlepší ti vykašliavanie hlienov (časť z nich skvapalňuje) a ak si na bezlepkovej diéte, zlepší jej účinnosť. To všetko v jednej škatuľke! Ako sme spomenuli na začiatku, to všetko vďaka výhradne prírodnému zloženiu.

Bio-Enzyme od Kompavy

Sport Premium Energy Kompava

Chceš zažiť naozaj silnú dávku energie? Tento prípravok od značky Kompava ti poskytne ideálne množstvo energie pre tvoj tréning. Vďaka unikátnemu zloženiu najprv využíva tukové zásoby a až potom glykogén. Ak sa chceš zbaviť svojho nechceného tuku, siahni po tomto prípravku. Telu tak ušetríš zásoby glykogénu, ktoré sa potom môžu využiť v náročnejšej fáze cvičenia.

Sport Premium Energy od Kompavy

Vitamínový balíček od značky Kompava si vyskladáš jednoducho a rýchlo. Ozdrav svoje telo aj ducha a siahni po kvalitných slovenských výrobkoch.

Autor: Mgr. Daniela Garančovská • Foto: Depositphotos Inc. • Zdroj: www.protein.sk
Páčil sa vám článok? Podeľte sa oň!
NECHCETE ZMEŠKAŤ NOVÉ ČLÁNKY?

POŠLEME VÁM INFO DO MAILU.

SÚVISIACE ČLÁNKY

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO