loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

VASO PAK - 6PAK Nutrition

Predtréningový produkt obsahujúci L-arginín hydrochlorid, beta-alanín, citrulín malát, AAKG, N-acetyl-L-karnitín, kofeín a L-norvalín a prídavok vitamínov (C, B6 a B12).

Balenie

Príchuť

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do utorka?

Objednajte kuriérom GLS do pondelka 14:00 hod.

Popis produktu

Komplexná podpora pred tréningom. Ingrediencie obsiahnuté v 6PAK Nutrition Vaso Pak boli vyberané s osobitnou starostlivosťou. L-arginín je endogénna aminokyselina, ktorá sa okrem iného podieľa na procese syntézy bielkovín, kreatínu, oxidu dusnatého. Produkty metabolizmu L-arginínu, najmä oxid dusnatý alebo glutamát, majú regulačné vlastnosti v bunkách tela. L-citrulín je aminokyselina, ktorá je endogénnym prekurzorom L-arginínu a ovplyvňuje produkciu oxidu dusnatého. Je zaujímavé, že L-citrulín zvyšuje efektivitu L-arginínu a oxidu dusnatého ako podobné množstvá samotného L-arginínu. Beta-alanín sa podieľa na syntéze karnozínu, zlúčeniny zodpovednej za hladinu pH vo svalovom tkanive. Jednorazový príjem 800 mg beta-alanínu môže spôsobiť mravčenie alebo necitlivosť. Je to dočasný efekt. Kofeín zase pomáha zlepšovať koncentráciu a môže zvýšiť bdelosť.

Dôležitý je aj prídavok vitamínov, ktoré sa nachádzajú v zložení 6PAK Nutrition Vaso Pak. Vitamín C, vitamín B6 a vitamín B12 prispievajú k udržaniu normálneho energetického metabolizmu a znižujú pocit únavy a vyčerpania. Tieto vitamíny navyše pomáhajú pri správnom fungovaní nervového systému a pri udržiavaní správnych psychologických funkcií. Vitamín B6 a vitamín B12 navyše pomáhajú udržiavať správny metabolizmus homocysteínu a správnu tvorbu červených krviniek. Vitamín B6 tiež prispieva k udržaniu normálneho metabolizmu bielkovín a glykogénu, ako aj k regulácii hormonálnej činnosti.

Výhody:

  1. Spojenie 7 účinných látok doplnených o vitamíny
  2. Doplnok vhodný pred tréningom
  3. Balenie vystačí na 40 tréningových dní

Dávkovanie

Zmiešajte 8 g (1 odmerku prášku) so 400 ml vody. Užívajte pred tréningom.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 8 g
Počet dávok v balení: (320 g) 40
Vitamín C 30 mg
Vitamín B6 2 mg
Vitamín B12 6 µg
L-arginín hydrochlorid 2 000 mg
z toho L-arginín 1 653 mg
Beta-alanín 1 500 mg
Citrulín malát 750 mg
z toho citrulín 500 mg
L-arginín alfa-ketoglutarát 750 mg
z toho L-arginín 500 mg
N-acetyl L-karnitín 200 mg
z toho L-karnitín 159 mg
Kofeín 150 mg
L-norvalín 50 mg

Zloženie

Cola Lime: Emulgátor hydrochloridu L-arginínu (mono- a diglyceridy mastných kyselín (glycerolmonostearát)); beta-alanín, citrulín malát, L-arginín alfa-ketoglutarát (A-AKG), príchute, farbivo (E150c), N-acetyl-L-karnitín, bezvodý kofeín, L-norvalín, protihrudkujúca látka (oxid kremičitý), vitamín C (kyselina L-askorbová), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), vitamín B12 (kyanokobalamín), sladidlo (sukralóza).

Upozornenie

Obsahuje kofeín (150 mg/porcia). Nevhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Jednorazová konzumácia beta-alanínu nad 800 mg môže spôsobiť mravčenie alebo necitlivosť. Neužívajte, ak máte alergiu na niektorú zo zložiek prípravku. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu a chlade. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO