loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

No-Xplode Vaso - BSN

Najnovšia predtréningovka z dielne dlhoročnej stálice na trhu BSN.
 

Balenie

Príchuť

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do utorka?

Objednajte kuriérom GLS do pondelka 14:00 hod.

Popis produktu

Podporuje špičkové napumpovanie svalov, intenzívne sústredenie a výbušnú energiu. Poskytuje dokonalý predtréningový zážitok. Každá dávka NO-Xplode Vaso obsahuje 8,1 g citrulínu, 3,2 g beta-alanínu a 2 g arginínu. Kofeín s obsahom 200 mg v 1 dávke navyše zaručí maximálnu bdelosť a zameranie na tréning. Pridaný je tiež vitamín C, B3 a B12.

Výhody:

  1. Silný základ postavený na citrulíne, beta-alaníne a arginíne
  2. Doplnený o rastlinné extrakty
  3. Trojica vitamínov C, B3 a B12
  4. Balenie vystačí na 20 tréningov

Dávkovanie

Rozmiešajte 21 g (2 odmerky) v 400 vody a užívajte 1x denne pred tréningom. Začnite s užívaním polovičnej dávky 10,5 g pre zistenie tolerancie prípravku. 

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 21 g
Počet dávok v balení: (420 g) 20
Vitamín C 79 mg
Niacín 17 mg
Vitamín B12 7,4 µg
L-citrulín 8,1 g
Beta-alanín 3,2 g
L-arginín 2 g
Extrakt z manga 366 mg
Cholín bitartrát 200 mg
Kofeín 200 mg
Galangal 200 mg
Trans-resveratrol 100 mg
Extrakt z orecha kola 100 mg
L-teanín 40 mg

Zloženie

Fruit Punch: L-citrulín, beta-alanín, kyseliny (kyselina L-(+)-vínna, kyselina citrónová), L-arginín, arómy, protihrudkujúce látky (oxid kremičitý, kremičitan vápenatý), farbivo (červená repa), Zynamite®+ extrakt z manga (mangifera indica, list), sladidlá (acesulfam K, sukralóza), galangal (alpinia officinarum Hance, podzemok), cholín bitartrát, inulín, kofeín, extrakt z orechov kola (cola nitida, semeno), kyselina L-askorbová, extrakt z listov camellia sinensis (štandardizovaný na 40 % L-theanínu), trans-resveratrol, nikotínamid, kyanokobalamín.

Lemon Lime Ice Lolly: L-citrulín, beta-alanín, kyseliny (kyselina L-(+)-vínna, kyselina citrónová), L-arginín, arómy, protihrudkujúce látky (oxid kremičitý, kremičitan vápenatý), inulín, zynamit®+ extrakt z manga (mangifera indica, list), sladidlá (acesulfam K, sukralóza), galangal (alpinia officinarum Hance, podzemok), cholín bitartrát, kofeín, extrakt z kolových orechov (cola nitida, semeno), kyselina L-askorbová, extrakt z listov camellia sinensis (štandardizovaný na 40 % L-teanínu), trans-resveratrol, prášok zo spiruliny, nikotínamid, kyanokobalamín.

Tropical: L-citrulín, beta-alanín, kyseliny (L(+)-vínna) kyselina, kyselina citrónová), L-arginín, arómy, protihrudkujúce látky (oxid kremičitý, kremičitan vápenatý), inulín, zynamit®+ mango extrakt (mangifera indica, list), sladidlá (acesulfam K, sukralóza), galangal (alpinia officinarum Hance, podzemok), cholín bitartrát, kofeín, extrakt z kolového orecha (cola nitida, semeno), kyselina L-askorbová, extrakt z listov camellia sinensis (štandardizovaný na 40 % L-teanínu), trans-resveratrol, nikotínamid, kyanokobalamín.

Informácie pre alergikov

Môže obsahovať mlieko, lepok, vajcia, sóju, orechy a arašidy.

Upozornenie

Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Ak užívate lieky poraďte sa so svojím lekárom pred začatím užívania tohto doplnku. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste pri teplote do 25 °C, mimo dosahu malých detí. 

Výrobca

Citywest Business Campus, Waterside 4, Dublin 24, Ireland.
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 12:30 - 17:30
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO