loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

TU STE SPRÁVNE - Protein.sk

O našej kvalite hovoria aj tieto ocenenia:
ShopRoku 2013 Víťaz
ShopRoku 2014 Víťaz
ShopRoku 2015 Víťaz
ShopRoku 2016 Víťaz
ShopRoku 2017 Finalista
ShopRoku 2018 Finalista

AKCIOVÁ PONUKA PRE VÁS

Do konca tejto ponuky ostáva iba:

DNI
HODÍN
MINÚT
SEKÚND

Nenašli ste odpoveď na vašu otázku? Opýtajte sa nášho odborníka

Mgr. Ľuboš Lištinský je absolvent Fakulty telesnej výchovy a športu Univerzity Karlovej v Prahe so zameraním kondičný tréner a fitness tréner. Jeho špecializácia je rozvoj kondičných a koordinačných schopností, formovanie postavy z estetického a funkčného hľadiska, vyrovnanie svalových dysbalancií, funkčný tréning, CORE tréning, Crossfit, problematika stravovania a doplnkov výživy.

Mgr. Ľuboš Lištinský
[email protected]
+421 914 111 999 (Po - Pia: 12:30 - 17:30)
Napísať správu

NAJNOVŠIE PRÍSPEVKY V NAŠOM BLOGU

7 tipov na rýchlejšiu regeneráciu po tréningu

7 tipov na rýchlejšiu regeneráciu po tréningu

Tréning a cvičenie sú nevyhnutné na rast svalov, úbytok tuku a celkové zlepšenie zdravia. Rovnako dôležité je umožniť telu správne zotavenie po tréningu. Tréning je len impulz pre telo, aby zosilnelo a aby rástli svaly. Svaly nerastú vo fitku, ale doma, keď regeneruješ. Regenerácia zohráva kľúčovú úlohu pri optimalizácii výkonu, prevencii zranení a dosahovaní silových či optických cieľov. Ak chceš zlepšiť svoju regeneráciu po tréningu, tu je 7 účinných stratégií, ktoré môžeš zaradiť do svojej tréningovej rutiny.

Význam probiotík a tráviacich enzýmov pre zdravé trávenie

Význam probiotík a tráviacich enzýmov pre zdravé trávenie

Náš tráviaci systém zohráva dôležitú úlohu pri udržiavaní celkového zdravia a pohody. Je zodpovedný za štiepenie potravy, vstrebávanie živín a vylučovanie odpadových látok z tela. Rôzne faktory, ako napríklad nesprávna strava, stres, lieky a choroby, však môžu narušiť krehkú rovnováhu našich čriev, čo vedie k tráviacim ťažkostiam a iným zdravotným problémom. Našťastie sa probiotiká a tráviace enzýmy stali cennými doplnkami, ktoré môžu pomôcť obnoviť a podporiť zdravú funkciu tráviaceho traktu.

Benefity silového tréningu na zdravie kostí

Benefity silového tréningu na zdravie kostí

O benefitoch silového tréningu sme písali veľakrát. Zlepšuje držanie tela, zdravie kardiovaskulárneho systému, imunitný systém a celkovo prispieva k dlhovekosti. Okrem toho je ale veľmi dobrý aj pre zdravie kostí a ako prevencia osteoporózy. Osteoporóza je stav, pri ktorom kosti slabnú a sú krehké, čo vedie k zvýšenému riziku zlomenín. Tento stav je obzvlášť častý u starších ľudí a najmä u žien. Zaradením silového tréningu do svojho života si jednotlivci môžu vybudovať a udržať svalovú hmotu a tiež zvýšiť hustotu kostí, čo môže znížiť riziko osteoporózy a zlomenín kostí. V tomto článku sa budeme zaoberať výhodami silového tréningu pre hustotu kostí a prevenciu osteoporózy.

Najčastejšie mýty o naberaní svalov

Najčastejšie mýty o naberaní svalov

Budovanie svalov je cieľom asi každého, kto chodí pravidelne do fitka. Okrem sily je fajn aj nabrať nejaké svaly a zlepšiť tak nielen svoj výzor, ale aj spevniť telo. Avšak, nie každému sa to darí. Naberanie svalov nie je zložité, existuje ale veľa mýtov, ktoré - hlavne ak sa nakombinujú - dokážu zničiť celý progres v naberaní svalov. V tomto článku sa budeme zaoberať niektorými najčastejšími mýtmi o naberaní svalovej hmoty a dôvodmi, prečo nemusia byť pravdivé.

NENECHAJTE SI UJSŤ ŽIADNU Z NAŠICH NOVINIEK

Nechajte nám Vašu e-mailovú adresu a my Vás z času na čas prekvapíme s našími skvelými akciami, novinkami a zaujímavými článkami.

PROTEIN.SK NA INSTAGRAME

SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK