loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

Epic Pump - Peak Performance

Jedinečné zloženie Epic Pump presvedčí aj obzvlášť kritických elitných športovcov vo fitness a kulturistike, ktorí sa snažia počas tréningu dosiahnuť maximálnu svalovú pumpu.
 

Balenie

Príchuť

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do utorka?

Objednajte kuriérom GLS do pondelka 14:00 hod.

Popis produktu

Epic Pump kombinuje iba tie najlepšie prekurzory oxidu dusnatého (NO), ktoré sú vo vysoko biologicky dostupnej forme. Synergický efekt obsiahnutých látok zabezpečuje skutočne maximálne napumpovanie.

Obsahuje 8 000 mg L-citrulín malátu. Ide o mimoriadne populárny NO substrát, o ktorom je známe, že maximalizuje hladinu arginínu v krvi. Spolu 8 000 mg Arginínu v 2 formách AKG a nitrát podporuje tvorbu oxidu dusnatého a zvyšuje prietok krvi, ktorý má za následok rýchlejšie dodanie živín a aminokyselín ako stavebného materiálu do svalových buniek. Energiu koncentrovaného oxidu dusnatého optimálne dopĺňa extrakt z červenej repy, ktorý je bohatý na dusičnany. Epic Pump je zakončený ohromnými 4 000 mg taurínu, čo je výkonná aminokyselina, ktorá sa stala neoddeliteľnou súčasťou energetických nápojov!

Výhody:

  1. Účinná 4 zložková pumpa
  2. Maximálna produkcia NO
  3. Výrazné prekrvenie a zásobovanie svalov živinami
  4. Balenie obsahuje 20 dávok

Dávkovanie

Rozmiešajte 25 g (3 odmerky) v 500 ml vody a užívajte 30 minút pred tréningom. Pre maximálny účinok užívajte na prázdny žalúdok.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (všetky príchute) 25 g
Počet dávok v balení: (500 g) 20
L-citrulín malát 8 000 mg
L-arginín alfaketoglutarát 6 000 mg
Taurín 4 000 mg
L-arginín nitrát 2 000 mg
z toho nitráty 500 mg
Extrakt z červenej repy 1 000 mg

Zloženie

Blood Orange: L-citrulín malát, L-arginín alfaketoglutarát, taurín, L-arginín nitrát, protihrudkujúce činidlo (vápenaté soli kyseliny ortofosforečnej), extrakt z červenej repy, aróma, sladidlá (sukralóza, acesulfam K), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), farbivo (riboflavín).

Energy: L-citrulín malát, L-arginín alfaketoglutarát, taurín, L-arginín nitrát, protihrudkujúce činidlo (vápenaté soli kyseliny ortofosforečnej), extrakt z červenej repy, aróma, sladidlá (sukralóza, acesulfam K).

Fresh Berry: L-citrulín malát, L-arginín alfaketoglutarát, taurín, L-arginín nitrát, protihrudkujúce činidlo (vápenaté soli kyseliny ortofosforečnej), extrakt z červenej repy, aróma, sladidlá (sukralóza, acesulfam K).

Red Apple: L-citrulín malát, L-arginín alfaketoglutarát, taurín, L-arginín nitrát, protihrudkujúce činidlo (vápenaté soli kyseliny ortofosforečnej), extrakt z červenej repy, aróma, sladidlá (sukralóza, acesulfam K).

Sour Watermelon: L-citrulín malát, L-arginín alfaketoglutarát, taurín, L-arginín nitrát, protihrudkujúce činidlo (vápenaté soli kyseliny ortofosforečnej), extrakt z červenej repy, aróma, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), sladidlá (sukralóza, acesulfam K).

Informácie pre alergikov

Môže obsahovať stopy mlieka, sóje, lepku a vajec.

Upozornenie

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy. Uchovávajte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C, mimo dosahu malých detí. Po otvorení spotrebujte do 3 mesiacov.

Výrobca

Peak Performance Products S.A., 1. Route de Grevenmacher, 6912 Roodt-sur-Syre, Luxembursko.
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 12:30 - 17:30
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO