loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

Epic Pump - Peak Performance

Jedinečné zloženie Epic Pump presvedčí aj obzvlášť kritických elitných športovcov vo fitness a kulturistike, ktorí sa snažia počas tréningu dosiahnuť maximálnu svalovú pumpu.
 
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Epic Pump kombinuje iba tie najlepšie prekurzory oxidu dusnatého (NO), ktoré sú vo vysoko biologicky dostupnej forme. Synergický efekt obsiahnutých látok zabezpečuje skutočne maximálne napumpovanie.

Obsahuje 8 000 mg L-citrulín malátu. Ide o mimoriadne populárny NO substrát, o ktorom je známe, že maximalizuje hladinu arginínu v krvi. Spolu 8 000 mg Arginínu v 2 formách AKG a nitrát podporuje tvorbu oxidu dusnatého a zvyšuje prietok krvi, ktorý má za následok rýchlejšie dodanie živín a aminokyselín ako stavebného materiálu do svalových buniek. Energiu koncentrovaného oxidu dusnatého optimálne dopĺňa extrakt z červenej repy, ktorý je bohatý na dusičnany. Epic Pump je zakončený ohromnými 4 000 mg taurínu, čo je výkonná aminokyselina, ktorá sa stala neoddeliteľnou súčasťou energetických nápojov!

Výhody:

  1. Účinná 4 zložková pumpa
  2. Maximálna produkcia NO
  3. Výrazné prekrvenie a zásobovanie svalov živinami
  4. Balenie obsahuje 20 dávok

Dávkovanie

Rozmiešajte 25 g (3 odmerky) v 500 ml vody a užívajte 30 minút pred tréningom. Pre maximálny účinok užívajte na prázdny žalúdok.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (všetky príchute) 25 g
Počet dávok v balení: (500 g) 20
L-citrulín malát 8 000 mg
L-arginín alfaketoglutarát 6 000 mg
Taurín 4 000 mg
L-arginín nitrát 2 000 mg
z toho nitráty 500 mg
Extrakt z červenej repy 1 000 mg

Zloženie

Blood Orange: L-citrulín malát, L-arginín alfaketoglutarát, taurín, L-arginín nitrát, protihrudkujúce činidlo (vápenaté soli kyseliny ortofosforečnej), extrakt z červenej repy, aróma, sladidlá (sukralóza, acesulfam K), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), farbivo (riboflavín).

Energy: L-citrulín malát, L-arginín alfaketoglutarát, taurín, L-arginín nitrát, protihrudkujúce činidlo (vápenaté soli kyseliny ortofosforečnej), extrakt z červenej repy, aróma, sladidlá (sukralóza, acesulfam K).

Fresh Berry: L-citrulín malát, L-arginín alfaketoglutarát, taurín, L-arginín nitrát, protihrudkujúce činidlo (vápenaté soli kyseliny ortofosforečnej), extrakt z červenej repy, aróma, sladidlá (sukralóza, acesulfam K).

Red Apple: L-citrulín malát, L-arginín alfaketoglutarát, taurín, L-arginín nitrát, protihrudkujúce činidlo (vápenaté soli kyseliny ortofosforečnej), extrakt z červenej repy, aróma, sladidlá (sukralóza, acesulfam K).

Sour Watermelon: L-citrulín malát, L-arginín alfaketoglutarát, taurín, L-arginín nitrát, protihrudkujúce činidlo (vápenaté soli kyseliny ortofosforečnej), extrakt z červenej repy, aróma, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), sladidlá (sukralóza, acesulfam K).

Informácie pre alergikov

Môže obsahovať stopy mlieka, sóje, lepku a vajec.

Upozornenie

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy. Uchovávajte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C, mimo dosahu malých detí. Po otvorení spotrebujte do 3 mesiacov.

Výrobca

Peak Performance Products S.A., 1. Route de Grevenmacher, 6912 Roodt-sur-Syre, Luxembursko.
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 12:30 - 17:30
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO