loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Entropiq Gaming Caps - GymBeam

Kapsuly na podporu herného výkonu, vyvinuté v spolupráci s e-športovým tímom Entropiq.

Balenie

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do pondelka?

Objednajte kuriérom GLS do piatka 14:00 hod.

Popis produktu

Entropiq Gaming Caps vznikli s cieľom ultimátnej podpory herného výkonu v každom zápase, či už ide o profesionálnych e-športovcov, začiatočníkov alebo herných nadšencov. Maximálne nabité zloženie otvára acetyl l-karnitín, ktorý spolu s prítomným extraktom z bakopy drobnolistej patrí medzi nootropiká. To sú látky spájané so zlepšením pamäte, myslenia a koncentrácie. Bakopa spolu s ashwagandhou a extraktom z koreňa rozchodnice ružovej (Rhodiola rosea) patria medzi adaptogény. Ide o látky, ktoré môžu pomôcť lepšie sa vysporiadať so stresom, ľahšie sa na neho adaptovať, a zvýšiť tak odolnosť organizmu. To môže pomôcť zachovať chladnú hlavu pri napätých herných situáciách.

Kofeín v množstve 120 mg zodpovedá približne dávke, ktorá sa nachádza v silnom espresse. Kofeín patrí medzi najpopulárnejšie stimulanty a býva často súčasťou energetických nápojov na oddialenie únavy a celkové povzbudenie. Synergicky s kofeínom pôsobí l-teanín, ktorý tiež patrí medzi nootropiká. Jeho prítomnosť zaistí pozvoľný nástup účinkov kofeínu, čo môžu oceniť hráči citlivejší na tento stimulant.

Účinnú formulu aktívnych látok dopĺňa aj fosfatidylserín, ktorý je vyhľadávaný s cieľom podpory kognitívnych funkcií. Vitalitu hráčov má na starosti ginkgo biloba. Táto rastlina vyniká obsahom aktívnych látok, tzv. flavonoidov, ktoré sa zaraďujú medzi najefektívnejšie prírodné antioxidanty. Dokážu bojovať proti škodlivým voľným radikálom, ktoré môžu napádať a poškodzovať bunky. K celkovému zdraviu e-športovca okrem toho prispieva aj prítomnosť vitamínov B6 a B12, ktoré sa podieľajú na znížení vyčerpania a únavy. 

Zinok má pozitívny vplyv na imunitný systém a prispieva tiež k udržaniu dobrého zraku. S tým môže pomôcť aj vitamín A. Prítomný beta karotén sa na neho totiž dokáže podľa potreby premeniť. Zinok navyše prispieva k správnej látkovej premene vitamínu A. 

Výhody: 

  1. Komplexné zloženie s obsahom 13 aktívnych látok
  2. Vyvinuté na základe skúseností e-športovcov z Entropiq
  3. Balenie vystačí 1 mesiac 

Dávkovanie

Užívajte 2 kapsule pred alebo počas hrania.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 2 kaps.
Počet dávok v balení: (60 kaps.) 30
Acetyl L-karnitín 400 mg
Bakopa extrakt(Bacopa monnieri) 200 mg
z toho bakozidy 110 mg
L-theanín 160 mg
Kofeín 120 mg
Fosfatidylserín 100 mg
Extrakt z koreňa ashwagandhy(Withania somnifera) 100 mg
Extrakt z koreňa rozchodnice ružovej(Rhodiola rosea) 100 mg
z toho rosavín 3 mg
Ginkgo biloba extrakt 10:1 40 mg
Extrakt z mrkvy obyčajnej(Daucus carota) 40 mg
z toho beta-karotén 4 mg
z toho retinolový ekvivalent vitamínu A 666 µg
Extrakt z aksamietnice vzpriamenej(Tagetes erecta) 18,8 mg
z toho luteín 15 mg
Zinok 10 mg
Vitamín B6 2,8 mg
Vitamín B12 250 µg

Zloženie

Acetyl L-karnitín, bakopa extrakt (bacopa monnieri)(list)(50 % bakozidy), L-theanín, fosfatidylserín 70 %, bezvodý kofeín, extrakt z koreňa ashwagandhy (withania somnifera)(5 % vitanolidy), extrakt z koreňa rozchodnice ružovej (rhodiola rosea)( 3% rosavín), objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), protihrudkujúce činidlo (stearan horečnatý), ginkgo biloba extrakt 10:1, extrakt z mrkvy obyčajnej (daucus carota) (10 % beta karotén), bisglycinát zinočnatý, extrakt z aksamietnice vzpriamenej (tagetes erecta)(80 % luteín), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), vitamín B12 (kyanokobalamín), hypromelózová kapsula.

Upozornenie

Výživový doplnok. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Obsahuje kofeín (120 mg na dennú dávku). Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Uchovávajte na suchom mieste mimo priameho slnečného žiarenia pri izbovej teplote.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO