loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

Animal Pump - Universal

Naštartuje kyslík a krv plnú výživy, aby zaplavili svalstvo a pripravili ho na ďalší rast.
 

Balenie

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do utorka?

Objednajte kuriérom GLS do pondelka 14:00 hod.

Popis produktu

Zvyšuj objem a silu s Animal Pump, hlavným predtréningovým produktom pre dokonalé napumpovanie svalstva. Pre kulturistu znamená získať napumpovanosť práve to, o čo v tejto hre ide. Toto nie je len o pocite. Nielen cítiš svoje svaly väčšie. Oni sú väčšie. Pump naštartuje kyslík a krv plnú výživy, aby zaplavili svalstvo a pripravili ho na ďalší rast. Tak ako? Si pripravený?

„Úderná vec! Svoj účinok vyvinie v priebehu pol hodiny, nie ako obvyklé kreatínové výživové doplnky. Poskytuje energiu počas celého tréningu. Každému, koho pevným úmyslom je, aby bol silný a ohromný, vrelo odporúčam.“ Jimmy V.

Keď sa ti svaly nabijú do prasknutia... Svätý Grál kulturistov. Pocit, na ktorom ti záleží, čo ťa živí. Neuveriteľný pocit, keď sa ti počas tréningu od sily a od zrýchlenej cirkulácie krvi nadujú svaly. Znovuzrodenie, čo prežívaš pri každej príležitosti v posilňovni. Okamžité uspokojenie... to je tvojou odmenou za kvapky krvi, potu a sĺz. Neustály rast... Okamžité vysielanie mľandravých svalových vlákien do boja.

Sú dni, keď napriek všetkému nie si vo forme. Série vynaložené nazmar... akokoľvek sa namáhaš. Nič. Trápiš sa, ale nemáš energiu, si deprimovaný a unavený. Inokedy ťa zase opustí elán. Ako rýchlo prišlo, už aj zmizlo... Tvoja sebadôvera je na podlahe, svaly sa zrútili a ty len stojíš... Sklamaný, lebo sa nedokážeš nabudiť a dať všetko do toho, tvoje svaly sa nezapoja, a v ten deň sa už nebudú rozvíjať...

Nabitie svalov je neodmysliteľnou súčasťou stavby svalov. V takomto prípade sa tvoje bunky naplnia tekutinou bohatou na výživné látky a krvou a tým podporujú vynaložené úsilie. Tento náraz naštartuje anabolické procesy. Steny svalových buniek sa napnú, naplnia sa tekutinou, tento proces sa nazýva narastaním objemu buniek. Ak sa stravuješ zodpovedne a užívaš tie správne doplnky, táto tekutina bude plná týchto výživných prvkov, ktoré slúžia výlučne tomu cieľu, pre ktorý si prišiel do posilňovne. Zvyšovanie hmoty. A vtedy "rozdrapí" dvere Animal Pump a exploduje.

Už vieš, prečo potrebuješ Animal Pump, chceš cítiť, ako sa tvoje svaly nadúvajú krvou a silou. Každého kulturistu ženie tento pocit. Ak raz natrafíš na Animal Pump, zásobíš svoju svalovú hmotu zodpovedajúcimi výživnými prvkami a dokážeš maximum. Animal Pump je materiál, ktorý k tomu potrebuješ. Je nevyhnutné, aby si dostal najvhodnejšie zloženie výživných látok. Animal Pump obsahuje všetko: dokonalá zmes kreatínu, NO Boost Complex, patentovaná zmes energií a koncentrátov, antioxidačný komplex na ochranu buniek a špeciálny komplex, ktorý dopravuje Animal Pump do tvojich vyčerpaných svalov.

Ak je tvojim cieľom rozvíjanie sily a zvyšovanie objemu buniek, v tom prípade niet pochýb o tom, že Animal Pump je najlepší. Obsahuje jednu celodennú dávku kreatínovej formuly novej generácie. Nakoľko kulturisti už nejedno desaťročie užívajú kreatín a môžu si pripísať pekné úspechy, veda prichádza s čoraz väčším počtom kreatínových formúl. Kreatín je základným a nenahraditeľným doplnkom kulturistiky.

Keď dobojuješ nejakú ťažkú sériu, medzibunková hladina ATP sa zníži. Kreatín je povolaný túto zníženú hladinu ATP obnoviť. Úspechy ale môžeš dosiahnuť nielen s dávno osvedčenými kreatínovými produktmi. Animal Pump obsahuje tie najlepšie formuly. Animal Pump, stojací na novej úrovni kreatínových doplnkov kombinuje patentovanú sériu Magnézium Kreatín Chelát (MCC) s najnovším Kreatín-etyl-esterom a Tri-kreatín malátom.

Tak dosiahneš maximum. Toto zloženie prekračuje doterajšie problémy so vstrebávaním kreatínu, aplikované množstvo prúdi do tvojich zväčšujúcich sa svalov a neskončí v kanáli. Pump optimalizuje účinok kreatínu podporujúci nárast svalov, vylúči neželané vedľajšie účinky a už sa viacej nemôže stať, že očakávaný výsledok sa nedostaví.

Silu, ktorú vyvíjajú svaly počas intenzívneho tréningu a odolnosť limituje preprava prijatého množstva kyslíka do svalových tkanív. Komplex pre maximálne napumpovanie vylučuje práve tento problém. Obsahuje Arginín AKG, Citrulín malát a L-norvalín. Pre kulturistu to znamená neuveriteľne silný náraz. Do svalov prúdi čistý kyslík a krv bohatá na výživné látky. Tak môžeš dosiahnuť optimálnu činnosť svojich svalov, vhodný príjem výživných látok a nakoniec to, začo každý kulturista bojuje – väčšiu svalovú hmotu.

Aj keď si silný a tvoje svaly sa napínajú, ale ak si myšlienkami inde a nemáš energiu, ako by si dokázal roztrieskať posilňovňu? Tvoje dni sú plné prekážok, ktoré sa môžu postaviť medzi teba a posilňovňu. Slovom, ak potrebuješ energiu, Animal Pump ti prichádza na pomoc. Komplex pre maximálnu energiu obsahuje Metylxantín, ktorý dodá ten potrebný prebytok energie, ktorý ťa vytočí k tréningu a počas tréningu svalov zabezpečí nenahraditeľnú mentálnu koncentráciu. Tento mocný materiál sa dostane až do svalových buniek, aby tam vyvinul svoj účinok zabezpečujúci dlhotrvajúcu energiu a silu, a tým vylúčil vyčerpanie svalov. Tento proces môže mať za následok rozdiel v stavbe tela, viditeľný na prvý pohľad pri porovaní hobby kulturistu a profesionálneho pretekára.

Animal Pump obsahuje takú zmes s antioxidačným účinkom, ktorá chráni bunky pred vplyvom škodlivých voľných radikálov.

Nakoniec je tu formula pre dopravu výživných látok špičkovej kvality, čo formulu Animal Pump drží pokope: komplex zvyšujúci hladinu inzulínu a napomáhajúci účinnejšiemu vstrebávaniu. Táto zlúčenina zabezpečuje rýchle a vynikajúce vstrebávanie kritických výživných látok v tvojich svaloch. Inzulín je potrebný preto, aby dopravil túto zmes do svalových buniek. Aj dávnejšie používané formuly plné cukru napomáhali zvyšovaniu hladiny inzulínu, ale zároveň obsahovali prebytočný uhľohydrát.

Uhľohydrát s Animal Pump už nie je potrebný k tomu, aby si dosiahol maximálny, inzulínom vyvolaný energizačný účinok. Obnovené komponenty Animal Pump vyvolávajúce zvyšovanie hladiny inzulínu ťa nabudia, zabránia nahromadeniu kyseliny mliečnej a rýchlo napĺňajú svaly kreatínom a výživnými látkami potrebnými k zväčšovaniu hmotnosti. To ďalej posilňujú špeciálne komponenty napomáhajúce vstrebávaniu, ktoré ručia zato, aby sa komplexy Animal Pump dostali do svalov, kde sa aj kompletne zabudujú.

Pump je nevyhnutný k rastu. Čerpaj z neho silu a hranicou je hviezdne nebo. Ak túžiš po vypracovanej, silou nadutej, vyrysovanej svalovej hmote a chceš dosiahnuť plynulý vzostup výkonnosti, Animal Pump je prostriedok, ktorý ťa privedie k úspechu.

Výhody:

  1. Maximálne napumpovanie
  2. Tvorený 5-timi účinnými komplexmi
  3. Až 30 dávok v balení

Dávkovanie

Ako základný predtréningový doplnok užite 1 pak 30-45 minút pred tréningom na prázdny žalúdok. Keďže každý pak obsahuje plnú dennú dávku kreatínu, odporúča sa užívať každý deň pre optimálny výsledok. V netréningové dni užívajte 1 pak v čase kedy ste zvyknutí trénovať. Červenú (stimulujúcu) kapsulu môžete vynechať v netréningové dni alebo ak trénujete neskoro večer.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1 sáčok
Počet dávok v balení: (30 pakov) 30
Vitamín C (ako kyselina askorbová) 60 mg
Horčík 72 mg
Selén (ako selenan sodný) 100 mcg
Kreatínový matrix s Creapure® a Creatine MagnaPower® 3 000 mg
Kreatín monohydrát
Trikreatín matrix (TCM) (kreatín glukonát, kreatín orotát, kreatín AKG)
Magnézium kreatín chelát
Komplex pre maximálne napumpovanie 2 000 mg
Arginín Alfa-ketoglutarát (Arginín-AKG)
Ornitín Alfa-ketoglutarát (Ornitín-AKG)
Glukuronolaktón
Beta-Alanín
Extrakt z borovicovej kôry
Komplex pre energiu 500 mg
Metylaxtín komplex (kofeín, prášok z orecha kola, guarana (Paulínia nápojová)(prášok)
Antioxidačný komplex 700 mg
Extrakt z hroznových jadier (polyfenoly)
L-Cysteín HCl
Extrakt z listov zo Zeleného čaju (EGCG)
Na-R-Alpha Lipoová kyselina (Na-R-ALA)
Komplex pre transport výživných látok so Cinnulin PFTM a Bioperine® 1 000 mg
Taurín
Zázvor (koreň)(gingeroly, shogaoly)
Extrakt z kôry Škorice
Extrakt zo Senovky gréckej (Fenugreek)(semeno)(4-Hydroxyizoleucín)
Bioperine (Peper čierny)(Piper nigrum)(extrakt z plodov)

Zloženie

Fosforečnan vápenatý, želatína (siričitany), mikrokryštalická celulóza, maltodextrín, kyselina stearová, stearan horečnatý, oxid titaničitý, farbivo FD&C červená #40, FD&C modrá #1, farmaceutická glazúra.

Informácie pre alergikov

Vyrábané v zariadení, ktoré spracúva mlieko, sóju, vajcia, arašidy, orechy, ryby, kôrovce a pšenicu.

Upozornenie

Uchovávajte mimo dosahu detí. Pre udržanie čerstvosti čo najdlhšie skladujte na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu tepla, vlhkosti a slnečného svetla.

Výrobca

Universal Nutrition, New Brunswick, New Jersey 08901, USA
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 12:30 - 17:30
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO