loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

CellEx Unlimited - Amix

CellEx Unlimited - Amix je extrémna predtréningová pumpa - komplex Muscle Cell & NO. Táto unikátna formula vám dodá viac energie a podporí vyššiu intenzitu počas tréningu.

Balenie

Príchuť

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do utorka?

Objednajte kuriérom GLS do pondelka 14:00 hod.

Popis produktu

Cellex Unlimited zvyšuje obsah NO v krvnom riečisku a tým zaistí efektívnejší transport a využitie živín a kyslíka vo svalových tkanivách. To umožní rýchlejší svalový rast, regeneráciu a dlhšiu vytrvalosť!

Cellex Unlimited je nenahraditeľný sparing partner, bez ktorého sa nezaobíde žiadny špičkový, profesionálny športovec. Použitý maltodextrín ešte viac podporí transport účinných látok do svalových buniek.

Dávkovanie

Jednu odmerku (26 g) zmiešajte v 200 – 300 ml studenej vody a užívajte 45 – 30 min. pred tréningom. 

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1 odmerka (26 g)
Počet dávok v balení: 20-40
Hodnoty jednej dávky
L-Arginine Alpha-Ketoglutarate (A-AKG) 2 000 mg
Tri-Kreatin malát 1 500 mg
CellEx zmes
Kre-Alkalyn, Beta-Alanine – CarnoSyn 1 375 mg
L-Glutamín Alfa Ketoglutarát 1 000 mg
N-Acetyl-L-Glutamin 1 000 mg
Citrulín malát 1 000 mg
Taurín 1 000 mg
Betain Hydrochlorid 500 mg
Kofeín 200 mg
Škoricový extrakt (Cinnulin) 10 mg
Priemerné nutričné hodnoty: v dávke (26g)
Sacharidy 13,8 g
Tuky <1 g

Zloženie

Glukózové polyméry - Maltodextrín, kyselina citrónová, L-Arginine Alpha-ketoglutarate (A-AKG), Tri-kreatín malát, Cellex  zmes (Kre-Alkalyn, Beta-Alanine - CarnoSyn, L-Glutamín Alfa ketoglutarát  , N-Acetyl-L-Glutamín, citrulín malát, taurín, betaín hydrochlorid, kofeín, škoricový extrakt (Cinnulin), jedlá sóda, aróma, farbivo: červená repa (u príchute Fruit Punch), hydrogénfosforečnan vápenatý, hydrogénfosforečnan sodný, hydrogénfosforečnan draselný, sladidlá: sukralóza (Splenda) a acesulfam K, protihrudkujúca látka: oxid kremičitý.

Upozornenie

Alergénové upozornenie: Tento produkt bol vyrobený v zariadení, ktoré spracováva výrobky obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, kôrovce, orechy a arašidy. 

Upozornenie: Nevhodné pre deti a mládež do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy a osoby citlivé na kofeín. Nevhodné pri metabolických poruchách so zvýšenou hladinou arginínu. Nevhodné pre diabetikov a pre osoby s respiračným ochorením (napr. astma), s ochorením srdca, ciev, pečene, obličiek. Neodporúča sa užívať ľuďom s ochorením krvného tlaku a cukrovkou. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím, alebo skladovaním. Upozornenie pre registrovaných športovcov: obsahuje kofeín, nie je vhodné pre registrovaných športovcov. Užitie prípravku konzultujte so svojím ošetrujúcim lekárom. Potravina určená pre zvláštnu výživu. Vhodné pre športovcov a osoby so zvýšeným telesným výkonom.

Výrobca

LargeLife Ltd., Enterprise House, 2 Pass Street, Oldham, Machester 0L9 6HZ, United Kingdom.
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO