loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

C4 Original - Cellucor

C4 Original od Cellucoru je najnovšia už 4-tá generácia úspešnej predtréningovej pumpy.
 

Balenie

Príchuť

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do zajtra?

Objednajte kuriérom GLS do dnes 14:00 hod.

Popis produktu

C4 Original je veľmi vyspelý predtréningový doplnok, ktorý má silu zapáliť vašu myseľ, svaly a tréningové nasadenie a to tréning po tréningu zakaždým a opäť znova. Bezkonkurenčná rozpustnosť vo vode zabezpečuje lepšie vstrebávanie a absolútne žiadny z tradičných vedľajších účinkov kreatínových doplnkov.

Zložky obsiahnuté v tomto produkte:

 • Vitamín C je nevyhnutný vitamín v ľudskom tele a má celý rad zdravotných výhod. Vitamín C posilňuje obranyschopnosť organizmu, pretože zvyšuje funkciu imunitného systému, odstraňuje voľné radikály, posilňuje kosti a spojivové tkanivá a urýchľuje hojenie rán. Vitamín C tiež podporuje anabolický fyzický stav, zníženie stresového hormónu kortizolu a zvýšenie testosterónu.
 • Pyridoxal 5-fosfát bežne známy ako P5P, je aktívna forma vitamínu B6. P5P nevyžaduje žiadnu konverziu v pečeni a je preto hodnejší doplnok. Vitamín B6 umocňuje niekoľko telesných funkcií, vrátane energetického metabolizmu, rastu svalov a regenerácie.
 • Kyselina listová  je vo vode rozpustný vitamín B, ktorý podporuje pozitívnu náladu a zvýšenie energetickej hladiny. Kyselina listová tiež podporuje vytváranie buniek a lepšiu regeneráciu.
 • Metylkobalamín je silná forma vitamínu B12, je základným B-vitamínom. Vitamín B12 výrazne podporuje bunkový metabolizmus a výrobu energie a je nápomocný pri výrobe mastných kyselín a v členení tukov, ktoré sú potom ľahko využité ako energia. Vitamín B12 tiež podporuje zdravú funkciu nervového systému a krvotvorby.
 • Beta-alanín je prirodzene sa vyskytujúca aminokyselina. Produkuje vyššiu intramuskulárnu úroveň karnozínu, ktorý prehlbuje energetickú hladinu, podporuje svalovú vytrvalosť a zlepšuje výkon. Beta-alanín je účinný blokátor únavy, pôsobí ako vyrovnávacia pamäť, zabraňuje hromadeniu kyseliny mliečnej v kostrovom svalstve (počas cvičenia), ktoré umožňujú telu fungovať lepšie a dlhšie.
 • Kreatín pomáha zvýšiť silu a fyzickú výkonnosť v priebehu krátkodobých po sebe nasledujúcich dávok veľmi intenzívneho cvičenia.
 • Arginín AKG (alfa-ketoglutarát) je silný predchodca oxidu dusnatého. AKG zvyšuje prekrvenie, pevnosť a podporuje sekréciu rastového hormónu a inzulínu. Je  účinný vazodilátor, otvára krvnú cestu do svalov. To vedie k vynikajúcej preprave živín a bezkonkurenčnej svalovej pumpe.
 • N-Acetyl-L-tyrozín je rýchlo sa absorbujúca forma L-tyrozínu, ktorý je menej náchylný k vylučovaniu. L-Tyrozín je aminokyselina, prekurzor nadobličiek a rastových hormónov adrenalínu, dopamínu a noradrenalínu. Tieto hormóny podporujú vylučovanie HGH a prispievajú k vyššej energetickej hladine, sústredeniu a mentálnej bdelosti.
 • Kofeín je silný psychoaktívny stimulant. Stimuluje centrálny nervový systém, odvracia únavu a podporuje zvýšenú pozornosť a energetickú hladinu.
 • Niacínamid alebo Nikotínamid je vo vode rozpustný B-komplex vitamín. Niacín alebo kyselina nikotínová, tiež známy ako vitamín B3, zlepšuje pohyblivosť kĺbov, svalovú silu a funkciu nervového systému. Niacínamid znižuje svalovú únavu a zvyšuje maximálnu svalovú pracovnú kapacitu.

Výhody:

 1. Extrémne silný predtréningový stimulant
 2. Viac energie, než si dokážete predstaviť
 3. Získate extra opakovanie, dokončíte tak poslednú sériu, zničíte posledné zvyšky sily, vytrvalosti

Dávkovanie

Zmiešajte 1 odmerku so 150 - 200 ml vody a užite 20 - 30 minút pred tréningom.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť Fruit Punch) 1 odmerka (6,5 g)
Počet dávok v balení: 60
Vitamín C 37,5 mg
Niacín 1,5 mg
Vitamín B6 0,5 mg
Kyselina listová 100 µg
Vitamín B12 1,25 µg
CarnoSyn® Beta-alanín 1 600 mg
Mikronizovaný kreatín monohydrát 1 500 mg
z toho kreatín 1 319 mg
Arginín alfa-ketoglutarát 1 000 mg
z toho arginín 544 mg
N-acetyl-L-tyrozín 200 mg
z toho tyrozín 162 mg
Kofeín bezvodý 150 mg

Zloženie

CarnoSyn® Beta-alanín, mikronizovaný kreatín monohydrát, arginín alfa-ketoglutarát, protihrudkujúce látky (oxid kremičitý a kremičitan vápenatý), regulátory kyslosti (kyselina citrónová), plnivo (polydextróza), príchute, N-acetyl-L-tyrozín, kofeín bezvodý, sladidlá (acesulfam draselný, sukralóza), kyselina askorbová (vitamín C), farbivo (fruit punch, watermelon: allura červená AC, green apple: tartrazín a briliant blue FCF, icy blue raspberry: briliant blue FCF, strawberry margarita: prášok z červenej repy), nikotínamid (niacín), pyridoxal-5-fosfát (vitamín B6), kyselina listová (vitamín B9)metylkobalamín (vitamín B12). nikotínamid (niacín), pyridoxal-5-fosfát (vitamín B6), kyselina listová (vitamín B9)metylkobalamín (vitamín B12).

Upozornenie

Doplnok výživy. Nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Niektoré osoby môžu pocítiť neškodné mravčenie, ktoré sa pripisuje Beta-alanínu. Určené len pre dospelé osoby nad 18 rokov. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Pred užívaním sa poraďte so svojím lekárom, ak užívate viacero výživových doplnkov, lieky na predpis alebo voľnopredajné, ak je u vás predispozícia pre určité ochorenie, alebo ste naň liečení, prípadne je vo vašej rodinnej anamnéze. Obsahuje kofeín (150 mg/dávka). Nekombinujte s kofeínom z iných zdrojov. Neprekračujte dávku 400 mg kofeínu v priebehu 1 dňa. Prestaňte užívať 2 týždne pred plánovanou operáciou alebo pokiaľ sa u vás objaví nežiaduci vedľajší účinok. Neužívajte dlhšie ako 8 týždňov bez prestávky. Uchovávajte na chladnom mieste, mimo dosahu malých detí. Obsahuje tartrazín, ktorý môže mať negatívny vplyv na pozornosť a koncentráciu u detí. Upozornenie ohľadom možných hrudiek v produkte. Výrobok obsahuje látky, ktoré sú klasifikované ako "hygroskopické". To znamená, že absorbujú vlhkosť z okolia a to môže mať za následok zhlukovanie prášku do tvrdých blokov. Je to úplne normálne a predvídateľné správanie týchto zložiek a neznamená to, že je výrobok poškodený, toto stvrdnutie nemá vplyv na účinnosť produktu. Zhluky jednoducho rozmrvte a normálne užívajte. Aby ste hygroskopický efekt spomalili, ukladajte výrobok na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu vlhkosti (nie v chladničke.). Prášok nikdy nepripravujte mokrou lyžicou. Balenie tiež obsahuje vrecúško so silikagélom, ktorý pohlcuje vlhkosť.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 12:30 - 17:30
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO