loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

Beast Virus V2.0 - Czech Virus

Ultimátna predtréningovka na silu, sústredenie a napumpovanie.
 

Balenie

Príchuť

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do utorka?

Objednajte kuriérom GLS do pondelka 14:00 hod.

Popis produktu

Beast Virus V2.0. je horúcou novinkou z dielne českej značky Czech Virus. Pôvodný Beast Vírus pravdepodobne netreba ani predstavovať, tento produkt spôsobil absolútne bez debát revolúciu v kategórii predtréningoviek Nič nebolo ubraté, naopak sú pridané 4 nové látky = 13 aktívnych látok celkom.

Účinné látky:

 • L-Citrulín-malát - Citrulín sa v tele premieňa na Arginín a ďalej na oxid dusnatý (NO). Podľa výskumu dokáže citrulín navýšiť hladinu Arginínu a NO v tele lepšie, než samotný arginín. Arginín sa v tele ešte ďalej rozkladá, zatiaľ čo Citrulín už je pripravený na absorbciu a použitie. Citrulín Malát overene zvyšuje energiu, podľa prieskumu zlepšuje ATP o 35 %.
 • Beta-Alanín - zlepšuje silu, výbušnosť, výdrž a zotavenie. Dokonca podľa niektorých štúdií pomáha so znížením tukov a nárastom svalov.
 • Taurín - zlepšuje výdrž a svalovú silu. Dokáže tiež zvýšiť produkciu oxidu dusnatého (NO). Cvičením sa zásoby taurínu vyčerpávajú, čím priamo pôsobí na zníženie sily a výdrže, preto je vhodné brať taurín pred každým tréningom ..
 • Betaín HCL - zlepšuje trávenie a využívanie živín organizmom tým, že zvyšuje množstvo žalúdočnej kyseliny (kyselina chlorovodíková), ktorá zabezpečuje štiepenie bielkovín na aminokyseliny. Je výborný v kombinácii s červenou repou, zvyšuje hladinu cholínu a metabolizmus cysteínu. To podporuje bunkovú hydratáciu (lepšia svalová pumpa).
 • Inozín - zlepšuje prenos kyslíka v tele a umožňuje dlhšie trénovať na tzv. kyslíkový dlh. Je prekurzorom ATP - zvyšuje hladinu energie.
 • Cholín bitartrát - zohráva dôležitú úlohu v mozgovej, nervovej a svalovej funkcii. Zvyšuje fungovanie mozgu, zlepšuje náladu, vylepšuje reakčnú dobu a pomáha so sústredením. Pôsobí synergicky s kofeínom a L-tyrozín, prináša čistú psychickú stimuláciu a zabraňuje poklesu výdrže.
 • L-Tyrozín - zvyšuje ostražitosť, sústredenie, náladu a energiu pri intenzívnom cvičení, najlepšie v kombinácii s kofeínom.
 • Nitráty z červenej repy - v červenej repe (a inej zelenej listovej zelenine) sa nachadza anorganický dusičnan (NO3-), ktorý sa u ľudí po požití premení na dusitan (NO2-) a cirkuluje v krvi. V prípade obmedzeného množstva kyslíka potom NO2- telo premení na oxid dusnatý (NO) - molekulu, ktorá hrá dôležitú úlohu v cievnom systéme.
 • Kofeín dokáže zlepšiť silu, výdrž a odďaľuje únavu počas cvičenia. Kofeín tiež podporuje produkciu oxidu dusnatého (NO). Výborne sa dopĺňa so synefrínom a L-tyrozínom.
 • Vitis vinifera - extrakt z hroznového semienka (95 % proantocyanidínov) sú bioflavonoidy s antioxidačnými vlastnosťami, zvyšujú cirkuláciu a tým zlepšujú dodávky živín do svalov. Podľa niektorých štúdií zvyšuje prietok krvi.
 • Extrakt z kôry horkého pomaranča - 10 mg synefrínu, okamžite navyšuje využiteľný energiu a stimuluje organizmus. Pôsobí termogénne a synergicky s kofeínom.
 • DMAE - môže podľa zahraničných štúdií zlepšovať náladu, psychickú energiu, pamät aj kvalitu spánku.
 • Extrakt z čierneho korenia - čierne korenie (95 % piperín) zlepšuje absorpciu ostatných látok o 30 až 2 000 %.

Výhody:

 1. Inovované a doplnené zloženie
 2. Kvalitný český výrobca
 3. Až 25 dávok v balení

Dávkovanie

Zmiešajte jednu dávku (16,7 g) s 250-300 vody a užívajte 15 minút pred výkonom. Pred požitím riadne premiešajte v šejkri.

Tabuľka nutričných hodnôt

Účinné látky: (príchuť Mandarin) v 100 g v 1 dávke (16,7 g)
Počet dávok v balení: (417,5 g) 25
Citrulín malát 2:1 35,94 g 6 g
Beta-alanín 17,97 g 3 g
Taurín 10,81 g 1,9 g
Betaín HCl 8,99 g 1,8 g
Inozín 5,99 g 1 g
Cholín bitartrát 4,49 g 0,75 g
L-tyrozín 3,89 g 0,65 g
Nitráty z červenej repy 3 g 0,5 g
(štandardizované na 10 % nitrátov)
Kofeín 1,2 g 0,2 g
Vitis vinifera 1,2 g 0,2 g
(extrakt zo semien viniča 95 % proantocyanidínov)
Synefrín (Horký pomaranč, 10 mg synefrínu v 1 dávke) 0,08 g 0,01 g
DMAE (bitartrát, 20 mg DMAE v 1 dávke) 0,12 g 0,02 g
Piperín (čierny peper, štandardizovaný extrakt 95 % piperínu) 0,03 g 0,005 g

Zloženie

Mandarin: L-citrulín malát 2:1, beta-alanín, taurín (protihrudkujúca látka oxid kremičitý), betaín hydrochlorid, inozín, cholín bitartrát, l-tyrozín, nitráty z červenej repy (štandardizované na 10 % nitrátov), kofeín bezvodý, Vitis vinifera (extrakt zo semien viniča), extrakt z horkého pomaranča (citrus aurantium, štandardizovaný na synefrín(, DMAE bitartrát, extrakt z čierneho pepra (štandardizovaný na piperín), protihrudkujúca látka stearan horečnatý (rastlinný pôvod), sladidlo steviol-glykozidy (sladidlo z rastliny stévia, prírodného pôvodu) a sukralóza, aróma mandarínka, farbivo beta-karotén.

Pink Grapefruit:  L-citrulín malát 2:1, beta-alanín, taurín (protihrudkujúca látka oxid kremičitý), betaín hydrochlorid, inozín, cholín bitartrát, l-tyrozín, nitráty z červenej repy (štandardizované na 10 % nitrátov), kofeín bezvodý, Vitis vinifera (extrakt zo semien viniča), extrakt z horkého pomaranča (citrus aurantium, štandardizovaný na synefrín(, DMAE bitartrát, extrakt z čierneho pepra (štandardizovaný na piperín), protihrudkujúca látka stearan horečnatý (rastlinný pôvod), sladidlo steviol-glykozidy (sladidlo z rastliny stévia, prírodného pôvodu) a sukralóza, aróma mandarínka, farbivo beta-karotén.

Informácie pre alergikov

Výrobok vyrobený v závode spracovávajúcom mlieko, vajíčka, sójové bôby, kôrovce, rybí olej a orechy.

Upozornenie

Nikdy neprekračujte jednu dávku denne. Pred užívaním sa vždy poraďte so svojím ošetrujúcim lekárom! Uchovávajte mimo dosahu detí. Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Výrobok neslúži ako náhrada pestrej stravy.  Neobsahuje látky dopingového charakteru. Po otvorení spotrebujte do 60 dní.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 12:30 - 17:30
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO