+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Beast Virus - Czech Virus

Hlavný obrázok Beast Virus - Czech Virus
 

Cenník

Doručenie do zajtra? Objednajte kuriérom GLS do dnes 14:00 hod.
BaleniePríchuťBežná cenaUšetríteVaša cenaKúpiť
395 gMandarin31.40 €10%28.26 €
395 gSour Apple + Raspberry31.40 €10%28.26 €


Stručný popis

Ultimátna predtréningovka na silu, sústredenie a napumpovanie.


Popis produktu

Jednoducho najlepšia predtréningovka na českom trhu s doplnkami výživy. Obsahuje až 9 perfektných synergicky fungujúcich látok, ktoré sú obsadené v tej najčistejšej forme v optimálnych dávkach (alebo dokonca ešte vyšších, pokiaľ to zákon dovolil)  pre tvoj najlepší tréning všetkých čias. Všetky látky sú laboratórne testované v ČR alebo Anglicku.

Oproti ostatným predtréningovkám bez stimulantov, ktoré obsahujú "patentované zloženie" je Beast Virus kompletne transparentný. Obsah každej látky je bezprostredne zverejnený. 

Najzaujímavejšie je, že každá látka je výskumne overená na zlepšenie výkonu a tiež obsadená v optimálnej dávke pre maximálne výsledky. 

Účínné látky:

  • Citrulín - v tele sa premieňa na arginín a oxid dusnatý (NO). Podľa výskumu dokáže citrulín navýšiť hladinu arginínu a NO v tele lepšie ako samotný arginín. Arginín sa v tele ešte ďalej rozkladá, zatiaľčo citrulín je už pripravený k absorbcii a použitiu. Citrulín malát overene zlepšuje energiu a zlepšuje ATP o 35 %.
  • Beta alanín - zlepšuje silu, výbušnosť, výdrž a zotavenie. Dokonca podľa niektorých štúdií pomáha so znížením tuku a nárastu svalov.
  • Taurín - zlepšuje výdrž a svalovú silu. Dokáže tiež zvýšiť produkciu NO. Cvičenín sa zásoby taurínu vyčerpávajú, čo priamo pôsobí na zníženie sily a výdrže, preto je vhodné užívať taurín pred každým tréningom.
  • Cholín - hraje dôležitú rolu v mozgovej, nervovej a svalovej funkcii. Zvyšuje fungovanie mozgu, zlepšuje náladu, vylepšuje reakčnú dobu a pomáha so sústredením. Pôsobí synergicky s kofeínom a L-tyrozínom, prináša psychickú stimuláciu a zabraňuje poklesu výdrže.
  • L-tyrozín - zvyšuje ostražitosť, sústrednie, náladu a energiu pri intenzívnom cvičení, najlepšie v kombinácií s kofeínom.
  • Kofeín - dokáže zlepšiť silu, výdrž a oddiaľuje únavu počas cvičenia. Taktiež podporuje produkciu NO. Výborne sa dopĺňa so synefrínom a L-tyrozínom.
  • Extrakt z kôry horkého pomaranča (10 mg synefrínu) - okamžite navyšuje využiteľnú energiu a stimuluje organizmus. Pôsobí termogénne a synergicky s kofeínom.
  • DMAE - zlepšuje náladu, psychickú energiu, pamäť a kvalitnu spánku.
  • Extrakt z čierneho pepra (95 % piperín) - zlepšuje absorbciu ostatných látok o 30-2 000 %.

Dávkovanie

Zmiešajte 1 dávku (13,1 g) s 250 ml vody a užívajte 15 minút pred fyzickým výkonom. Pred užitím riadne premiešajte.


Tabuľka nutričných hodnôt

Účinné látky: (príchuť Apple + Raspberry) v 100 g v 1 dávke (13,1 g)
Počet dávok v balení: (395 g) 30
Citrulín malát 2:1 45,57 g 6 g
Beta-alanín 22,79 g 3 g
Taurín 13,86 g 1,8 g
Cholín bitartrát 5,70 g 0,75 g
L-tyrozín 4,97 g 0,65 g
Kofeín 1,59 g 0,2 g
Extrakt z kôry horkého pomaranča 0,081 g 0,01 g
- z toho synefrín 10 mg
DMAE bitartrát 0,41 g 0,05 g
- z toho DMAE 20 mg
Extrakt z čierneho pepra 0,038 g 0,005 g
z toho 95 % štandardizovaný obsah piperínu

Zloženie

Príchuť Sour Apple + Raspberry: steviol-glykozidy (sladidlo z rastliny stévia - prírodného pôvodu), sukralóza (sladidlo), stearan horečnatý (rastlinný pôvod - protihrudkujúca látka), aróma (jablko, malina), červená repa (farvivo).
Príchuť Mandarin: steviol-glykozidy (sladidlo z rastliny stévia - prírodného pôvodu), sukralóza (sladidlo), stearan horečnatý (rastlinný pôvod - protihrudkujúca látka), aróma (mandarinka), beta-karotén (farvivo).


Upozornenie

Nie je určené pre deti, osoby mladšie ako 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neobsahuje dopingové látky. Skladujte na suchom mieste pri teplotách do 25 °C, mimo priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym použitím alebo skladovaním. Výrobok neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčannú dennú dávku. Pred užívaním sa poraďte so svojim ošetrujúcim lekárom. Všetky látky produktu sú laboratórne testované na čistotu a zakázané látky. Výroba sa vykonáva v spoločnosti s viac ako 20-ročnou tradíciou s potravinovými doplnkami a vlastným certifikátom kvality EN ISO 9001 a 22000.


Hodnotenie

0.0
žiadne hodnotenia

Novinky