loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 8:00 - 16:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

Beast Virus - Czech Virus

Ultimátna predtréningovka na silu, sústredenie a napumpovanie.
 

Balenie

Príchuť

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do zajtra?

Objednajte kuriérom GLS do dnes 14:00 hod.

Popis produktu

Jednoducho najlepšia predtréningovka na českom trhu s doplnkami výživy. Obsahuje až 9 perfektných synergicky fungujúcich látok, ktoré sú obsadené v tej najčistejšej forme v optimálnych dávkach (alebo dokonca ešte vyšších, pokiaľ to zákon dovolil)  pre tvoj najlepší tréning všetkých čias. Všetky látky sú laboratórne testované v ČR alebo Anglicku.

Oproti ostatným predtréningovkám bez stimulantov, ktoré obsahujú "patentované zloženie" je Beast Virus kompletne transparentný. Obsah každej látky je bezprostredne zverejnený. 

Najzaujímavejšie je, že každá látka je výskumne overená na zlepšenie výkonu a tiež obsadená v optimálnej dávke pre maximálne výsledky. 

Účínné látky:

  • Citrulín - v tele sa premieňa na arginín a oxid dusnatý (NO). Podľa výskumu dokáže citrulín navýšiť hladinu arginínu a NO v tele lepšie ako samotný arginín. Arginín sa v tele ešte ďalej rozkladá, zatiaľčo citrulín je už pripravený k absorbcii a použitiu. Citrulín malát overene zlepšuje energiu a zlepšuje ATP o 35 %.
  • Beta alanín - zlepšuje silu, výbušnosť, výdrž a zotavenie. Dokonca podľa niektorých štúdií pomáha so znížením tuku a nárastu svalov.
  • Taurín - zlepšuje výdrž a svalovú silu. Dokáže tiež zvýšiť produkciu NO. Cvičenín sa zásoby taurínu vyčerpávajú, čo priamo pôsobí na zníženie sily a výdrže, preto je vhodné užívať taurín pred každým tréningom.
  • Cholín - hraje dôležitú rolu v mozgovej, nervovej a svalovej funkcii. Zvyšuje fungovanie mozgu, zlepšuje náladu, vylepšuje reakčnú dobu a pomáha so sústredením. Pôsobí synergicky s kofeínom a L-tyrozínom, prináša psychickú stimuláciu a zabraňuje poklesu výdrže.
  • L-tyrozín - zvyšuje ostražitosť, sústrednie, náladu a energiu pri intenzívnom cvičení, najlepšie v kombinácií s kofeínom.
  • Kofeín - dokáže zlepšiť silu, výdrž a oddiaľuje únavu počas cvičenia. Taktiež podporuje produkciu NO. Výborne sa dopĺňa so synefrínom a L-tyrozínom.
  • Extrakt z kôry horkého pomaranča (10 mg synefrínu) - okamžite navyšuje využiteľnú energiu a stimuluje organizmus. Pôsobí termogénne a synergicky s kofeínom.
  • DMAE - zlepšuje náladu, psychickú energiu, pamäť a kvalitnu spánku.
  • Extrakt z čierneho pepra (95 % piperín) - zlepšuje absorbciu ostatných látok o 30-2 000 %.

Dávkovanie

Zmiešajte 1 dávku (13,1 g) s 250 ml vody a užívajte 15 minút pred fyzickým výkonom. Pred užitím riadne premiešajte.

Tabuľka nutričných hodnôt

Účinné látky: (príchuť Apple + Raspberry) v 100 g v 1 dávke (13,1 g)
Počet dávok v balení: (395 g) 30
Citrulín malát 2:1 45,57 g 6 g
Beta-alanín 22,79 g 3 g
Taurín 13,86 g 1,8 g
Cholín bitartrát 5,70 g 0,75 g
L-tyrozín 4,97 g 0,65 g
Kofeín 1,59 g 0,2 g
Extrakt z kôry horkého pomaranča 0,081 g 0,01 g
- z toho synefrín 10 mg
DMAE bitartrát 0,41 g 0,05 g
- z toho DMAE 20 mg
Extrakt z čierneho pepra 0,038 g 0,005 g
z toho 95 % štandardizovaný obsah piperínu

Zloženie

Príchuť Sour Apple + Raspberry: steviol-glykozidy (sladidlo z rastliny stévia - prírodného pôvodu), sukralóza (sladidlo), stearan horečnatý (rastlinný pôvod - protihrudkujúca látka), aróma (jablko, malina), červená repa (farvivo).
Príchuť Mandarin: steviol-glykozidy (sladidlo z rastliny stévia - prírodného pôvodu), sukralóza (sladidlo), stearan horečnatý (rastlinný pôvod - protihrudkujúca látka), aróma (mandarinka), beta-karotén (farvivo).

Upozornenie

Nie je určené pre deti, osoby mladšie ako 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neobsahuje dopingové látky. Skladujte na suchom mieste pri teplotách do 25 °C, mimo priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym použitím alebo skladovaním. Výrobok neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčannú dennú dávku. Pred užívaním sa poraďte so svojim ošetrujúcim lekárom. Všetky látky produktu sú laboratórne testované na čistotu a zakázané látky. Výroba sa vykonáva v spoločnosti s viac ako 20-ročnou tradíciou s potravinovými doplnkami a vlastným certifikátom kvality EN ISO 9001 a 22000.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 8:00 - 16:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 10:00 - 17:00
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO

PROTEIN.SK NA INSTAGRAME

SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK