loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

XBEAM Energy Caps - GymBeam

Podpora herného výkonu vďaka 13-tim aktívnym zložkám v kapsulovej forme.
 

Balenie

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do zajtra?

Objednajte kuriérom GLS do dnes 14:00 hod.

Popis produktu

Základom je xtrakt z bakopy drobnolistej, ktorý spolu s prítomným acetyl l-karnitínom patrí medzi nootropiká. To sú látky spájané so zlepšením pamäte, myslenia a koncentrácie, teda kľúčových vnemov, ktoré môžu rozhodnúť o priebehu každého online zápasu. Bakopa spolu s prítomnou ashwagandhou a extraktom z koreňa rozchodnice ružovej (Rhodiola rosea) patrí medzi adaptogény, čo sú látky, ktoré môžu pomôcť lepšie sa vysporiadať so stresom, ľahšie sa na neho adaptovať, a zvýšiť tak odolnosť organizmu. 

Zloženie dopĺňa kofeín v množstve 100 mg. Kofeín navyše patrí medzi najpopulárnejšie stimulanty a dokáže vás nabudiť či zostriť zmysly bez ohľadu na e-športový žáner, ktorému sa venujete. Zároveň má vplyv aj na reakčnú rýchlosť, vďaka ktorej môžete zasadiť rozhodujúci úder. Synergicky s kofeínom pôsobí aj prítomný l-theanín, ktorý tiež patrí medzi nootropiká. Jeho prítomnosť zaistí pozvoľný nástup účinkov kofeínu, čo môžu oceniť hráči citlivejší na tento stimulant. Účinnú formulu aktívnych látok dopĺňa aj fosfatidylserín vyhľadávaný s cieľom podpory kognitívnych funkcií.

Zabudnúť netreba ani na prítomný citikolín, ktorý patrí medzi výborné zdroje cholínu. Ten zohráva dôležitú úlohu pri syntéze neurotransmiterov acetylcholínu dôležitého pre optimálne mozgové funkcie, vrátane sústredenosti či formovania spomienok. Môže vám tak pomôcť nielen zachovať fokus v každom momente hry, ale aj lepšie si zapamätať vaše chyby, z ktorých sa potom môžete učiť a dotiahnuť svoj herný štýl.

Zloženie XBEAM Energy Caps však myslí aj na vitalitu hráčov, ku ktorej môže prispieť prítomný extrakt z čučoriedok. Obsahuje antokyány, ktoré patria medzi silné antioxidanty s potenciálnym vplyvom na zrak. Ten počas dlhého hrania často čelí veľkej záťaži a tak je nutné venovať mu osobitnú podporu. Extrakt z čučoriedok navyše spolu s ginkgo bilobou vyniká obsahom aktívnych látok, tzv. flavonoidov, ktoré sa zaraďujú medzi najefektívnejšie prírodné antioxidanty. Dokážu bojovať proti škodlivým voľným radikálom, ktoré môžu napádať a poškodzovať bunky. K celkovému zdraviu e-športovca okrem toho prispieva aj prítomnosť vitamínov B3 a B12, ktoré sa podieľajú na znížení vyčerpania a únavy.

Vitamín B12 má navyše pozitívny vplyv na látkovú premenu dôležitú pre tvorbu energie a na imunitný systém.

Výhody:

  1. Doplnok pre všetkých e-športovcov
  2. Obsahuje komplex13-tich účinných látok
  3. Balenie vystačí 1 mesiac

Dávkovanie

Užívajte 2 kapsuly pred alebo počas hrania.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 2 kaps.
Počet dávok v balení: (60 kaps.) 30
Bakopa extrakt (Bacopa monnieri) 200 mg
z toho bakozidy 110 mg
Acetyl L-karnitín 200 mg
Extrakt z koreňa ashwagandhy (Withania somnifera) 200 mg
z toho vitanolidy 10 mg
L-theanín 200 mg
Fosfatidylserín 100 mg
Kofeín 100 mg
Extrakt z koreňa rozchodnice ružovej (Rhodiola rosea) 80 mg
z toho rosavín 2,4 mg
Citikolín 80 mg
Extrakt z brusnice čučoriedkovej (Vaccinium myrtillus) 80 mg
Vitamín B3 32 mg
Ginkgo biloba extrakt 10:1 25 mg
Bioperín 5 mg
Vitamín B12 250 µg

Zloženie

Bakopa extrakt (bacopa monnieri)(list)(50 % bakozidy), acetyl L-karnitín, extrakt z koreňa ashwagandhy (withania somnifera) (5 % vitanolidy), L-theanín, fosfatidylserín 70 %, bezvodý kofeín, extrakt z koreňa rozchodnice ružovej (rhodiola rosea)(3 % rosavín), citikolín (CDP-cholín), extrakt z brusnice čučoriedkovej (vaccinium myrtillus)(25 % antokyaníny), objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), protihrudkujúce činidlo (stearan horečnatý), vitamín B3 (niacínamid), ginkgo biloba extrakt 10:1, BioPerine®, vitamín B12 (kyanokobalamín), hypromelózová kapsula.

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Obsahuje kofeín (100 mg na dennú dávku). Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Uchovávajte na suchom mieste mimo priameho slnečného žiarenia pri izbovej teplote.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 12:30 - 17:30
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO