loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 8:00 - 16:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

Super PCT - Warrior Labs

Super PCT tvoria výhradne prírodné zložky, ktorých synergia je schopná zabezpečiť komplexnú regeneráciu orgánov aj hladín hormónov, no zároveň uchovať maximálny rozmer svalov.
 
Tovar je dlhodobo vypredaný alebo výroba tohto tovaru už skončila.

Popis produktu

Obdobie po cykle je minimálne rovnako, ak aj nie dôležitejšie než cyklus samotný. Ak vy pomôžete telu dostať sa späť do zabehnutých koľají, ono sa vám odvďačí v podobe kontinuálneho zvyšovania svalovej hmoty a výkonnosti, presne to je hlavnou métou produktu Super PCT.

Ešte nikdy v histórii nebolo dosiahnutie objemnej svaloviny a extrémnej sily tak jednoduché. Súčasný trh je preplnený účinnými, no zároveň extrémne silnými stimulantami, ktorých vyradenie je späté s určitým poklesom sekrécie vlastného testosterónu, zvýšenou hladinou estrogénu či zhoršením celkovej psychickej aj fyzickej kondície.

Cieľ po skončení ich užívania je teda jasný - naštartovať vlastnú produkciu testosterónu a zachovať čo najväčšie množstvo nadobudnutej svalovej hmoty a sily - to je možné jedine zaradením produktov z kategórie PCT. Ponukané alternatívy sú hneď dve. Buď si jednotlivé medikamenty zaobstaráte jednotlivo, čo je pracné a nákladné alebo siahnete po dostupnejšej, diskrétnejšej a najmä ekonomickejšej „all in one“ formule produkte Super PCT.

Tak ako pristupujete k samotnému cyklu a svoje myšlienky sústredíte na nárast svalovej hmoty, upriamte pozornosť aj na PCT. Rovnica je jednoduchá. Ak sa vám podarí udržať nadobudnutú svalovú hmotu a silu, v ďalšom cykle sa vaše prírastky mnohonásobne zvýšia!

Booster testosterónu

 • Tribulus terrestris, iným názvom býčia hlava alebo diablov tŕň, je trvalá bylina, ktorá sa užíva ako diuretikum, tonikum zlepšujúce odolnosť organizmu a dokonca prostriedok na zvýšenie športových výkonov, zároveň pôsobi ako stimulant produkcie testosterónu, čo sa odzrkadlí na náraste svalovej hmoty, sily aj regenerácie. Rovnako preukazateľný je jeho vplyv na sexuálnu túžbu a množstvo spermií u mužov s určitým stupňom neplodnosti.
 • Ashwagandha extrakt dokáže vo vysokých dávkach znížiť hladinu prolaktínu o 12 % a zvýšiť testosterón o 10-22 %. Tým, že sa jedná o adaptogén, znižuje množstvo kortizolu v ľudskom tele a pomáha tak zvládať záťaž aj stres.

Anti-estrogén

 • Resverastrol má v sebe potenciál predlžovať ľudský život, a to najmä prostredníctvom ochrany pred kardiovaskulárnymi ochoreniami a zlepšením inzulínovej senzitivity. Výsledky laboratórnych štúdií preukázali schopnosť zvýšiť mieru konverzie cholesterolu na testosterón a blokovať enzým aromatázy.

Ochrana pečene

 • N-acetyl-cysteín je účinný antioxidant, ktorý dokáže pomôcť pri poruchách nálady, spánku, infekciách, zápaloch a väčšine stavov zvýšeného oxidačného stresu, ktoré stoja za množstvom chronických zdravotných problémov. NAC tiež chráni mozog, pľúca, pečeň, črevo a obličky.
 • Pestrec mariánsky je bylina využívaná tisíce rokov kvôli svojim účinkom na celkové zdravie človeka. Jeho výťažok (silymarín) zvyšuje detoxikáciu a antioxidačnú obranyschopnosť, čo je prospešné pre problémy s pečeňou, žlčníkom, cukrovkou alebo autoimunitnými ochoreniami, rovnako priaznivo pôsobí aj na zápaly.

Ochrana srdca

 • Extrakt z Hlohu je jedným z najúčinnejších prírodných liečiv na zlepšenie kardiovaskulárnych funkcií.
 • Koenzým Q10 je dôležitá látka potrebná na správnu funkciu mnohých orgánov a chemických reakcií v tele. Pomáha zásobovať bunky energiou a je prospešný pri chorobách postihujúcich srdce, rakovine a svalových bolestiach.

Prostata

 • Extrakt z Pŕhľavy dvojdomej je podľa dostupných štúdií schopný prispieť k zvýšeniu hladiny testosterónu a liečbe zväčšenej prostaty.
 • Serenoa plazivá sa najčastejšie používa na znižovanie príznakov zväčšenej prostaty, zároveň však účinne zabraňuje tomu, aby bol testosterón premenený na dihydrotestosterón (DHT).
 • Indonézska rastlina Tongkat Ali, iným názvom Long Jack, je známa aj ako malajský ženšen. V tradičnej medicíne sa používa ako liek proti starnutiu a v moderných doplnkov výživy na zlepšenie libida, energie, športových výkonov a chudnutia.Posledné štúdie preukázali schopnosť stimulovať produkciu testosterónu (zvýšenie až o 37 %), zlepšenie sexuálnej túžby, zníženie únavy a zlepšenie pohody. Okrem toho dokázal zvýrazne znížiť hladinu kortizolu.

Výhody:

 1. Podpora regenerácie hormónov po cykle
 2. Zlepšenie produkcie vlastného testosterónu
 3. Až 30 denných dávok v balení

Dávkovanie

Užívajte 3 kapsuly 1-2x denne. Najlepšie 30 minút pred jedlom alebo 2 hodiny po jedle. Neprekračujte dávku 6 kapsúl denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 3 kaps.
Počet dávok v balení: (90 kaps.) 30
Booster testosterónu
Kotvičník zemný (Tribulus terrestris) 900 mg
štandardizovaný na prodoscioscín (98 % saponínov)
Withania opojná (Ashwagandha) 25:1 900 mg
Anti-estrogén
Pohánkovec japonský (98 % resveratrol) 200 mg
Ochrana pečene
N-acetyl-cysteín 300 mg
Pestrec mariánsky (80 % silymarín) 150 mg
Ochrana srdca
Extrakt z Hlohu 10:1 50 mg
CoQ10 100 mg
Prostata
Extrakt z koreňa Pŕhľavy dvojdomej 10:1 50 mg
Serenoa plazivá extrakt z bobúľ 5:1 50 mg
Tongkat ali 100 mg

Zloženie

Tribulus terrestris/kotvičník zemný, withania opojná/withania somnifera/ashwagandha, pohánkovec japonský/polygonum cuspidatum, n-acetyl-cysteín, pestrec mariánsky, extrakt z hlohu, coq10, extrakt z koreňa pŕhľavy dvojdomej, serenoa plazivá extrakt z bobúľ, tongkat ali, ďalšie zložky: stearan horečnatý, celulóza, želatínová kapsula.

Upozornenie

Doplnok výživy. Nevhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Pred začatím užívania konzultujte s odborníkom. V prípade zdravotných problémov užívanie konzultujte s lekárom. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Nekombinujte s alkoholom, inými omamnými látkami ani výrobkami podobného typu. Pokiaľ pocítite negatívne vedľajšie účinky, ihneď ukončite užívanie. Výrobca sa dištancuje od zodpovednosti za následky spôsobené nesprávnym dávkovaním, užívaním počas zhoršeného zdravotného stavu a kombinovaním s alkoholom, liekmi alebo inými omamnými látkami. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na suchom a tmavom mieste, mimo priameho slnečného žiarenia a vlhkosti, dobre uzavreté.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 8:00 - 16:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 10:00 - 17:00
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO