loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 8:00 - 16:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

Super PCT - Warrior Labs

Super PCT tvoria výhradne prírodné zložky, ktorých synergia je schopná zabezpečiť komplexnú regeneráciu orgánov aj hladín hormónov, no zároveň uchovať maximálny rozmer svalov.
 

Balenie

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do pondelka?

Objednajte kuriérom GLS do piatka 14:00 hod.

Popis produktu

Obdobie po cykle je minimálne rovnako, ak aj nie dôležitejšie než cyklus samotný. Ak vy pomôžete telu dostať sa späť do zabehnutých koľají, ono sa vám odvďačí v podobe kontinuálneho zvyšovania svalovej hmoty a výkonnosti, presne to je hlavnou métou produktu Super PCT.

Ešte nikdy v histórii nebolo dosiahnutie objemnej svaloviny a extrémnej sily tak jednoduché. Súčasný trh je preplnený účinnými, no zároveň extrémne silnými stimulantami, ktorých vyradenie je späté s určitým poklesom sekrécie vlastného testosterónu, zvýšenou hladinou estrogénu či zhoršením celkovej psychickej aj fyzickej kondície.

Cieľ po skončení ich užívania je teda jasný - naštartovať vlastnú produkciu testosterónu a zachovať čo najväčšie množstvo nadobudnutej svalovej hmoty a sily - to je možné jedine zaradením produktov z kategórie PCT. Ponukané alternatívy sú hneď dve. Buď si jednotlivé medikamenty zaobstaráte jednotlivo, čo je pracné a nákladné alebo siahnete po dostupnejšej, diskrétnejšej a najmä ekonomickejšej „all in one“ formule produkte Super PCT.

Tak ako pristupujete k samotnému cyklu a svoje myšlienky sústredíte na nárast svalovej hmoty, upriamte pozornosť aj na PCT. Rovnica je jednoduchá. Ak sa vám podarí udržať nadobudnutú svalovú hmotu a silu, v ďalšom cykle sa vaše prírastky mnohonásobne zvýšia!

Booster testosterónu

 • Tribulus terrestris, iným názvom býčia hlava alebo diablov tŕň, je trvalá bylina, ktorá sa užíva ako diuretikum, tonikum zlepšujúce odolnosť organizmu a dokonca prostriedok na zvýšenie športových výkonov, zároveň pôsobi ako stimulant produkcie testosterónu, čo sa odzrkadlí na náraste svalovej hmoty, sily aj regenerácie. Rovnako preukazateľný je jeho vplyv na sexuálnu túžbu a množstvo spermií u mužov s určitým stupňom neplodnosti.
 • Ashwagandha extrakt dokáže vo vysokých dávkach znížiť hladinu prolaktínu o 12 % a zvýšiť testosterón o 10-22 %. Tým, že sa jedná o adaptogén, znižuje množstvo kortizolu v ľudskom tele a pomáha tak zvládať záťaž aj stres.

Anti-estrogén

 • Resverastrol má v sebe potenciál predlžovať ľudský život, a to najmä prostredníctvom ochrany pred kardiovaskulárnymi ochoreniami a zlepšením inzulínovej senzitivity. Výsledky laboratórnych štúdií preukázali schopnosť zvýšiť mieru konverzie cholesterolu na testosterón a blokovať enzým aromatázy.

Ochrana pečene

 • N-acetyl-cysteín je účinný antioxidant, ktorý dokáže pomôcť pri poruchách nálady, spánku, infekciách, zápaloch a väčšine stavov zvýšeného oxidačného stresu, ktoré stoja za množstvom chronických zdravotných problémov. NAC tiež chráni mozog, pľúca, pečeň, črevo a obličky.
 • Pestrec mariánsky je bylina využívaná tisíce rokov kvôli svojim účinkom na celkové zdravie človeka. Jeho výťažok (silymarín) zvyšuje detoxikáciu a antioxidačnú obranyschopnosť, čo je prospešné pre problémy s pečeňou, žlčníkom, cukrovkou alebo autoimunitnými ochoreniami, rovnako priaznivo pôsobí aj na zápaly.

Ochrana srdca

 • Extrakt z Hlohu je jedným z najúčinnejších prírodných liečiv na zlepšenie kardiovaskulárnych funkcií.
 • Koenzým Q10 je dôležitá látka potrebná na správnu funkciu mnohých orgánov a chemických reakcií v tele. Pomáha zásobovať bunky energiou a je prospešný pri chorobách postihujúcich srdce, rakovine a svalových bolestiach.

Prostata

 • Extrakt z Pŕhľavy dvojdomej je podľa dostupných štúdií schopný prispieť k zvýšeniu hladiny testosterónu a liečbe zväčšenej prostaty.
 • Serenoa plazivá sa najčastejšie používa na znižovanie príznakov zväčšenej prostaty, zároveň však účinne zabraňuje tomu, aby bol testosterón premenený na dihydrotestosterón (DHT).
 • Indonézska rastlina Tongkat Ali, iným názvom Long Jack, je známa aj ako malajský ženšen. V tradičnej medicíne sa používa ako liek proti starnutiu a v moderných doplnkov výživy na zlepšenie libida, energie, športových výkonov a chudnutia.Posledné štúdie preukázali schopnosť stimulovať produkciu testosterónu (zvýšenie až o 37 %), zlepšenie sexuálnej túžby, zníženie únavy a zlepšenie pohody. Okrem toho dokázal zvýrazne znížiť hladinu kortizolu.

Výhody:

 1. Podpora regenerácie hormónov po cykle
 2. Zlepšenie produkcie vlastného testosterónu
 3. Až 30 denných dávok v balení

Dávkovanie

Užívajte 3 kapsuly 1-2x denne. Najlepšie 30 minút pred jedlom alebo 2 hodiny po jedle. Neprekračujte dávku 6 kapsúl denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 3 kaps.
Počet dávok v balení: (90 kaps.) 30
Booster testosterónu
Kotvičník zemný (Tribulus terrestris) 900 mg
štandardizovaný na prodoscioscín (98 % saponínov)
Withania opojná (Ashwagandha) 25:1 900 mg
Anti-estrogén
Pohánkovec japonský (98 % resveratrol) 200 mg
Ochrana pečene
N-acetyl-cysteín 300 mg
Pestrec mariánsky (80 % silymarín) 150 mg
Ochrana srdca
Extrakt z Hlohu 10:1 50 mg
CoQ10 100 mg
Prostata
Extrakt z koreňa Pŕhľavy dvojdomej 10:1 50 mg
Serenoa plazivá extrakt z bobúľ 5:1 50 mg
Tongkat ali 100 mg

Zloženie

Tribulus terrestris/kotvičník zemný, withania opojná/withania somnifera/ashwagandha, pohánkovec japonský/polygonum cuspidatum, n-acetyl-cysteín, pestrec mariánsky, extrakt z hlohu, coq10, extrakt z koreňa pŕhľavy dvojdomej, serenoa plazivá extrakt z bobúľ, tongkat ali, ďalšie zložky: stearan horečnatý, celulóza, želatínová kapsula.

Upozornenie

Doplnok výživy. Nevhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Pred začatím užívania konzultujte s odborníkom. V prípade zdravotných problémov užívanie konzultujte s lekárom. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Nekombinujte s alkoholom, inými omamnými látkami ani výrobkami podobného typu. Pokiaľ pocítite negatívne vedľajšie účinky, ihneď ukončite užívanie. Výrobca sa dištancuje od zodpovednosti za následky spôsobené nesprávnym dávkovaním, užívaním počas zhoršeného zdravotného stavu a kombinovaním s alkoholom, liekmi alebo inými omamnými látkami. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na suchom a tmavom mieste, mimo priameho slnečného žiarenia a vlhkosti, dobre uzavreté.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 8:00 - 16:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 10:00 - 17:00
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO

PROTEIN.SK NA INSTAGRAME

SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK