loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 8:00 - 16:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €
Self Omninutrition – Švédska kvalita už aj na Slovensku

Self Omninutrition – Švédska kvalita už aj na Slovensku

Iné

07.10.2015

Prečítané: 3296x

Švédske doplnky výživy pre fitnes a zdravý životný štýl značky Self Omninutrition stelesňujú účinnosť a efektivitu v duchu škandinávskej mentality, kde zmysel pre precíznosť a dôraz na kvalitu je kladený vždy na prvé miesto. Zaručujú 100 % overené a čisté produkty, na ktoré boli použité ingrediencie len tej najlepšej kvality.

V spolupráci s tými najlepšími odborníkmi v oblasti športu, výživy a farmácie, zaručuje značka Self Omninutrition produkty plné prvotriednych živín potrebných pre zdravý životný štýl a prospešných pre ľudský organizmus. Vďaka inovatívnym zmesiam kvalitných ingrediencií je možné pocítiť skvelý účinok, kvalitu a využiteľnosť jednotlivých výrobkov. A to všetko za veľmi prijateľné ceny, ktoré zaujmu a oslovia široké spektrum ľudí.

Značka Self Omninutrition sa svojou kvalitou a prijateľnou cenou stala lídrom na trhu v škandinávskych krajinách a v západnej Európe jej už patria popredné priečky. Veľmi rýchlo expanduje aj do ostatných krajín Európy a celého sveta. Svojou bohatou ponukou a kvalitou si veľmi rýchlo získava dôveru a priazeň svojich zákazníkov.

Self Omninutrition ponuka široké portfólio výrobkov vrátane niekoľkých špeciálne vyvinutých sérii, ktoré svojou účinnosťou a zameraním sú určené pre špecifický okruh spotrebiteľov. V ponuke nájdete vyše 80 druhov produktov.

Ako jedna z mála značiek na dnešnom trhu ponúka proteínové produkty, ktoré obsahujú len minimálne množstvo laktózy a žiadny lepok, čo v konečnom dôsledku zaručí vynikajúcu vstrebateľnosť a stráviteľnosť, ktorá nezaťažuje žalúdok, a teda nespôsobuje tráviace problémy. Tieto vlastnosti určite ocení väčšina spotrebiteľov.

V kategórii proteínov sú produkty s koncentráciou bielkovín až 96 %, pri 0% obsahu tuku a sacharidov. Nosný produkt je vysokokvalitný, dobre stráviteľný proteín izolát s obsahom 85 % bielkovín, len 4 % sacharidov a 3% tukov. Je dostupný až v 11 skvelých príchutiach a taktiež vo verzii Natural. V ponuke nájdete aj inovatívne proteínové zmesi na prípravu lahodných dezertov (mousse) obohatených o spaľovače a kokosový tuk. Takto si pri nízko sacharidových diétach môžete kedykoľvek dopriať maškrtu bez výčitiek. A to všetko bez laktózy a lepku.

V kategórii aminokyselín je všetko potrebné pre dokonalú regeneráciu a naštartovanie anabolických procesov. Rôzne zmesi s obsahom BCAA s príchuťami alebo bez. Ponuka jednozložkových aminokyselín umožňuje, aby si každý vybral a skombinoval ingrediencie podľa vlastnej potreby a preferencií.

V kategórii spaľovačov sú produkty s obsahom rôznych bylinných extraktov, synergicky pôsobiacich buď termogénne, alebo spôsobom naviazania sa na tuky, či sacharidy v prijatej potrave, alebo odstraňujú nadbytočnú vodu z tela.

V kategórii anabolizátorov a stimulantov si môžete nájsť svoje dobre známe a preferované ingrediencie, ktoré prirodzene podporia produkciu testosterónu alebo dodajú energiu pre tvrdé tréningy, a to všetko v nových, precízne vyvinutých zmesiach pre extra silný účinok.

V kategórii gainerov sú dostupné produkty s obsahom 20, 30 a 50 % obsahu bielkovín a novinkou, kde proteínová zložka gaineru je vo forme extra rýchlo vstrebateľnej hydrolyzovanej srvátky.

Vitamíny a minerály, ktoré sú taktiež v ponuke, pomôžu podporiť organizmus a regulovať metabolizmus.

Pre aktívne ženy so zdravým životným štýlom bola vyvinutá špeciálna séria produktov určená výhradne pre ženy pod názvom Pour Femme.

Na účely znásobenia účinnosti rastu a zotavenia tvrdo trénujúcich jedincov bola vyvinutá Xtreme séria s inovatívnymi zmesami ingrediencií v pomere a množstvách zaručujúcich najlepšiu možnú využiteľnosť a efektivitu.

 

Jednoducho švédska kvalita

Značka Self Omninutrition je zárukou vysoko kvalitných produktov vyvinutých ľuďmi, ktorí precíznosť, húževnatosť a zodpovednosť majú vo svojej krvi. A takýto je potom aj výsledok. Jednoducho švédska kvalita. Nakoniec, predsvedčte sa sami Self Omninutrition.

Autor: Protein.sk
Páčil sa vám článok? Podeľte sa oň!
NECHCETE ZMEŠKAŤ NOVÉ ČLÁNKY?

POŠLEME VÁM INFO DO MAILU.

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO