loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 8:00 - 16:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €
Potrebujete zvýšiť energetický príjem? Tieto Gainery sú skvelou voľbou

Potrebujete zvýšiť energetický príjem? Tieto Gainery sú skvelou voľbou

Doplnky výživy

07.07.2016

Prečítané: 18361x

Už v jednom z minulých článkov sme sa zaoberali produktom zvaným gainer. Gainer je doplnok stravy a jeho hlavným účelom je pomôcť ľudom, ktorí majú problém pribrať, nabrať váhu. Nie každý totiž zvládne zjesť denne toľko bežných jedál, aby mu to stačilo na pribratie, vtedy je ideálnou voľbou gainer, pretože v relatívne malom množstve sa nachádza množstvo výživy a vy tak počas dňa nemusíte zjesť také množstvo klasických jedál. Gainer je tiež výborný na urýchlenie nárastu svalovej hmoty. Dnes si vyberieme konkrétne produkty z našej ponuky a trochu si ich popíšeme.

Protein Gusto Oat & Whey od firmy Biotech USA

protein gusto biotech USA

Tento produkt patrí k naším najobľúbenejším, pretože je to pokrm bohatý na obsah bielkovín a ovsenú vlákninu, neobsahuje žiadny pridaný cukor, ale, naopak, obsahuje lahodné kúsky sušeného ovocia, ktoré mu dodávajú príjemnú chuť. Nakoľko raňajky sú najdôležitejšie jedlo, ktoré počas dňa prijmeme, je obzvlášť dôležité, aby vám dodalo potrebnú výživu. Tento gainer je navyše bohatý na ovos, ktorý má nízky glykemický index, preto zvyšuje hladinu cukru v krvi v menšej miere, má nízky obsah tuku, vysoký obsah vlákniny a navyše vás udrží sýtymi omnoho dlhší čas než konvenčné jedlá. Viete si ho vziať aj na chatu alebo na dovolenku, pretože jeho príprava je naozaj jednoduchá. Protein Gusto Oat & Whey od firmy Biotech USA nájdete v našej ponuke.

Muscle Booster od firmy Best Nutrition

muscle booster best nutrition

momentálne najpopulárnejším gainerom na trhu patrí Muscle Booster. Svoju reputáciu získal najmä vďaka tomu, že je jedným z najúčinnejších a najkvalitnejších gainerov. Navyše, nezruinuje ani vašu peňaženku, pretože poskytuje výborný pomer kvality a ceny. Určený je najmä pre začínajúcich cvičencov a ide o najkvalitnejší testovaný slovenský proteínovo-sacharidový výrobok. Vďaka nemu máte zaručený rýchly nárast svalovej hmoty a vďaka viac-komponentnému zloženiu aj pomalé uvoľňovanie želanej energie. Ak chcete rýchlejšie nabrať svalovú hmotu, tento produkt je určený priamo pre vás. Muscle Booster od firmy Best Nutrition je dostupný v mnohých príchutiach a teraz dokonca s 250-tabletovým balením hovädzích aminokyselín Beef Amino 5000 v hodnote až 19,90 zadarmo!

Mega Mass 4000 od firmy Weider

Mega mass weider

Iba nedávno sme do predaja zaradili novú, vylepšenú verziu tohto sacharidovo-proteínového prípravku. Iba pre vás výrobca Weider vylepšil chuť a pridal dodatočné vitamíny – iba s týmto gainerom do seba dostanete až 200 % odporúčanej dennej dávky vitamínov. Navyše, aj obsah BCAA je vyšší až o 20 % a biologická hodnota bielkoviny dokonca až o 35 % vyššia. Vďaka kvalitnému pridanému mliečnemu izolátu a zvýšenému obsahu vetvených aminokyselín (BCAA) je veľmi vhodný na budovanie svalovej hmoty, sily a zvýšenie telesnej hmotnosti. Tento produkt rozhodne odporúčame každému, kto potrebuje nabrať rýchlejšie svalovú hmotu. Mega Mass 4000 od firmy Weider nájdete v našej ponuke.

Tip na záver od tímu Protein.sk:

Veríme, že si z našej širokej ponuky vyberiete svoj budúci obľúbený gainer a že s ním dosiahnete želané výsledky. Ak totiž nevládzete do seba dať toľko jedla, koľko váš metabolizmus vyžaduje, gainer je najlepšou voľbou. Nezabúdajte však na zásadu, že žiadne z doplnkov stravy nie sú vhodné ako priama náhrada pestrého stravovacieho plánu a životného štýlu, preto ich vždy berte naozaj ako doplnok. P.S: Kvalitný gainer nič nenahradí :-)

Autor: Mgr. Ľuboš Lištinský • Zdroj: Protein.sk
Objednajte si najkvalitnejšie gainery za najlepšie ceny
Páčil sa vám článok? Podeľte sa oň!
NECHCETE ZMEŠKAŤ NOVÉ ČLÁNKY?

POŠLEME VÁM INFO DO MAILU.

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO