loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

Iso Drinx - Nutrend

Profesionálny športový nápoj v sypkej forme, ktorý pri rozmiešaní vo vode zaistí vášmu telu kvalitnú dávku energie pre fyzickú aktivitu. Vďaka vysokému obsahu rýchlovstrebateľných sacharidov a sodíka predstavuje ideálny zdroj tekutín s optimálnym množstvom minerálov a vitamínov.
 

Balenie

Príchuť

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do zajtra?

Objednajte kuriérom GLS do dnes 14:00 hod.

Popis produktu

Tento nápoj je ideálny aj z hľadiska možnosti použitia ako v hypotonickom, tak aj v izotonickom riedení. Zloženie instantného nápoja Iso Drinx je inšpirované najmodernejšími výskumami z oblasti fyziológie záťaže a športovej výživy. Dôraz je kladený najmä na požiadavky ľudského organizmu v súvislosti s príjmom tekutín a minerálov v priebehu výkonu. Zloženie presne zodpovedá požiadavkám organizmu pri intenzívnej záťaži:

Iso Drinx súčasne dodáva celé spektrum nevyhnutných vitamínov. Minerálna zmes je v kombinácii s jednoduchými cukrami (glukóza, sacharóza) a s komplexnými sacharidmi (maltodextrín), čo zaručuje efekt dodania "rýchlej" a "pozvoľnej" energie. Nápoj je v odporúčanom množstve určený pre každého jedinca k bežnému doplneniu tekutín a základných minerálov.

Hypotonický nápoj užívajte v priebehu výkonu k hydratácii organizmu s dlhšou dobou trvania (nad 60 minút) a u aktivít s nižšou intenzitou, každých 10 minút 100 ml. Izotonický nápoj je určený pre aktivity s veľmi vysokou intenzitou a relatívne krátkou dobou trvania (cca do 60 minút) pre doplnenie energie a stratených minerálov. Možno použiť aj pred pretekmi pre predzásobenie sacharidmi a minerálmi. 

Z 420 g balenia získate 6 l izotonického nápoja alebo 9 l hypotonického nápoja. Z 1000 g balenia získate 14 l  izotonického nápoja alebo 21 l hypotonického nápoja. Kvalitný pitný režim počas záťaže napomáha k rýchlejšej rehydratácii organizmu a doplnenie stratených minerálov.

Výhody:

  1. Podporuje efektívnu hydratáciu organizmu
  2. Dopĺňa energiu
  3. Podporuje výkonnosť
  4. Zabezpečuje minerálovú rovnováhu

Dávkovanie

Pomer riedenia pre IZOtonický nápoj je 35 g (mierne navŕšená odmerka) na 500 ml vody (osmolalita 275-305 mOsm/kg). Pomer riedenia pre HYPOtonický nápoj je 35 g na 750 ml vody (osmolalita menej ako 250 mOsm/kg)

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť Orange) 35 g
Počet dávok v balení: (420 g)
Počet dávok v balení: (1 000 g)
Hodnoty: v 100 g v 35 g
Energetická hodnota 1 582 kJ/ 372 kcal 554 kJ/130 kcal
Tuky 0 g 0 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g 0 g
Sacharidy 90 g 31,5 g
z toho cukry 83,6 g 29,3 g
Vláknina 0 g 0 g
Bielkoviny 0 g 0 g
Soľ 1,4 g 0,5 g
Vitamín C 129,2 mg 45,2 mg
Niacín 25,8 mg 9 mg
Vitamín E 19,4 mg 6,8 mg
Kyselina pantoténová 9,7 mg 3,4 mg
Riboflavín 2,3 mg 0,8 mg
Tiamín 1,8 mg 0,6 mg
Biotín 80,7 µg 28,3µg
Kyselina listová 322,9µg 113µg

Zloženie

Bitter Lemon: Sacharóza, glukóza, maltodextrín, regulátor kyslosti kyselina citrónová, aróma, citronan sodný, stabilizátor karagenan, chlorid sodný, regulátor kyslosti kyselina jablčná, glukonát vápenatý, vitamínový premix (kyselina askorbová, Dl-alfa-tokoferylacetát, nikotínamid, D-pantotenát vápenatý, pyridoxín hydrochlorid, riboflavín, tiamín mononotrát, kyselina pteroylmonoglutámová, D-biotín, kyanokobalamín), glukonát draselný, protihrudkujúce činidlá fosforečnan vápenatý a oxid kremičitý, citronan horečnatý, aróma naringin.

Blackcurrant: Sacharóza, glukóza, maltodextrín, regulátor kyslosti kyselina citrónová, aróma, citronan sodný, stabilizátor karagenan, chlorid sodný, regulátor kyslosti kyselina jablčná, glukonát vápenatý, vitamínový premix (kyselina askorbová, Dl-alfa-tokoferylacetát, nikotínamid, D-pantotenát vápenatý, pyridoxín hydrochlorid, riboflavín, tiamín mononotrát, kyselina pteroylmonoglutámová, D-biotín, kyanokobalamín), glukonát draselný, protihrudkujúce činidlo fosforečnan vápenatý, zmes koncentrátu z červenej repy a extraktu spiruliny, protihrudkujúce činidlo oxid kremičitý, koncentrát z čiernej mrkvy, citronan horečnatý. 

Blue Raspberry+Caffeine: Sacharóza, glukóza, maltodextrín, aróma, regulátor kyslosti kyselina citrónová, citronan sodný, stabilizátor karagenan, chlorid sodný, regulátor kyslosti kyselina jablčná, glukonát vápenatý, vitamínový premix (kyselina askorbová, Dl-alfa-tokoferylacetát, nikotínamid, D-pantotenát vápenatý, pyridoxín hydrochlorid, riboflavín, tiamín mononotrát, kyselina pteroylmonoglutámová, D-biotín, kyanokobalamín), glukonát draselný, protihrudkujúce činidlá fosforečnan vápenatý a oxid kremičitý, kofeín, citronan horečnatý, farbivo brilantná modrá.

Grapefruit: Sacharóza, glukóza, maltodextrín, aróma, regulátor kyslosti kyselina citrónová, citronan sodný, stabilizátor karagenan, chlorid sodný, regulátor kyslosti kyselina jablčná, glukonát vápenatý, vitamínový premix (kyselina askorbová, Dl-alfa-tokoferylacetát, nikotínamid, D-pantotenát vápenatý, pyridoxín hydrochlorid, riboflavín, tiamín mononotrát, kyselina pteroylmonoglutámová, D-biotín, kyanokobalamín), glukonát draselný, protihrudkujúce činidlá fosforečnan vápenatý a oxid kremičitý, citronan horečnatý, aróma naringin.

Green Apple: Sacharóza, glukóza, maltodextrín, regulátor kyslosti kyselina citrónová, aróma, citronan sodný, stabilizátor karagenan, chlorid sodný, regulátor kyslosti kyselina jablčná, glukonát vápenatý, vitamínový premix (kyselina askorbová, Dl-alfa-tokoferylacetát, nikotínamid, D-pantotenát vápenatý, pyridoxín hydrochlorid, riboflavín, tiamín mononotrát, kyselina pteroylmonoglutámová, D-biotín, kyanokobalamín), glukonát draselný, protihrudkujúce činidlá fosforečnan vápenatý a oxid kremičitý, citronan horečnatý.

Orange: Sacharóza, glukóza, maltodextrín, aróma, regulátor kyslosti kyselina citrónová, citronan sodný, stabilizátor karagenan, chlorid sodný, regulátor kyslosti kyselina jablčná, glukonát vápenatý, vitamínový premix (kyselina askorbová, Dl-alfa-tokoferylacetát, nikotínamid, D-pantotenát vápenatý, pyridoxín hydrochlorid, riboflavín, tiamín mononotrát, kyselina pteroylmonoglutámová, D-biotín, kyanokobalamín), glukonát draselný, protihrudkujúce činidlá fosforečnan vápenatý a oxid kremičitý, farbivo betakarotén.

Informácie pre alergikov

Môže obsahovať stopové množstvo sóje a mliečnej bielkoviny.

Upozornenie

Na prípravu použite čistú vodu, nie minerálne vody. Po otvorení skladujte pri teplote 25 °C a spotrebujte do 2 mesiacov. Pred použitím nádobu pretrepte!

Výrobca

NUTREND D. S., a. s., Chválkovice 604, Olomouc, Česká republika.
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 12:30 - 17:30
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO