loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

Amino Reload - Swedish Supplements

Doplnok stravy, ktorý obsahuje EAA (esenciálne aminokyseliny) a vysoký podiel BCAA (aminokyseliny s rozvetveným reťazcom), kreatín pre zvýšenú výbušnú schopnosť a sacharidy na doplnenie energie, elektrolyty, podporu kĺbov a ergogénne látky určené na zotavenie po cvičení.
 

Balenie

Príchuť

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do pondelka?

Objednajte kuriérom GLS do piatka 14:00 hod.

Popis produktu

Posuňte svoje výsledky na ďalšiu úroveň pomocou jedného z najpokročilejších doplnkov aminokyselín obohateného o  anabolické aktivátory, elektrolyty, sacharidy ako aj kĺbovú podporu pre namáhané kĺby. "Motor" živín zostavený pre tých, ktorí sa snažia rozvíjať a prekonať svoje maximum v tréningu.

BCEAA je zmesou esenciálnych aminokyselín s extra dávkami BCAA. Esenciálnych aminokyselín je 9 a telo si ich nedokáže samo syntetizovať, ale musia byť pridávané prostredníctvom stravy na dennej báze. Ak sa vám nepodarí prijať množstvo, ktoré telo potrebuje stravou, telo je nútené odbúravať svalové bielkoviny. Tomu sa hovorí katabolický stav, nachádzate sa v takzvanej negatívnej dusíkovej bilancii. Esenciálne aminokyseliny tak zohrávajú kľúčovú úlohu pri oprave a budovaní svalového tkaniva, regulujú spánok a náladu, pomáhajú premieňať mastné kyseliny na energiu, produkujú dôležité hormóny, podporujú detoxikáciu organizmu od škodlivých látok, regulujú hladinu cukru v krvi a podporujú centrálny nervový systém. Veľa kľúčových funkcií.

V zmesi aminokyselín sú extra vysoké podiely BCAA, rozvetvených aminokyselín - L-leucín, L-izoleucín, L-valín. Tieto sú zodpovedné najmä za to, že telo uvedú do „anabolického stavu“. Často sa hovorí, že L-leucín je zďaleka najdôležitejšia aminokyselina, pretože priamo ovplyvňuje malý signálny proteín nazývaný mTOR nachádzajúci sa vo svaloch. mTOR reguluje rast svalových buniek, delenie buniek, syntézu bielkovín a syntézu tukov. mTOR je riadený hladinami bunkovej energie a je stimulovaný hormónom inzulínom, rastovými faktormi, príjmom potravy a v neposlednom rade aminokyselinou L-leucínom. Príliš málo energie v systéme, nedostatok leucínu alebo nízke hladiny inzulínu spôsobujú, že systém sa premení na katabolickú, degradujúcu fázu. Pridanie ktoréhokoľvek z nich má teda opačný efekt - anabolizmus. Môžeme povedať, že L-leucín v tomto prípade pôsobí ako priamy urýchľovač na mTOR, takže rýchlosť tvorby sa opäť zvyšuje.

Súčasťou Amino Reload sú aj neesenciálne aminokyseliny L-glutamín a taurín. V prípade negatívnej energetickej bilancie v tele dochádza k odbúravaniu svalovej hmoty na získanie energie a uvoľneniu esenciálnych aminokyselín na pokrytie toho, čo je v danej chvíli potrebné. Súčasne sa významné množstvo L-glutamínu rozkladá a využíva ako palivo. Doplnok L-glutamínu potom znižuje toto odbúravanie a dá sa povedať, že má účinok na šetrenie svalov. L-glutamín tiež hrá dôležitú úlohu v imunitnom systéme, najmä v bielych krvinkách. Asi 60 % svalovej hmoty tvorí L-glutamín. Aminokyselina taurín napomáha svalovým bunkám, aby boli dobre hydratované (mali v sebe optimálne množstvo tekutín) a teda neboli tak ľahko odbúrateľné v katabolickom stave, napríklad po náročnom tréningu.

Elektrolyty ako draslík, horčík, sodík a vápnik spolupracujú na udržaní dobrej rovnováhy tekutín v tele. Pri cvičení sa potíme a strácame soľ aj minerály. Dôsledkom toho môžu byť kŕče vo svaloch, ale aj znížená výkonnosť. Rovnováha tekutín je pre telo nanajvýš dôležitá.

Betaín (trimetylglycín) je hojne zastúpený v špenáte a cvikle. Výskum naznačuje, že betaín môže zvýšiť koncentráciu kreatínu vo svaloch, čo by mohlo poskytnúť zvýšenú výbušnú silu. V jednej štúdii sa zdá, že betaín môže zvýšiť vlastnú produkciu rastového hormónu a IGF-1, ako aj znížiť stresový hormón kortizol, čo vedie k ešte lepšiemu anabolizmu

Amino Reload poskytuje aj 3 gramy kreatín monohydrátu, čo je množstvo potrebné na dosiahnutie vedecky uznávaných výsledkov a tvrdenie, že táto látka zvyšuje silu vo výbušných momentoch. Prah kyseliny mliečnej sa mierne posúva a umožňuje väčšie zaťaženie pracujúceho svalu, čo spúšťa svalovú hypertrofiu. Aby sa znovu nabili zásoby energie v tele, Amino Reload obsahuje sacharidy vo forme maltodextrínu a dextrózy, ktoré poskytujú inzulínovú odpoveď a otvárajú bunky, aby absorbovali výživu. Pre rovnomernejšiu krivku krvného cukru je pridaný pikolinát chrómu aj kyselina alfa-lipoová.

Zotavenie zahŕňa starostlivosť o kĺby a väzy. Tu sa MSM a kolagénové peptidy spájajú s extraktom zo šípky, o ktorom je známe, že pomáha udržiavať zdravé a pohyblivé kĺby.

Výhody:

  1. Spojenie BCAA, EAA pre ochranu a podporu rastu svalov
  2. Sacharidy pre dodanie energie
  3. Starostlivosť o kĺby vďaka MSM a kolagénovým peptidom
  4. Elektrolyty pre podporu hydratácie
  5. Podpora výkonu vďaka kreatínu a betaínu
  6. Balenie obsahuje 20 denných dávok

Dávkovanie

Zmiešajte 1 a 1/2 odmerky cca 50 g prášku s 300 ml vody a užívajte počas a/alebo po tréningu.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 50 g
Počet dávok v balení: (1 000 g) 20
Hodnoty: v 100 g v 50 g
Energetická hodnota 834 kJ/199 kcal 409 kJ/97,8 kcal
Tuky 0 g 0 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g 0 g
Sacharidy 49,8 g 24,4 g
z toho cukry 12,4 g 6,1 g
Bielkoviny 32,3 g 15,9 g
Soľ 0,61 g 0,30 g
Zmes sacharidov:
Maltodextrín 40 g 20 g
Dextróza 10 g 5 g
Taurín 1 020 mg 500 mg
Draslík 600 mg 300 mg
Sodík 240 mg 120 mg
Kyselina alfa-lipoová 100 mg 50 mg
Vitamín B6 4 mg 2 mg
Chróm 400 µg 200 µg
Zmes podporujúca výkon:
Kreatín monohydrát 6 122 mg 3 000 mg
L-glutamín 4 082 mg 2 000 mg
Betaín 3 367 mg 1 650 mg
Vápnik 300 mg 150 mg
Horčík 500 mg 250 mg
BCEAA regeneračná zmes:
L-leucín 8 163 mg 4 000 mg
L-izoleucín 2 041 mg 1 000 mg
L-valín 2 041 mg 1 000 mg
L-lyzín 2 041 mg 1 000 mg
L-treonín 1 224 mg 600 mg
DL-metionín 612 mg 300 mg
L-fenylalanín 510 mg 250 mg
L-tryptofán 204 mg 110 mg
Zmes pre podporu kĺbov:
MSM 1 020 mg 500 mg
Kolagénové peptidy 1 020 mg 500 mg
Vitamín C 1 020 mg 500 mg
Extrakt z ruže šípovej 408 mg 200 mg

Zloženie

Mango Heaven: Maltodextrín, dextróza, l-leucín, kreatín monohydrát, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), l-glutamín, trimetylglycín, l-izoleucín, l-valín, l-lyzín, citran horečnatý, l-treonín, arómy, taurín, kyselina askorbová, metylsulfonylmetán, hydrolyzované kolagénové peptidy (hovädzie), sladidlá (E951*, E950), protihrudkujúca látka (E551), dl-metionín, chlorid sodný, l-fenylalanín, farbivo (E101), fosforečnan vápenitý, citran sodný, extrakt z ruže šípovej, l-tryptofán, kyselina alfa-lipoová, pyridoxín hydrochlorid, chróm pikolinát.

Peach Passion: Maltodextrín, dextróza, l-leucín, kreatín monohydrát, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), l-glutamín, trimetylglycín, l-izoleucín, l-valín, l-lyzín, citran horečnatý, l-treonín, arómy, taurín, kyselina askorbová, metylsulfonylmetán, hydrolyzované kolagénové peptidy (hovädzie), sladidlá (E951*, E950), protihrudkujúca látka (E551), dl-metionín, chlorid sodný, l-fenylalanín, farbivo (E101), fosforečnan vápenitý, citran sodný, extrakt z ruže šípovej, l-tryptofán, kyselina alfa-lipoová, pyridoxín hydrochlorid, chróm pikolinát.

Wild Berries: Maltodextrín, dextróza, l-leucín, kreatín monohydrát, reuglátor kyslosti (kyselina citrónová), l-glutamín, trimetylglycín, l-izoleucín, l-valín, l-lyzín, citran horečnatý, l-treonín, arómy, taurín, kyselina askorbová, metylsulfonylmetán, hydrolyzované kolagénové peptidy (hovädzie), sladidlá (E951*, E950), protihrudkujúca látka (E551), dl-metionín, chlorid sodný, l-fenylalanín, farbivo (E162, E163), fosforečnan vápenitý, citran sodný, extrakt z ruže šípovej, l-tryptofán, kyselina alfa-lipoová, pyridoxín hydrochlorid, chróm pikolinát.

* Môže mať vplyv na aktivitu a pozornosť detí.

Informácie pre alergikov

Obsahuje zdroj fenylalanínu.

Upozornenie

Doplnok výživy, neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nevhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste, mimo dosahu detí. Tento produkt nie je určený k diagnostike, liečbe, na vyliečenie alebo prevenciu akejkoľvek choroby.

Výrobca

Swedish Supplements AB, Kristvägen 2, 433 48 Partille, Sweden
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 12:30 - 17:30
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO