loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

IGF-7 Big Turbo - Goldfield

Dynamit pre vaše svaly! S IGF-7 Big Turbo získate okamžitý svalový rast, silu, vytrvalosť a mužnosť.

Balenie

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Nie je skladom

Popis produktu

IGF-7 Big Turbo bol vyvinutý ako doplnok výživy špeciálne pre športovcov na zlepšenie budovania svalov, sily, vytrvalosti a potencie. IGF-7 Big zlepšuje účinok vlastného inzulínu v tele a má tak prirodzený anabolický (budovanie svalov) účinok. Taktiež sa zvyšuje absorpcia kyslíka vo vašej krvi. Komplex Turbo Booster urýchľuje vstrebávanie a účinnosť všetkých aktívnych zložiek.

IGF-7 Big Turbo je obzvlášť dôležitý, ak chcete pravidelne dosahovať dobré tréningové a súťažné výkony. Je preto vhodný najmä pre nasledujúce športy:

  • Športovci s maximálnou silou pre väčší rast a silu svalov: kulturistika, vzpieranie, silový trojboj, vrh guľou, hod kladivom, hod diskom, hod oštepom 
  • Siloví a vytrvalostní športovci pre väčšiu silu a vytrvalosť: fitnes, futbal, triatlon, atletika, plávanie, hádzaná, box, džudo, karate, zápas, kung-fu, americký futbal, lyžovanie, snowboard, sánkovanie, boby, ľadový hokej, rýchlokorčuľovanie, veslovanie, gymnastika, potápanie, lukostreľba , kanoistika, horolezectvo, zábavné športy
  • Vytrvalostní športovci pre väčšiu výdrž: beh, maratón, cyklistika, beh na lyžiach, plávanie, atletika, basketbal, volejbal, jazda na horskom bicykli, plachtenie, surfovanie, aerobik, tenis, stolný tenis, bedminton, squash, šerm, krátka dráha, hokej, jazdecké športy, motorové športy, motokros, horolezectvo, športová streľba, golf, tanečné športy, krasokorčuľovanie, nordic walking, trekking

Výhody:

  1. Veľká výkonová krivka
  2. Zvyšuje účinok vlastného inzulínu v tele
  3. Obsahuje účinný polypeptidový vzorec ako rastový faktor
  4. Má biofyzikálne účinky na všetky vaše svalové bunky
  5. Zlepšuje vašu výdrž väčšou produkciou ATP (adenozíntrifosfát)
  6. Celosvetovo jedinečné zloženie a efekt

Dávkovanie

Užívajte 1 kapsulu denne s raňajkami. Pri súťažných športoch užívajte navyše 1 kapsulu 30 minút pred každým tréningom alebo súťažou.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1 kaps.
Počet dávok v balení: (60 kaps.) 60
IGF-7Big-Complex 555 mg
Turbo-Booster Complex 35 mg
Kofeín 60 mg
Zinok 25 mg
Chróm 360 µg
Vitamín C 80 mg
Thiamín (B1) 14 mg
Riboflavín (B2) 20 mg

Zloženie

IGF-7 big complex (skladajúci sa z: imunoglobulín obsahujúci extrakt z hovädzieho mledziva, kyselina alfa lipoová, extrakt zo senovky gréckej, allyl izotiokyanáty zo sinapis albis a cinnamomum verum, ascophyllum nodosum, nosič oxid kremičitý, stabilizátor kyselina alginová), kapsula hovädzia želatína (farbivá E131, E171), askorbát sodný, kofeín, glukonát zinočnatý, riboflavín (B2), tiamín (B1), turbo-booster complex (pozostávajúci z komplexu kyseliny algínovej s fosforom, piperínom a kapsaicínom), pikolinát chrómu.

Upozornenie

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte  mimo dosahu detí. Tento produkt nie je určený k diagnostike, liečbe, na vyliečenie alebo prevenciu akejkoľvek choroby.

Výrobca

Goldfield BV Sportsfood-Tuning, Mercuriusweg 7, NL-5971 LX Grubbenvorst, Holandsko.
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO