+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Be Line Strong - Amarok Nutrition

Hlavný obrázok Be Line Strong - Amarok Nutrition
Be Line Strong - Amarok Nutrition
 
  • odporúčame Vám tento produkt

Cenník

Doručenie do pondelka? Objednajte kuriérom GLS do piatka 14:00 hod.
BaleniePríchuťBežná cenaUšetríteVaša cenaKúpiť
300 gTropical25.00 €10%22.50 €


Stručný popis

Perfektná kombinácia HMB a najlepších kreatínových foriem - trikreatín malát a kreatín hydrochlorid.


Popis produktu

HMB (beta-hydroxy-beta-metylbutyrát) je metabolit aminokyseliny s rozvetveným reťazcom, leucínom a hrá dôležitú úlohu pri syntéze bielkovín. Je to prirodzene produkované v ľudskom tele v nízkych hladinách, ale ako doplnok stravy podporuje rast svalovej hmoty a opätovné uzdravenie svalov. Doplnenie HMB môže poskytnúť telu výhodu pre zotavenie tým, že minimalizuje množstvo proteínu, ktorý je rozdelený do svalov po tréningu.

HMB poskytuje niekoľko výhod súvisiacich s budovaním a udržiavaním svalov. Podporuje schopnosť tela minimalizovať rozklad proteínov (katabolizmus) počas intenzívneho cvičenia. Existuje veľké množstvo výskumov, ktoré dokazujú jeho výkon zvyšujúce účinky pre širokú škálu športov. Od športov, ktoré vyžadujú intenzívny silový a vytrvalostný tréning ako je kulturistika, vzpieranie, crossfit, cyklistika a MMA až po športy, ktoré vyžadujú rýchlosť, ako je šprint, futbal, veslovanie alebo plávanie.

Suplementácia kreatínom môže výrazne zlepšiť výkonnosť v oblasti vytrvalosti, intervalového tréningu a maximálnej sily. Kreatín zvyšuje množstvo energie vašich svalov zvýšením množstva dostupného ATP. Ako počiatočné palivo pre svalové kontrakcie poskytuje ATP energiu uvoľnením fosfátu a stáva sa ADP. Prostredníctvom použitia kreatínfosfátu sa ADP znova stáva ATP, aby sa využil v svaloch ako energia. Extra kreatín umožňuje telu regenerovať ATP rýchlejšie, čo umožní svalom pracovať na maximum.

Výhody:

  1. HMB a kreatínová matrica
  2. Zvyšuje vytrvalosť a výkon
  3. Zlepšuje rast svalov

Dávkovanie

Zmiešajte 1 odmerku (6 g = 1 dávka) s 250 ml vody a premiešajte v šejkri po dobu 30 sekúnd. Pre najlepšie výsledky konzumujte pred a po tréningu.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť Tropical) 6 g (1 odmerka)
Počet dávok v balení: (300 g) 50
Energia 0 kcal/0 kJ
Sacharidy celkom 0 g
Kalcium HMB (ß-hydroxy-ß-metylbutyrát) 3 000 mg
z toho čistý HMB (ß-hydroxy-ß-metylbutyrát) 2 600 mg
Trikreatín malát (TCM) 1 750 mg
Kreatín hydrochlorid (HCl) 750 mg

Zloženie

Mikronizovaný kalcium HMB ß-hydroxy-ß-metylbutyrát monohydrát, trikreatín malát, kreatín hydrochlorid, kyselina citrónová, kyselina jablčná, silica, farbivo (betakarotén (E160a)), sladidlo (sukralóza (E955)), prírodné a umelé arómy.


Informácie pre alergikov

Vyrobené v závode, ktorý spracováva aj mlieko, sóju, vajcia, lepok a arašidy.


Upozornenie

Skladujte na suchom a chladnom mieste. Teplo a slnečné žiarenie môže poškodiť obal výrobku. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Nevhodný pre osoby mladšie ako 18 rokov. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Pred užívaním sa poraďte so svojim lekárom, ak ste tehotná, dojčiaca, užívate lieky, trpíte nejakým ochorením alebo máte menej ako 18 rokov. Prestaňte užívať 2 týždne pred plánovanou operáciou. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy!


Hodnotenie

5.0
1 hodnotenie

Novinky