loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

Be Line Strong - Amarok Nutrition

Perfektná kombinácia HMB a najlepších kreatínových foriem - trikreatín malát a kreatín hydrochlorid.
 

Balenie

Príchuť

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do utorka?

Objednajte kuriérom GLS do pondelka 14:00 hod.

Popis produktu

HMB (beta-hydroxy-beta-metylbutyrát) je metabolit aminokyseliny s rozvetveným reťazcom, leucínom a hrá dôležitú úlohu pri syntéze bielkovín. Je to prirodzene produkované v ľudskom tele v nízkych hladinách, ale ako doplnok stravy podporuje rast svalovej hmoty a opätovné uzdravenie svalov. Doplnenie HMB môže poskytnúť telu výhodu pre zotavenie tým, že minimalizuje množstvo proteínu, ktorý je rozdelený do svalov po tréningu.

HMB poskytuje niekoľko výhod súvisiacich s budovaním a udržiavaním svalov. Podporuje schopnosť tela minimalizovať rozklad proteínov (katabolizmus) počas intenzívneho cvičenia. Existuje veľké množstvo výskumov, ktoré dokazujú jeho výkon zvyšujúce účinky pre širokú škálu športov. Od športov, ktoré vyžadujú intenzívny silový a vytrvalostný tréning ako je kulturistika, vzpieranie, crossfit, cyklistika a MMA až po športy, ktoré vyžadujú rýchlosť, ako je šprint, futbal, veslovanie alebo plávanie.

Suplementácia kreatínom môže výrazne zlepšiť výkonnosť v oblasti vytrvalosti, intervalového tréningu a maximálnej sily. Kreatín zvyšuje množstvo energie vašich svalov zvýšením množstva dostupného ATP. Ako počiatočné palivo pre svalové kontrakcie poskytuje ATP energiu uvoľnením fosfátu a stáva sa ADP. Prostredníctvom použitia kreatínfosfátu sa ADP znova stáva ATP, aby sa využil v svaloch ako energia. Extra kreatín umožňuje telu regenerovať ATP rýchlejšie, čo umožní svalom pracovať na maximum.

Výhody:

  1. HMB a kreatínová matrica
  2. Zvyšuje vytrvalosť a výkon
  3. Zlepšuje rast svalov

Dávkovanie

Zmiešajte 1 odmerku (6 g = 1 dávka) s 250 ml vody a premiešajte v šejkri po dobu 30 sekúnd. Užívajte ideálne na prázdny žalúdok pred alebo po tréningu. V netréningové dni užívajte v priebehu dňa. Pre najlepšie výsledky užívajte druhú dávku medzi jedlami.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť Tropical) 6 g (1 odmerka)
Počet dávok v balení: (300 g) 50
Kreatínová zmes 2 500 mg
z toho trikreatín malát 1 750 mg
z toho kreatín hydrochlorid (HCl) 750 mg
Kalcium HMB (ß-hydroxy-ß-metylbutyrát) 3 000 mg
z toho čisté HMB 2 600 mg

Zloženie

Tropical: Trikreatín malát, kreatín hydrochlorid, kalcium HMB ß-hydroxy-ß-metylbutyrát monohydrát), kyselina jablčná, farbivo betakarotén E160a, sladidlo extrakt z listov stévie.

Informácie pre alergikov

Vyrobené v závode, ktorý spracováva aj mlieko, sóju, vajcia, lepok a arašidy.

Upozornenie

Skladujte na suchom a chladnom mieste. Teplo a slnečné žiarenie môže poškodiť obal výrobku. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Nevhodný pre osoby mladšie ako 18 rokov. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Pred užívaním sa poraďte so svojim lekárom, ak ste tehotná, dojčiaca, užívate lieky, trpíte nejakým ochorením alebo máte menej ako 18 rokov. Prestaňte užívať 2 týždne pred plánovanou operáciou. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy!

Výrobca

Amarok Nutrition Ltd., 134 Swarcliffe Avenue - Leeds LS15 5NH, United Kingdom.
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 12:30 - 17:30
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO