loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 8:00 - 16:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

Creatine Magna Power - Amix

Creatine Magna Power od firmy Amix predstavuje potravinu určenú pre pokrytie výdavkov energie pri zvýšenej svalovej námahe, najmä pre športovcov.
 
Tovar je dlhodobo vypredaný alebo výroba tohto tovaru už skončila.

Popis produktu

Creatine Magna Power je patentovaný produkt spoločnosti Albion® a tvorí ho magnézium kreatín chelát (bisglycinát).

  • Horčík je štvrtý najhojnejší minerál v ľudskom tele a je nevyhnutný pre viac ako 300 biochemických reakcií v tele. Pomáha udržiavať normálnu funkciu svalov a nervov, podporuje zdravý imunitný systém a udržuje kosti silné. Podieľa sa na metabolizme energie a proteínovej syntéze.
  • Kreatín je látka, ktorá sa produkuje v našom tele, je tiež obsiahnutá v strave a môžeme ju užívať ako doplnok stravy. Chemický názov pre kreatín je guanidín metyl - kyselina octová, ktorá dodáva energiu do svalových buniek pre krátke výbuchy energie (ako je zdvíhanie závaží) cez kreatínfosfát na doplňovanie ATP.
  • Kreatín sa skladá z 3 aminokyselín - arginín, glycín a metionín. Naša pečeň má schopnosť kombinovať tieto 3 aminokyseliny a vytvárať kreatín.

Creatine Magna Power je najviac technologicky pokročilá forma kreatínu, ktorú sa podarilo vyrobiť vo vedeckých laboratóriách. Mnohoročné vedecké štúdie ukazujú, že horčík a kreatín majú priaznivé vlastnosti v rôznych oblastiach na fyzickú aktivitu.

Kreatín + chelátová forma horčíka (patentovaná technológia) chránia molekulu kreatínu pred cyklizáciou na neaktívny kreatín a zvyšujú množstvo fyziologicky aktívnych molekúl kreatínu, ktoré sú dostupné pre metabolické procesy svalových buniek. Tým získame oveľa vyššiu úroveň energetickej ATP. Vysoko alkalický horčík znižuje kyslosť prostredia v gastrointestinálnom trakte a tiež zaisťuje množstvo kreatínu na okamžitú spotrebu.

Výhody:

  1. Zvyšuje výkon pri intenzívnom cvičení
  2. Zásobuje svaly energiou
  3. Obsahuje horčík
  4. Doplňuje zásoby ATP

Dávkovanie

Užívajte 6 kapsúl denne 30-60 minút pred tréningom. V netréningové dni užívajte 3-6 kapsúl v priebehu dňa. Dodržujte dostatočný pitný režim (2-3 l tektutín) pre správnu hydratáciu a podporu metabolických funkcií.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 6 kaps.
Počet dávok v balení: 20
Hodnoty jednej dávky
Creatine Magna Power®
Magnézium kreatín chelát 3 600 mg
z toho magnézium 288 mg

Zloženie

97% Creatine Magna Power® - magnézium kreatín chelát (bisglycinát), želatínová kapsula (želatína, voda, farbivo: oxid titaničitý), protihrudkujúce látky (stearát horečnatý, oxid kremičitý).

Informácie pre alergikov

Vyrobené v zariadení, ktoré spracováva tiež produkty z mlieka, vajec, sóje, lepku, mäkkýšov, orieškov a arašidov.

Upozornenie

Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 8:00 - 16:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 10:00 - 17:00
Napísať správu

NOVINKY

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO

PROTEIN.SK NA INSTAGRAME

SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK