loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Creatine Magna Power - Amix

Creatine Magna Power od firmy Amix predstavuje potravinu určenú pre pokrytie výdavkov energie pri zvýšenej svalovej námahe, najmä pre športovcov.

Balenie

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do piatka?

Objednajte kuriérom GLS do zajtra 14:00 hod.

Popis produktu

Creatine Magna Power je patentovaný produkt spoločnosti Albion® a tvorí ho magnézium kreatín chelát (bisglycinát).

  • Horčík je štvrtý najhojnejší minerál v ľudskom tele a je nevyhnutný pre viac ako 300 biochemických reakcií v tele. Pomáha udržiavať normálnu funkciu svalov a nervov, podporuje zdravý imunitný systém a udržuje kosti silné. Podieľa sa na metabolizme energie a proteínovej syntéze.
  • Kreatín je látka, ktorá sa produkuje v našom tele, je tiež obsiahnutá v strave a môžeme ju užívať ako doplnok stravy. Chemický názov pre kreatín je guanidín metyl - kyselina octová, ktorá dodáva energiu do svalových buniek pre krátke výbuchy energie (ako je zdvíhanie závaží) cez kreatínfosfát na doplňovanie ATP.
  • Kreatín sa skladá z 3 aminokyselín - arginín, glycín a metionín. Naša pečeň má schopnosť kombinovať tieto 3 aminokyseliny a vytvárať kreatín.

Creatine Magna Power je najviac technologicky pokročilá forma kreatínu, ktorú sa podarilo vyrobiť vo vedeckých laboratóriách. Mnohoročné vedecké štúdie ukazujú, že horčík a kreatín majú priaznivé vlastnosti v rôznych oblastiach na fyzickú aktivitu.

Kreatín + chelátová forma horčíka (patentovaná technológia) chránia molekulu kreatínu pred cyklizáciou na neaktívny kreatín a zvyšujú množstvo fyziologicky aktívnych molekúl kreatínu, ktoré sú dostupné pre metabolické procesy svalových buniek. Tým získame oveľa vyššiu úroveň energetickej ATP. Vysoko alkalický horčík znižuje kyslosť prostredia v gastrointestinálnom trakte a tiež zaisťuje množstvo kreatínu na okamžitú spotrebu.

Výhody:

  1. Zvyšuje výkon pri intenzívnom cvičení
  2. Zásobuje svaly energiou
  3. Obsahuje horčík
  4. Doplňuje zásoby ATP

Dávkovanie

Užívajte 6 kapsúl denne 30-60 minút pred tréningom. V netréningové dni užívajte 3-6 kapsúl v priebehu dňa. Dodržujte dostatočný pitný režim (2-3 l tektutín) pre správnu hydratáciu a podporu metabolických funkcií.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 6 kaps.
Počet dávok v balení: 20
Hodnoty jednej dávky
Creatine Magna Power®
Magnézium kreatín chelát 3 600 mg
z toho magnézium 288 mg

Zloženie

97% Creatine Magna Power® - magnézium kreatín chelát (bisglycinát), želatínová kapsula (želatína, voda, farbivo: oxid titaničitý), protihrudkujúce látky (stearát horečnatý, oxid kremičitý).

Informácie pre alergikov

Vyrobené v zariadení, ktoré spracováva tiež produkty z mlieka, vajec, sóje, lepku, mäkkýšov, orieškov a arašidov.

Upozornenie

Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Výrobca

LargeLife Ltd., Enterprise House, 2 Pass Street, Oldham, Machester 0L9 6HZ, United Kingdom.
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO