+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Be Line Huge - Amarok Nutrition

Hlavný obrázok Be Line Huge - Amarok Nutrition
Be Line Huge - Amarok Nutrition
 
  • odporúčame Vám tento produkt

Cenník

Doručenie do zajtra? Objednajte kuriérom GLS do dnes 14:00 hod.
BaleniePríchuťBežná cenaUšetríteVaša cenaKúpiť
300 gTropical21.00 €10%18.90 €


Stručný popis

Perfektná kombinácia sacharidov a pokročilého kreatínového komplexu.


Popis produktu

Využitie 3 najrozvinutejších foriem kreatínu, ktoré sú k dispozícii na rast svalov, zvýšenie sily a urýchlenie regenerácie.

Kreatín napomáha, aby mohli byť vaše tréningy ťažšie, plné sily, energie, väčšej rýchlosti a rýchlejšej regenerácie. Stimuluje svalovú hmotu, pôsobí ako podporný systém na zabránenie poranenia svalov a napomáha ich obnove. Vyskytuje sa prirodzene v tele a tiež sa nachádza v malých množstvách v potravinových zdrojoch, ako je napr. červené mäso.

Trikreatín malát bol vytvorený športujúcimi vedcami, aby bol ideálnym variantom kreatínu pre športovcov s výkonom a vytrvalosťou založený na schopnosti pomôcť zlepšiť silu a skrátiť čas na zotavenie medzi sériami cvičenia. Trikreatín malát je tiež preferovanou voľbou kreatínu pre kulturistov, crossfitterov a tých, ktorí sa podieľajú na intenzívnom tréningu. Je to preto, že zatiaľ čo monohydrát kreatínu pomôže zlepšiť energiu molekuly a tým aj sily svalov, pridanie kyseliny jablčnej zlepšuje svalovú vytrvalosť tým, že pomáha telu uvoľňovať energiu z potravy.

Kreatín hydrochlorid (HCl) je forma soli kreatínu, čo umožňuje väčšiu rozpustnosť a zvýšenú biologickú dostupnosť ako bežný monohydrát kreatínu. Štúdia, ktorú vykonala nezávislá spoločnosť v Tennessee - USA, zistila, že kreatín hydrochlorid je vo vode 59-násobne rozpustnejší ako monohydrát kreatínu.

Výhody:

  1. Pokročilá predtréningová matica
  2. Sacharidový energetický "shoot"
  3. Dynamický výkon a veľkosť

Dávkovanie

Zmiešajte 1 odmerku (10 g = 1 dávka) s 250 ml vody a premiešajte v šejkri po dobu 30 sekúnd. Pre najlepšie výsledky užívajte v tréningové dni pred a po tréningu.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť Tropical Punch) 10 g (1 odmerka)
Počet dávok v balení: (300 g) 30
Energetická hodnota 0 kcal/0 kJ
Sacharidy 4 500 mg
z toho cukry 4 000 mg
Kreatín monohydrát 2 200 mg
Tri-kreatín malát (TCM) 1 800 mg
Kreatín hydrochlorid (HCl) 500 mg

Zloženie

Komplex sacharidov (izomaltulóza, maltodextrín, glukóza), kreatín monohydrát, tri-kreatín malát (TCM), kreatín hydrochlorid HCL, dextróza, maltodextrín E414, kyselina citrónová, kyselina jablčná, silica, farbivo (beta-karotén E160a), sladidlo (sukralóza E955), prírodné a umelé arómy.


Informácie pre alergikov

Vyrobené v závode, ktorý spracováva aj mlieko, sóju, vajcia, lepok a orechy.


Upozornenie

Nevhodný pre osoby mladšie ako 18 rokov. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Pred užívaním sa poraďte so svojim lekárom, ak ste tehotná, dojčiaca, užívate lieky, trpíte nejakým ochorením alebo máte menej ako 18 rokov. Prestaňte užívať 2 týždne pred plánovanou operáciou. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Skladujte na chladnom a tmavom mieste. Teplo a slnečné žiarenie môže poškodiť obal výrobku.


Hodnotenie

5.0
4 hodnotenia

Novinky