loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

Tribandrol kapsulový - Androrganics

Najúčinnejší bulharský Tribulus s extra podporou v podobe pridaného zinku, selénu a vitamínu D3 vám dodá najväčšiu a najsilnejšiu dávku anabolického steroidného furostanolového saponínu Protodioscínu! Účinný prírodný doplnok z pravého bulharského môže zvýšiť prirodzenú tvorbu testosterónu o 50-70 %.
 

Balenie

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do zajtra?

Objednajte kuriérom GLS do dnes 14:00 hod.

Popis produktu

Tribandrol obsahuje 60-95x viac protodioscínu v extrakte v porovnaní s bežnými Tribulusmi. Z tohto dôvodu je na prvý pohlaď vyššia cena, avšak účinky sú neporovnateľné. Tribandrol je nepochybne najsilnejší dostupný produkt, aj v rámci celosvetového merítka s najvyšším obsahom steroidného saponínu Protodioscín na trhu, za bezkonkurenčnú cenu! Nie je dôležitý obsah saponínov, ale obsah protodioscínu a to je to, čo odlišuje Tribandrol od ostatných doplnkov s obsahom Tribulusu.

Tribandrol využíva špeciálnu technológiou s viacnásobným purifikačným procesom. Tento proces dokáže maximálne zvýšiť čistotu a účinnosť suroviny neporovnateľnú s inými produktami na trhu.

 • Protodioscín je silný prírodný anabolický steroidný saponín, ktorý zvýšením hladiny testosterónu spôsobuje dramatické zvýšenie sexuálneho libida u mužov a žien všetkých vekových skupín. Pomáha kulturistom a športovcom pri cvičení, regenerácii a raste svalovej hmoty. Tribandrol s 99 % obsahom protodioscínu je prírodný a silný rastlinný doplnok získaný z rastliny Tribulus Terrestris pôvodom z Bulharska. Je to bezpečná, prírodná alternatíva k syntetickým anabolickým hormónom a nemá žiadne známe negatívne účinky.
 • Zinok prispieva k udržaniu zdravých kostí, svalov, nechtov a pokožky a tiež k správnemu fungovaniu imunitného systému.
 • Selén prispieva k udržaniu zdravých vlasov a nechtov.
 • Vitamín D3 prispieva k správnemu vstrebávaniu a využitiu vápnika a fosforu, k normálnej hladine vápnika v krvi, k udržaniu zdravých kostí a zubov a tiež k udržaniu správneho fungovania svalov a imunitného systému.

Účinky:

 • Prudko zvyšuje hladinu testosterónu u mužov
 • U žien značne zvyšuje hladinu estrogénov a folikulostimulačný hormón
 • Maximalizuje uvoľňovanie oxidu dusnatého
 • Zvyšuje nárast sily a svalovej hmoty
 • Zlepšuje syntézu bielkovín
 • Zlepšuje napumpovanie, výdrž a chuť cvičiť
 • Pomáha zvýšiť potenciu, plodnosť a sexuálnu aktivitu
 • Prispieva k regenerácii po náročných tréningoch
 • Zlepšuje výkonnosť organizmu
 • Vhodný pri všetkých druhoch športu
 • Vhodný aj pre nešportovcov na podporu zdravej sexuality a energie
 • Môže podporiť zdravie prostaty
 • Môže pomôcť podporiť fyzické a psycho-emocionálne zdravie
 • Môže byť prospešný pre správnu hladinu cholesterolu
 • Môže podporiť zmiernenie klimakterických problémy u žien

Výhody:

 1. Nová technológia, špeciálna úprava s najvyšším obsahom a percentuálnym zložením na svete
 2. Obohatený o extra zložky: zinok, selén, vitamín D3
 3. Iba 100 % prírodný produkt, no dopping

Dávkovanie

90 kaps:

Základné dávkovanie: 1 kapsula 3x denne

Pokročilé dávkovanie: 2 kapsule 3x denne

Užívajte po jedle, zapite dostatočným množstvom vody. V tréningový deň užívajte 1-2 dávky 30 minút pred cvičením. Najvyššia denná dávka pre maximálny účinok je 6 kapsúl.

140 kaps.:

Užívajte 3-5 kapsúl denne. Dennú dávku rozdeľte na 2 časti - ráno a poobede. Užívajte po jedle a zapite dostatočným
množstvom vody.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1-2 kaps.
Počet dávok v balení: (90 kaps.) 45-90
Hodnoty: v 3 kaps.
Kotvičník zemný (Tribulus terrestris) 99 % protodioscín 400 mg
Zinok 9 mg
Selén 75 mcg
Vitamín D3 60 mcg
BioPerine® 4,5 mg
Veľkosť jednej dávky: 5 kaps.
Počet dávok v balení: (140 kaps.) 28
Hodnoty: v 3 kaps.
Kotvičník zemný (Tribulus terrestris) 99 % protodioscín 3 000 mg
L-citrulín malát 500 mg
Čierny zázvor (Kaempferia parviflora) extrakt 250 mg
Zinok 15 mg
BioPerine® 7,5 mg
Bór 5 mg
Selén 75 mcg
Vitamín D3 75 mcg

Zloženie

90 kaps.: Kotvičník zemný (tribulus terrestris) špeciálne purifikovaný a upravovaný extrakt z plodov, glukonán zinočnatý, L-selenometionín, vitamín D (kolekalciferol), bioperine®, plnivo (mikrokryštalická celulóza), protihrudkujúce činidlo (stearan horečnatý), želatínová kapsula.

140 kaps.: Kotvičník zemný (tribulus terrestris) špeciálne purifikovaný a upravovaný extrakt z plodov s obsahom 99 % saponínov štandardizovaný na protodioscín, L-citrulín DL-malát, čierny zázvor (kaempferia parviflora) extrakt, glukonát zinočnatý, plnivo: ryžová múka, cholekalciferol, L-selenometionín, BioPerine® štandardizovaný extrakt čierneho korenia (piper nigrum) na piperín, bór.

Upozornenie

90 kaps.: Neužívajte menej než 3 hodiny pred spaním. Pri užívaní môže v niektorých pipadoch dôjsť k veľmi silnému nabudeniu, aktivácii androgénov, u citlivejších môže spôsobiť nespavosť, v takomto prípade si poslednú dávku naplánujte maximálne do 16 hodiny. Nie je vhodný pre osoby mladšie ako 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy! V žiadnom prípade neprekračujte ustanovenú odporúčanú dennú dávku! Uchovávajte na suchom mieste, pri izbovej teplote, mimo dosahu detí! Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov! Riaďte sa informáciami na obale! Výrobca ani distribútor nezodpovedá za prípadné škody spôsobené nesprávnym užívaním! Neužívajte vysoké dávky pri akomkoľvek poškodení obličiek! Pri akýchkoľvek zdravotných problémoch sa o užívaní poraďte so svojím lekárom! Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy!

140 kaps.: Neužívajte menej než 3 hodiny pred spaním. U citlivejších ľudí môže užívanie v neskorých večerných hodinách spôsobovať nespavosť - v takomto prípade si poslednú dávku naplánujte poobede. Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nie je náhradou rozmanitej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Skladujte mimo dosahu malých detí a slnečného žiarenia, v suchu a pri teplote do 25 °C. Po odobratí potrebného množstva obal ihneď uzatvoriť.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 12:30 - 17:30
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO