loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Testo Virus Part 1 - Czech Virus

Testo Vírus Part 1 ponúka originálnu kombináciu zložiek pre optimalizáciu testosterónu. Prispieva k normálnej plodnosti a reprodukčnému zdraviu a na udržanie normálnej hladiny testosterónu v krvi.

Balenie

Príchuť

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do utorka?

Objednajte kuriérom GLS do pondelka 14:00 hod.

Popis produktu

Testo Virus Part 1 kombinuje extrémne množstvo kyseliny D-asparágovej so zinkom vo forme bisglycinátu (chelát), bóru a vitamínu D3 (tzv. prohormón). Optimalizácia testosterónu by mala byť jednou z priorít pre kulturistov. Na základe nejedného výskumu je bohužiaľ zrejmé, že majú muži v dnešnej dobe zníženú hladinu testosterónu v porovnaní s mužmi pár dekád späť. Znížený testosterón má na svedomí naša doba, sme viac obézni a pôsobí na nás viac stresu z uponáhľanej doby.

Kyselina D-asparágová (DAA) je aminokyselinový regulátor syntézy testosterónu. DAA sa ukazuje sľubne v podpore mužskej plodnosti. DAA pôsobí v centrálnej oblasti mozgu a spôsobuje uvoľňovanie hormónov, ako je luteinizačný hormón, folikuly stimulujúci hormón a rastový hormón. Môže sa tiež hromadiť v semenníkoch, kde zmierňuje obmedzenia rýchlosti syntézy testosterónu, čo vedie k zvýšeniu hladiny testosterónu.

Zinok je jedným zo základných suplementov pre optimalizáciu testosterónu v tele. Má vplyv na veľké množstvo funkcií v tele a jeho deficit môže spôsobovať veľa problémov, okrem zníženej hladiny testosterónu a nižšej inzulínovej citlivosti tiež napríklad letargiu, depresie alebo kožné abnormality. Doplnenie zinku je vhodné najmä z kvalitného zdroja, napríklad zinku viazaného na aminokyselinu glycín (chelátovej väzba).

Bór je testovaný v iných dávkach na rôzne problémy, napríklad ženy po menopauze užívajú 3 mg, ľudia s osteoartrózou 6 mg a muži pre zvýšenie hladiny hormónov 10 mg. Preto Testo Virus Part 1 obsahuje 10 mg bóru v hardcore dávke.

Vitamín D3 prispieva k dosiahnutiu normálnej funkcie svalového aparátu a normálneej funkcii imunitného systému. Jedná sa o v tuku rozpustný vitamín, ktorý sa syntetizuje slnečným žiarením. Cholekalciferol (D3) je prirodzene vyskytujúce sa forma vitamínu D. Je štruktúrne podobný steroidom, ako je testosterón, cholesterol alebo kortizol. Odporúčaná dávka vitamínu D je stanovená na 200 IU denne, čo je žalostne málo! Podľa zahraničných štúdií by sa mala dávka pohybovať medzi 1000 až 2000 IU (minimálne!). V tomto produkte nájdete teda 1000 IU, dostačujúce dávku podľa väčšiny štúdií. 

Výhody:

  1. Pomáha optimalizovať hladiny testosterónu
  2. Prispieva k zlepšeniu plodnosti
  3. Bez obsahu Tribulusu

Dávkovanie

Začiatočníci: Zmiešajte 1 dávku (4 gramy, cca 3/4 odmerky) s 175-200 ml vody.

Hardcore: Zmiešajte 2 dávky (8 gramov, cca 1 a 1/2 odmerky) s 350-400 ml vody.

Pozor:Kyselina asparágová nie je 100 % instantná a usadzuje sa na dno šejkra/pohára. Odporúčame priebežne premiešavať pri popíjaní pre najlepší užívateľský zážitok.

Neprekračujte 2 dávky (8 g) denne - maximálnu dennú dávku!

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť Fresh Lemonade) 4 g
Počet dávok v balení: (280 g) 70
Hodnoty: v 4 g v 8 g
DAA (kyselina D-asparagová) 1 500 mg 3 000 mg
Zinok bisglycinát
z toho zinok 5 mg 10 mg
Bór 5 mg 10 mg
Vitamín D3 (cholekalciferol) 12,5 mcg 25 mcg

Zloženie

Fresh Lemonade: Inulín, kyselina D-asparágová, regulátor kyslosti (kyselina jablčná, kyselina citrónová), aróma, sladidlo (sukralóza), zinok bisglycinát, kyselina boritá, cholekalciferol.

Informácie pre alergikov

Výrobok vyrobený v závode spracovávajúcom mlieko, vajíčka, sójové bôby, kôrovce, rybí olej, orechy.

Upozornenie

Uchovajte mimo dosahu detí. Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Po otvorení spotrebujte do 60 dní. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Pred užívaním sa poraďte so svojím ošetrujúcim lekárom.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO