loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

Probio15 - Czech Virus

Synbiotiká obsahujúce spolu 14 kmeňov baktérií mliečneho kvasenia, 1 druh kvasinky, rozpustnú vlákninu, fruktooligosacharidy a inulín.
 

Balenie

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do utorka?

Objednajte kuriérom GLS do pondelka 14:00 hod.

Popis produktu

Probio15 obsahuje spolu 14 kmeňov mliečnych baktérií bežne sa vyskytujúcich v črevnom trakte a 1 kmeň kvasinky Saccharomyces boulardii. Tieto kmene sú doplnené rozpustnou vlákninou, fruktooligosacharidmi a inulínom (prebiotiká). Doplnok vďaka obsahu prebiotík môžeme zaradiť do kategórie synbiotík. Probio15 bolo vyrobené v spolupráci s vedcami z Belgicka, ktorí majú s probiotickými kmeňmi dlhoročné skúsenosti a patria k svetovej špičke. Probio15 je určené predovšetkým pre dospelých kvôli svojej komplexnosti a sile (300 mil. CFU probiotík + prebiotík).

Laktobacily sú súčasťou zdravej črevnej mikroflóry, ktorá sa stará o správnu funkciu čriev a o celkový zdravotný stav človeka. Bifidobaktérie sú primárne osídlené v tráviacom trakte. Ich hlavnou úlohou je blokácia rastu nežiaducich baktérií. Ďalšími aktívnymi kmeňmi sú: Streptococcus thermophilus, Saccharomyces boulardii a Bacillus coagulans. Streptococcus osídľuje najmä prednú časť tenkého čreva a vytvára kyslé podmienky pre ďalšie osídlenie. Saccharomyces boulardii obsahuje zmes špeciálnych kvasiniek zameraných proti nežiaducim baktériám. Hodí sa najmä pri cestovaní a tiež pri nerovnováhe črevných baktérií, problémoch typu candida, pri strese alebo vyčerpaní. Bacillus coagulans je baktéria inhibujúca rast patogénnych mikroorganizmov v zažívacom trakte. Produkuje kyselinu mliečnu v čreve a tiež antibakteriálnu látku zvanú coagulin.

Prebiotiká sú nestráviteľné oligosacharidy, ktoré stimulujú rast alebo aktivitu určitej baktérie alebo skupiny baktérií, ktoré majú pozitívny účinok na ľudské zdravie. Inulín, oligofruktóza, galaktooligosacharidy a laktulóza spĺňajú všetky kritériá prebiotík.

Výhody:

  1. Synbiotiká (probiotiká + prebiotiká)
  2. Až 14 kmeňov baktérií mliečneho kvasenia a 1 druh kvasinky
  3. Prebiotiká inulín, fruktooligosacharidy a rozpustná vláknina

Dávkovanie

Užívajte 1-2 kapsuly denne, počas jedla alebo po jedle.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1-2 kaps.
Počet dávok v balení: (30 kaps.) 15-30
Probio15 komplexná zmes probiotík 300 mil. CFU
Bifidobacterium an lactis
Bifidobacterium bifidum
Bifidobacterium I. infantis
Bifidobacterium I. longum
Bifidobacterium breve
Lactobacillus acidophilus
Lactobacillus brevis
Lactobacillus casei
Lactobacillus plantarum
Lactobacillus rhamnosus
Lactobacillus salivarius
Lactobacillus lactis
Streptococcus thermophilus
Saccharomyces boulardii
Bacillus coagulans

Zloženie

14 kmeňov baktérií mliečneho kvasenia (mliečne deriváty) + 1 kmeň kvasiniek 25-74 mg, plnidlo: kukuričný maltodextrín, fruktooligosacharidy, inulín, protihrudkujúce látky: stearát horečnatý, oxid kremičitý, obal kapsuly: vegánska kapsula (hydroxypropylmetylcelulóza), guma gellan, voda, farbivo: oxid titančitý.

Upozornenie

Nie je určený deťom do 15 rokov. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výrobok nenahrádza pestrú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Výrobok neobsahuje GMO ani nanomateriály, nie je ionizovaný ani ožiarený. Čítajte pozorne príbalový leták, ktorý obsahuje veľmi dôležité informácie. Skladujte v pôvodnom obale na suchom a chladnom mieste, ideálne v chladničke.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 12:30 - 17:30
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO