loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

Pino Marittimo (najsilnejší antioxidačný komplex v prírode) - Yamamoto

Pino marittimo (extrakt z francúzskej borovice prímorskej) s obsahom pyknogenolu, polyfenolu, ktorý má antioxidačnú kapacitu 30-krát účinnejšiu ako vitamín E a dokonca 20-krát vyššiu ako vitamín C!
 
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Pycnogenol® je komplexná zmes proanthokyanidínov (oligomérnych a polymérnych), ktorých chemické zloženie zvýrazňuje prítomnosť rôznych polyfenolov, najmä bioflavonoidov, ako sú prokyanidíny a fenolových kyselín, ako sú napríklad kofeín a ferulín, ktoré pôsobia synergicky, vzájomne posilňujú svoju vlastnú antioxidačnú aktivitu. 

Jeho antioxidačný účinok je výsledkom komplexného „multifaktoriálneho“ mechanizmu účinku, ktorý je posilnený jeho pozoruhodnou schopnosťou inhibovať xantín-oxidázový enzým, ktorý nekompetitívne podporuje tvorbu „superoxidového“ aniónu. Oligomérne proanthokyanidíny obsiahnuté v tejto výnimočnej zmesi bioaktívnych prvkov majú antioxidačnú kapacitu, ktorá sa ukázala byť 30-krát účinnejšia ako vitamín E a dokonca 20-krát vyššia ako vitamín C, zatiaľ čo tieto dva „klasické“ antioxidačné vitamíny sa ukázali byť veľmi účinné ako v indukčnej fáze, tak aj vo fáze propagácie lipidovej peroxidácie.

Pycnogenol® je dokonca účinný u ľudí, ktorí trpia vaskulárnymi problémami, ako napuchnuté nohy a krehkosť kapilár. Pokiaľ ide o „anti-aging“, niekoľko štúdií ukazuje, že Pycnogenol® je schopný podporovať mobilitu a pružnosť kĺbov a prirodzeným spôsobom zmierniť bolesť.

Výhody:

  1. Jeden z najsilnejších antioxidačných komplexov v prírode
  2. Protizápalové vlastnosti
  3. Veľmi zaujímavé antikoagulačné a antitrombotické účinky

Dávkovanie

Užívajte 1 kapsulu denne s vodou.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1 kaps.
Počet dávok v balení: 30
Hodnoty:
Výťažok z borovice prímorskej 50 mg

Zloženie

Objemové činidlá: celulóza, fosforečnan vápenatý; francúzska borovica (Pinus pinaster Ait.) suchý extrakt z kôry, kapsula (želatína), činidlá proti spekaniu: oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín; farbivo: E171.

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Neužívajte dlhodobo bez konzultácie s lekárom. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 12:30 - 17:30
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO