loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Melatonin - Czech Virus

Melatonín je telu vlastná látka, tzv. spánkový hormón. Jeho hladiny sú silne závislé na striedaní svetla a tmy. Melatonín je jedným z najdôležitejších spánkových regulátorov. Schopnosť jeho tvorby sa ale s narastajúcim vekom postupne znižuje. To môže byť považované za jeden z dôvodov zvýšeného výskytu nespavosti vo vyššom veku a u osôb so zníženou hladinou melatonínu v krvi.

Balenie

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do utorka?

Objednajte kuriérom GLS do pondelka 14:00 hod.

Popis produktu

Suplementácia melatonínom ako doplnkom stravy je naozaj vhodná hlavne pre vyťažených ľudí, ťažko trénujúcich športovcov a osoby, ktoré často cestujú. 

Základným významom spánku je regenerácia rozumových funkcií. Tieto schopnosti sú nevyhnutné pre myslenie a riadenie organizmu. Spánok je nevyhnutný aj v procese tvorby pamäte krátkodobej aj dlhodobej. Pri nedostatočne kvalitnom spánku dochádza k zhoršenému učeniu. Zároveň tiež klesá rýchlosť a presnosť. Umelé osvetlenie v noci taktiež potláča syntézu melatonínu. V prípade opakovaného vystaveniu sa svetla v noci, dochádza k zvýšenej syntéze melatonínu ráno. 

Pre športovcov je spánok obzvlášť dôležitý kvôli regenerácii svalov, vyplavovaniu rastového hormónu a rastu svalov. Každý človek by si mal svoju toleranciu a potrebu melatonínu otestovať po menších dávkach, nie je vhodné začať dávkou 1 tbl., ale skôr polovicou tablety a postupne skúšať svoju toleranciu. Tento produkt je výsledkom spolupráce s poprednou špecialistkou na melatonín v SR.

Nie je návykový. Dávkovanie ale vždy konzultujte so svojím ošetrujúcim lekárom, ktorý pozná váš zdravotný stav a dokáže vám určite aj správnu dávku melatonínu.

Výhody:

  • Pomáha regulovať spánok
  • Zlepšuje regeneráciu
  • V 1 tablete 1 mg melatonínu

Dávkovanie

1/4 tablety pred zaspaním zapite vodou. Melatonín účinkuje v tme, preto nenarúšajte jeho účinky svetlom. Najmä sa vyhnite zdrojom tzv. modrého svetla (mobily atď.).

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1/4 tbl.
Počet dávok v balení: (200 tbl.) 800
Hodnoty: v 1 tbl.
Melatonín 1 mg

Zloženie

Plnidlo mikrokryštalická celulóza, inulín, protihrudkujúca látka stearan horečnatý (rastlinného pôvodu), melatonín.

Upozornenie

Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je vhodný pre osoby mladšie ako 18 rokov. Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ak sa liečite s hladinou krvného cukru, konzultujte užívanie melatonínu so svojím lekárom. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Skladujte v suchu pri teplote 10-25 °C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Po otvorení spotrebujte do 60 dní. Výrobok neslúži ako náhrada pestrej stravy. Pred užívaním sa vždy poraďte so svojím ošetrujúcim lekárom!

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO