loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Heat Shot - 6PAK Nutrition

Doplnok výživy v tekutej forme, ktorý sa používa pred tréningom.

Balenie

Príchuť

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do zajtra?

Objednajte kuriérom GLS do dnes 14:00 hod.

Popis produktu

Účinné látky:

  • Beta-alanín je najdôležitejšou ingredienciou vo väčšine doplnkov pred tréningom. Spolu s aminokyselinou histidín budujú molekulu karnozínu. Suplementácia beta-alanínom vám umožňuje zvýšiť jeho koncentráciu vo svaloch a v zásobe dostupného karnozínu.
  • Extrakt zo zeleného čaju je cennou ingredienciou vo väčšine doplnkov zameraných na spaľovanie tukov. Medzi jeho účinné látky patria polyfenoly, katechíny, ako je epikatechín (EC), epigalokatechín (EGC), epikatechíngalát (ECG) a epigalokatechíngalát (EGCG). Zohrávajú dôležitú úlohu v boji proti voľným radikálom. Okrem toho katechíny pomáhajú dosiahnuť a udržiavať zdravú telesnú hmotnosť a hladinu cukru v krvi.
  • Zázvorový extrakt obsahuje cenné organické zlúčeniny, ktoré patria do skupiny gingerolov. Výťažky zo zázvoru (Zingiber officinale) sú užitočné pri metabolizme sacharidov a pri znižovaní hladiny cukru v krvi. Zlepšujú tiež citlivosť svalových buniek na inzulín. Výťažky zo zázvoru navyše podporujú správne fungovanie svalov a zvyšujú vitalitu.
  • Kofeín je prítomný vo väčšine výrobkov pred tréningom a umožňuje zvýšiť bdelosť, zameranie a koncentráciu, a to aj počas tréningu.
  • Extrakt z prasličky roľnej je bohatý na cenné živiny, ktoré podporujú životne dôležité procesy tela. Stojí za to venovať pozornosť diuretickému účinku prasličky, ktorá vám umožňuje zbaviť sa prebytočnej vody, ako aj podporu pri získavaní a udržiavaní zdravej telesnej hmotnosti. Použitie tohto extraktu má tiež pozitívny vplyv na stav pokožky, vlasov a nechtov, čo je nepochybne prospešné pre všetkých ľudí, ktorým záleží na ich vzhľade, trénujú a zdravo sa stravujú.

Výhody:

  1. Predtréningový shot s účinkom podporujúcim spaľovanie
  2. S kofeínom
  3. Obsahuje cenné rasltinné extrakty

Dávkovanie

Pred alebo počas tréningu vypite 1/4 fľaše (20 ml). Užívajte maximálne 3 porcie v priebehu 24 hodín. Pred použitím dobre pretrepte. Spotrebujte do 24 hodín po otvorení.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 20 ml.
Počet dávok v balení: (80 ml) 4
Beta-alanín 750 mg
Extrakt zo škoricovej kôry 50 mg
Extrakt zo Zeleného čaju 62,5 mg
z toho polyfenoly 32,25 mg
Extrakt zo Zázvoru 50 mg
z toho gingeroly 2,57 mg
Extrakt z Prasličky roľnej 50 mg
Kofeín 50 mg
z toho kofeín bezvodý 46,13 mg
z toho kofeín z extraktu zo Zeleného čaju 3,88 mg

Zloženie

Grapefruit Lime: Voda, beta-alanín, kyselina (kyselina citrónová), jablkový džús z koncentrátu (20 %), extrakt zo zeleného čaju (camellia sinensis O.Ktzem, obsahuje 51,6 % polyfenolov), bezvodý kofeín, extrakt zo škoricovej kôry (cinnamomum verum), zázvorový extrakt (zingiber officinale, obsahuje 5,13 % gingerolov), extrakt z prasličky roľnej (equisetum arvense), regulátor kyslosti (citráty sodné), arómy, sladidlá (neotam, sukralóza, acesulfam K), konzervačné látky (benzoan sodný, sorbát draselný), maltodextrín.

Informácie pre alergikov

Môže obsahovať stopy mliečnych výrobkov, sóje, zŕn obsahujúcich lepok (pšenica), vajec, zeleru a horčice.

Upozornenie

Vysoký obsah kofeínu 250 mg/100 ml. Kvôli vysokému obsahu kofeínu (50 mg/dávka) sa produkt neodporúča deťom a dospievajúcim do 16 rokov, tehotným ženám, dojčiacim ženám, diabetikom a osobám citlivým na kofeín s hypertenziou a inými kardiovaskulárnymi chorobami. Nemiešajte s alkoholom. Neprekračujte denný príjem 400 mg kofeínu. Nepoužívajte s inými výrobkami, ktoré sú zdrojom kofeínu alebo inými prísadami s podobným účinkom. Jednorazový príjem 800 mg beta-alanínu môže spôsobiť mravčenie alebo necitlivosť. Neužívajte, ak máte alergiu na niektorú zo zložiek prípravku. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu a chlade. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO