loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Gold Whey Isolate - Fitness Authority

Gold Whey Isolate - Fitness Authority: Každá odmerka obsahuje 27 g čistého srvátkového izolátu, bez zbytočných sacharidov a tukov.
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

GOLD Whey Protein Isolate vám ponúka najčistejšie srvátkové bielkoviny pre maximálne výsledky.

GOLD Whey Protein Isolate obsahuje zdroj bielkovín vyrobené CFM technológiou. CFM dodáva celé spektrum aminokyselín, prirodzene nachádzajúcich sa v srvátke. Obsahuje najvyššiu koncentráciu BCAA pre ochranu svalov a odolnosť. 

Pre zvýšenie retencie dusíka a tiež lepšieho vstrebávania aminokyselín uvádzame Aminogen, patentovanú enzymatickú zmes, ktorý napomáha zvýšeniu svalovej hmoty a sily. Aminogen podporuje trávenie bielkovín, takže každý gram sa dokonale zužitkuje.

Dávkovanie

Zmiešajte jednu odmerku (30 g) s 300 ml vody, alebo nízkotučného mlieka. Užívajte 1-3 krát denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 30 g (1 odmerka)
Počet dávok v balení: 76
Hodnoty jednej dávky: (príchuť jahoda+banán)
Energetická hodnota 443 kJ/106 kcal
Tuky 0 g
z toho nasýtené tuky 0 g
Sacharidy 0,8 g
z toho cukry 0 g
Vláknina 0,2 g
Bielkoviny 25 g
Soľ 0,15 g
Aminogen 100 mg
Aminokyselinové spektrum na 100 g
L-Leucín 9,3 g
L-Izoleucín 4,8 g
L-Valín 4,7 g
Aminokyseliny (BCAA) 18,8 g
Kyselina asparágová 11,1 g
Kyselina glutámová 16,1 g
L-Serín 5,1 g
Glycín 1,6 g
L-Histidín 1,4 g
L-Arginín 1,8 g
L-Treonín 7,0 g
L-Alanín 5,1 g
L-Prolín 5,6 g
L-Tyrozín 2,7 g
L-Metionín 2,1 g
Cystín 2,3 g
L-Fenylalanín 2,9 g
L-Lyzín 8,7 g
L-Tryptofán 1,9 g
*Denná hodnota nebola stanovená

Zloženie

Príchuť vanilka: Whey Protein Matrix (CFM®), arginínové peptidy, Aminogen® enzymatický komplex /proteáza a laktáza/, sukralóza, sójový lecitín, prírodné a umelé príchute (obsahuje chlorid sodný).

Príchuť čokoláda: Whey Protein Matrix (CFM®), arginínové peptidy, kakao, Aminogen® enzymatický komplex /proteáza a laktáza/, sukralóza, sójový lecitín, prírodné a umelé príchute (obsahuje prášok kávy 3 mg/30g,chlorid sodný).

Príchuť malina: Whey Protein Matrix (CFM®), arginínové peptidy, kyselina jablčná, prášok z červenej repy, Aminogen® enzymatický komplex /proteáza a laktáza/, sukralóza, sójový lecitín, prírodné a umelé príchute (obsahuje chlorid sodný)

Príchuť jahoda-banán: Isolac (srvátkový proteinový izolát, emulgátor (sójový lecitín), arómy, stabilizátor (karboxymethylcelulóza), farbivo (betalainová červeň), komplex tráviacich enzýmov (Aminogen), sladidlá (acesulfam K, sukralóza)

Upozornenie

Preparát skladujte na suchom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu malých detí. Nevhodný pre dojčiace a tehotné ženy, a pre deti do 15 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Video

Výrobca

Fitness Authority Sp. z o.o., ul. Konna 40, 80174 Otomin, Poland.
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Súvisiace články

5 výživových doplnkov, vhodných aj pre necvičiacich ľudí

5 výživových doplnkov, vhodných aj pre necvičiacich ľudí

Doplnky výživy nie sú len pre aktívnych a pravidelne cvičiacich ľudí. Existujú typy doplnkov, ktoré má zmysel užívať len pri cvičení a pre športovo neaktívnych ľudí sú zbytočné. Sem patrí napr. kreatín, spaľovače tukov alebo predtréningové pumpy. Avšak, je tu ešte druhý typ suplementov, ktoré môžu užívať takmer všetci ľudia bez rozdielu veku, pohlavia či BMI. Poďme si o nich povedať viac.

Vegánsky vs. klasický proteín. Sú medzi nimi rozdiely?

Vegánsky vs. klasický proteín. Sú medzi nimi rozdiely?

Ak by existovala anketa o to, ktorý suplement ľudia považujú za najdôležitejší pri cvičení, určite by väčšinu napadol hneď proteín. Nie je sa čomu čudovať. Užíva ho každý. Tínedžeri, ktorí len začínajú cvičiť, skúsení cvičenci, ktorí majú roky tréningu za sebou a tiež aj tzv. staršie ročníky, ktoré si uvedomujú, že bez bielkovín sa svaly nedajú budovať. Proteíny už nie sú iba doménou kulturistov, ako tomu bolo pred 30-40 rokmi. Proteínový prášok užívajú aj rekreační športovci, ktorí nemusia ani nutne navštevovať fitko a cvičiť s činkami, ale venujú sa napr. behu alebo cyklistike a vedia, že potrebujú zvýšený príjem bielkovín.

Obyčajný vs. viaczložkový proteín: ktorý si vybrať?

Obyčajný vs. viaczložkový proteín: ktorý si vybrať?

Proteíny sú doplnky výživy, ktorých primárnou úlohou je doplnenie bielkovín počas dňa. Najčastejšie sa užívajú ráno po prebudení, pred tréningom, po tréningu alebo v priebehu dňa ako náhrada jedla. Okrem toho, že existujú viaceré zdroje bielkovín ako napr. srvátkové, kazeínové, vaječné, ryžové, hrachové či konopné proteíny, existujú aj tzv. viaczložkové proteíny. Tie kombinujú minimálne dva zdroje bielkovín, čo môže kombinovať viaceré pozitívne účinky jednotlivých zložiek.

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO