loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 8:00 - 16:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

Glucovit (udržuje hladinu glukózy pod kontrolou) - Yamamoto

Pomáha udržiavať hladinu glukózy pod kontrolou.
 

Balenie

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do zajtra?

Objednajte kuriérom GLS do dnes 14:00 hod.

Popis produktu

Glucovit je výživový doplnok založený na rastlinných výťažkoch. Berberisový extrakt prispieva k zdraviu kardiovaskulárneho systému, Momordika horká a Gymnema podporujú metabolizmus uhľohydrátov. Gymnema tiež zohráva úlohu pri kontrole pocitu hladu a podporuje metabolizmus lipidov. Momordika horká prispieva k fyziologickému arteriálnemu tlaku. Spoločne so škoricou tieto zložky pomáhajú udržiavať pravidelný črevný tranzit.

Udržanie kontroly glukózy v krvi je nevyhnutné pre zdravie, pretože príliš vysoké hladiny vedú k zvýšeniu telesnej hmotnosti  a môžu otvoriť dvere k vážnym ochoreniam, ako je arterioskleróza a kardiovaskulárne príhody. Glucovit môže pomôcť v prípade, ak správna výživa a zdravá fyzická aktivita nestačia.

Berberín je alkaloid extrahovaný z čučoriedky (Berberis vulgaris), ktorá sa už istý čas používa v čínskej a ajurvédskej medicíne. Má prospešné vlastnosti súvisiace s redukciou glukózy v krvi. Výskum za posledných 10 rokov preukázal rastúci záujem o mimoriadne účinky na metabolické ochorenia (cukrovka typu 2, preddiabetické stavy) a kardiovaskulárne ochorenia, ktoré sa v západných spoločnostiach neustále zvyšujú. Berberín dokáže aktivovať "kľúčový" metabolický enzým, AMPK, ktorý pôsobí na rôznych úrovniach: zvyšuje produkciu GLUT4 (transportéra glukózy, ktorý sa nachádza iba v svalových a tukových bunkách), zlepšuje citlivosť na inzulín, uľahčuje intracelulárny transport glukózy, čo umožňuje aby lepšie využívali glukózu aj inzulín, a tým znížili hladiny glukózy a glykovaného hemoglobínu (HbA1c) v krvi. Stimuluje tiež metabolizmus mastných kyselín v mitochondriách a znižuje hladiny cirkulujúcich lipidov, triglyceridov a LDL cholesterolu v krvi.

Glucovit tiež obsahuje Momordiku horkú (Bitter Melon), ktora obsahuje zmes saponínov, a preto je považovaná za jednu z najúčinnejších v boji proti cukrovke 2. typu vďaka svojim prospešným hypoglykemickým a inzulínovým vlastnostiam. Rozsiahle štúdie potvrdili svoju účinnosť v boji proti príjmu glukózy a jej hypoglykemickému účinku a ukázali, že Gymnema Sylvestre je schopná znížiť hladiny glukózy v plazme stimuláciou sekrécie pankreatického inzulínu (účinok na úrovni beta buniek pankreasu).

Aj škorica má silný hypoglykemický účinok a vytvára väčšiu citlivosť na inzulín, čo umožňuje, aby glukóza účinnejšie vstúpila do periférnych tkanív buniek. Ďalej pomáha spomaliť vyprázdňovanie žalúdka a následne vstup cukrov do obehu.

Výhody:

  1. Hypoglykemický účinok
  2. Pomáha chrániť kardiovaskulárny systém
  3. Pomáha udržiavať správny tlak

Dávkovanie

Užívajte 2 kapsuly denne s vodou (najlepšie pred jedlom alebo počas jedla).

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 2 kaps.
Počet dávok v balení: (30 kaps.) 15
Extrakt z Berberis 300 mg
z toho berberín 255 mg
Extrakt z Momordiky horkej 300 mg
z toho charantín 1,5 mg
Čínska škorica 100 mg
z toho polyfenoly 20 mg
Gymnema lesná extrakt 100 mg
z toho kyselina gymnemová 25 mg

Zloženie

Berberis (berberis aristata DC) extrakt zo sušenej kôry 85 % berberín, momordika horká (momordica charantia L.) extrakt zo sušeného ovocia 0,5 % charantín, kapsuly (želatína, farbivá (oxid titaničitý, oxidy a hydroxidy železa, indigokarmín)), čínska škorica (cinnamomum cassia (Nees & T.Nees) J. Presl) extrakt zo sušenej kôry 20 % polyfenoly, gymnema lesná (gymnema sylvestre (Retz) R.Br.) extrakt zo sušených listov 25 % kyselina gymnemová, činidlá proti spekaniu (oxid kremičitý, horčíkové soli mastných kyselín).

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť užívané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 8:00 - 16:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 10:00 - 17:00
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO