loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

Glucovit (udržuje hladinu glukózy pod kontrolou) - Yamamoto

Pomáha udržiavať hladinu glukózy pod kontrolou.
 

Balenie

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do zajtra?

Objednajte kuriérom GLS do dnes 14:00 hod.

Popis produktu

Glucovit je výživový doplnok založený na rastlinných výťažkoch. Berberisový extrakt prispieva k zdraviu kardiovaskulárneho systému, Momordika horká a Gymnema podporujú metabolizmus uhľohydrátov. Gymnema tiež zohráva úlohu pri kontrole pocitu hladu a podporuje metabolizmus lipidov. Momordika horká prispieva k fyziologickému arteriálnemu tlaku. Spoločne so škoricou tieto zložky pomáhajú udržiavať pravidelný črevný tranzit.

Udržanie kontroly glukózy v krvi je nevyhnutné pre zdravie, pretože príliš vysoké hladiny vedú k zvýšeniu telesnej hmotnosti  a môžu otvoriť dvere k vážnym ochoreniam, ako je arterioskleróza a kardiovaskulárne príhody. Glucovit môže pomôcť v prípade, ak správna výživa a zdravá fyzická aktivita nestačia.

Berberín je alkaloid extrahovaný z čučoriedky (Berberis vulgaris), ktorá sa už istý čas používa v čínskej a ajurvédskej medicíne. Má prospešné vlastnosti súvisiace s redukciou glukózy v krvi. Výskum za posledných 10 rokov preukázal rastúci záujem o mimoriadne účinky na metabolické ochorenia (cukrovka typu 2, preddiabetické stavy) a kardiovaskulárne ochorenia, ktoré sa v západných spoločnostiach neustále zvyšujú. Berberín dokáže aktivovať "kľúčový" metabolický enzým, AMPK, ktorý pôsobí na rôznych úrovniach: zvyšuje produkciu GLUT4 (transportéra glukózy, ktorý sa nachádza iba v svalových a tukových bunkách), zlepšuje citlivosť na inzulín, uľahčuje intracelulárny transport glukózy, čo umožňuje aby lepšie využívali glukózu aj inzulín, a tým znížili hladiny glukózy a glykovaného hemoglobínu (HbA1c) v krvi. Stimuluje tiež metabolizmus mastných kyselín v mitochondriách a znižuje hladiny cirkulujúcich lipidov, triglyceridov a LDL cholesterolu v krvi.

Glucovit tiež obsahuje Momordiku horkú (Bitter Melon), ktora obsahuje zmes saponínov, a preto je považovaná za jednu z najúčinnejších v boji proti cukrovke 2. typu vďaka svojim prospešným hypoglykemickým a inzulínovým vlastnostiam. Rozsiahle štúdie potvrdili svoju účinnosť v boji proti príjmu glukózy a jej hypoglykemickému účinku a ukázali, že Gymnema Sylvestre je schopná znížiť hladiny glukózy v plazme stimuláciou sekrécie pankreatického inzulínu (účinok na úrovni beta buniek pankreasu).

Aj škorica má silný hypoglykemický účinok a vytvára väčšiu citlivosť na inzulín, čo umožňuje, aby glukóza účinnejšie vstúpila do periférnych tkanív buniek. Ďalej pomáha spomaliť vyprázdňovanie žalúdka a následne vstup cukrov do obehu.

Výhody:

  1. Hypoglykemický účinok
  2. Pomáha chrániť kardiovaskulárny systém
  3. Pomáha udržiavať správny tlak

Dávkovanie

Užívajte 2 kapsuly denne s vodou (najlepšie pred jedlom alebo počas jedla).

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 2 kaps.
Počet dávok v balení: (30 kaps.) 15
Extrakt z Berberis 300 mg
z toho berberín 255 mg
Extrakt z Momordiky horkej 300 mg
z toho charantín 1,5 mg
Čínska škorica 100 mg
z toho polyfenoly 20 mg
Gymnema lesná extrakt 100 mg
z toho kyselina gymnemová 25 mg

Zloženie

Berberis (berberis aristata DC) extrakt zo sušenej kôry 85 % berberín, momordika horká (momordica charantia L.) extrakt zo sušeného ovocia 0,5 % charantín, kapsuly (želatína, farbivá (oxid titaničitý, oxidy a hydroxidy železa, indigokarmín)), čínska škorica (cinnamomum cassia (Nees & T.Nees) J. Presl) extrakt zo sušenej kôry 20 % polyfenoly, gymnema lesná (gymnema sylvestre (Retz) R.Br.) extrakt zo sušených listov 25 % kyselina gymnemová, činidlá proti spekaniu (oxid kremičitý, horčíkové soli mastných kyselín).

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť užívané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Výrobca

IAF Network srl - Via Savella II Travesa, 43-25038 Rovato (BS), Made in Italy.
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 12:30 - 17:30
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO