+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Enzymasic - Yamamoto

Hlavný obrázok Enzymasic - Yamamoto
 
  • odporúčame Vám tento produkt

Cenník

Doručenie do zajtra? Objednajte kuriérom GLS do dnes 14:00 hod.
BalenieBežná cenaUšetríteVaša cenaKúpiť
30 kaps.19.99 €10%17.99 €


Stručný popis

Výživový doplnok stravy s obsahom vybraných enzýmov.


Popis produktu

Tráviace enzýmy fungujú ako katalyzátory, ktoré rozkladajú veľké molekuly potravy (bielkoviny, tuky a sacharidy) na menšie jednotky (aminokyseliny, mastné kyseliny, glukózu), ktoré telo dokáže vstrebať. Delia sa na proteolytické (štiepiace bielkoviny), lipolytické (štiepiace tuky) a sacharolytické (teda rozkladajúce sacharidy). Nájdeme ich v rôznych častiach tráviaceho traktu, od sliny po žalúdok vrátane pankreasu a tenkého čreva. Ich nedostatok môže spôsobiť niekoľko nepríjemných porúch, ako sú ťažkosti s trávením, meteorizmus, nadúvanie, syndróm dráždivého čreva, malabsorpčné javy, čo vedie k nižšiemu príjmu živín, hnačke alebo zápche. 

Enzymasic pôsobí proti stresovým stavom gastrointestinálneho systému, čím zlepšuje vstrebávanie živín. Enzymasic obsahuje EnzyMix (400 mg/denná dávka) pozostávajúci z amylázy, proteázy, glukoamylázy, lipázy, celulázy, laktázy a pektinázy, s ktorými sú skombinované enzýmy bromelaín, papaín a alfa-galaktozidáza.

Výhody:

  1. Zlepšuje trávenie
  2. Obsahuje všetky 3 typy tráviacich enzýmov

Dávkovanie

 Užívajte 2 kapsule denne s vodou a počas jedál.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 2 kaps.
Počet dávok v balení: (30 kaps.) 15
EnzyMix (enzýmy z fermentovaných maltodextrínov) 400 mg
z toho amyláza 12 000 DU
Proteázy 24 000 DU
Glukosamyláza 16 AGU
Lipáza 900 FIP
Celuláza 2 400 CU
Laktáza 4 000 ALU
Pektanázy 50 endo-PG
Bromelaín 500 GDU/200 mg
Papaín 900 USP/150 µg
Alfa galaktozidáza 900GaIU/30 mg

Zloženie

EnzyMix [zmes enzýmov maltodextrínov fermentovaných Aspergillus Oryzae (amyláza, proteáza, glukozamyláza, lipáza, celuláza, laktáza, pektináza)], bromelaín (z Ananas comosus (L.) Merr., Jamb), kapsula (želatína, farbivo oxid titaničitý), objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), činidlá proti spekaniu (oxid kremičitý), horečnaté soli mastných kyselín, alfa-galaktozidáza (z fermentácie Aspergillus oryzae), papaín (z Carica papaya L., ovocie).


Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť užívané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred teplom.


Hodnotenie

0.0
žiadne hodnotenia

Novinky