loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

EAA - 6PAK Nutrition

Vzorec pred tréningom obsahujúci sadu 8 esenciálnych exogénnych aminokyselín (EAA) a 2 semiesenciálne aminokyseliny.

Balenie

Príchuť

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do utorka?

Objednajte kuriérom GLS do pondelka 14:00 hod.

Popis produktu

EAA obsahuje sadu esenciálnych exogénnych aminokyselín (Essential Amino Acids - EAA) v množstve, ktoré pokrýva 100 % dennej potreby tela podľa WHO na 100 kg telesnej hmotnosti.

Aminokyseliny sú základnými stavebnými kameňmi bielkovín a bielkoviny sú zase hlavnými funkčnými a štruktúrnymi prvkami každej bunky. Esenciálne aminokyseliny sú aminokyseliny, ktoré sa musia telu dodávať, pretože si ich nedokáže samo vyrobiť. Patria sem leucín, izoleucín, valín, lyzín, treonín, metionín, fenylalanín a tryptofán. Keď vieme, aké dôležité sú bielkoviny pre ľudské telo, je zrejmý záver o podstate aminokyselín. Ich význam je obrovský! Je potrebné pripomenúť, že bielkoviny prispievajú k rastu svalovej hmoty a pomáhajú ju udržiavať.

Konzumácia primeranej hladiny bielkovín, najmä po cvičení, pomáha optimalizovať rýchlosť syntézy svalových bielkovín v porovnaní s odburávaním svalových bielkovín. V prípade intenzívneho tréningu je potrebné pripomenúť dôležitosť esenciálnych aminokyselín, ich dostupnosť v primeranom množstve môže ovplyvniť optimálnu schopnosť stimulácie syntézy svalových bielkovín.

6PAK Nutrition EAA obsahuje aj 2 semiexogénne aminokyseliny - histidín a arginín. Jedná sa o aminokyseliny, ktoré majú schopnosť produkovať sa v ľudskom tele, ale nemusia byť v dostatočnom v množstve.

Výhody:

  1. Až 8 esenciálnych aminokyselín
  2. Pridané 2 semiesenciálne aminokyseliny histidín a taurín
  3. Pokrýva 100 % odporúčanej dennej dávky pre hmotnosť až 100 kg
  4. Osviežujúci nápoj v 4 príchutiach

Dávkovanie

Zmiešajte 12 g (2 odmerky prášku) s 200 ml vody. Užívajte 1 dávku 2x denne: pred tréningom a ihneď po tréningu. Užívajte v tréningové dni.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 12 g
Počet dávok v balení: (400 g) 33
L-leucín 2 000 mg
L-valín 1 000 mg
L-izoleucín 1 000 mg
L-lyzín 1 320 mg
L-fenylalanín 700 mg
L-treonín 1 080 mg
L-histidín 300 mg
L-metionín 720 mg
L-tryptofán 200 mg
L-arginín 600 mg

Zloženie

Grapefruit: L-leucín, L-lyzín, L-treonín, arómy, L-valín, L-izoleucín, L-arginín, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), L-metionín, L-fenylalanín, L-histidín, L-tryptofán, emulgátor (ryžový škrob), sladidlo (sukralóza), protihrudkujúca látka (oxid kremičitý), farbivo (E124*).

Lychee: L-leucín, L-lyzín, L-treonín, arómy, L-valín, L-izoleucín, L-arginín, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), L-metionín, L-fenylalanín, L-histidín, L-tryptofán, emulgátor (ryžový škrob), sladidlo (sukralóza), protihrudkujúca látka (oxid kremičitý), farbivo (E124*).

Mango Passionfruit: L-leucín, L-lyzín, L-treonín, arómy, L-valín, L-izoleucín, L-arginín, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), L-metionín, L-fenylalanín, L-histidín, L-tryptofán, emulgátor (ryžový škrob), sladidlo (sukralóza), protihrudkujúca látka (oxid kremičitý), farbivo (E104*).

Lemon Orange: L-leucín, L-lyzín, L-treonín, arómy, L-valín, L-izoleucín, L-arginín, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), L-metionín, L- fenylalanín, L-histidín, L-tryptofán, emulgátor (ryžový škrob), sladidlo (sukralóza), protihrudkujúca látka (oxid kremičitý), farbivo (E110*).

* E104, E110, E124 môžu mať nepriaznivý vplyv na činnosť a pozornosť detí.

Informácie pre alergikov

Môže obsahovať stopy mliečnych výrobkov, sóje, zŕn obsahujúcich lepok (pšenica), vajec, zeleru a horčice.

Upozornenie

Neužívajte, ak máte alergiu na niektorú zo zložiek prípravku. Nevhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu a chlade. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO