+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Diuricell - Yamamoto

Hlavný obrázok Diuricell - Yamamoto
 
 • odporúčame Vám tento produkt

Cenník

Doručenie do utorka? Objednajte kuriérom GLS do pondelka 14:00 hod.
BaleniePríchuťBežná cenaUšetríteVaša cenaKúpiť
1000 ml.Pineapple38.88 €10%34.99 €


Stručný popis

Diuricell je výživový doplnok stravy navrhnutý na podporu čistiacich funkcií tela (prírodné diuretikum) a kontrolu telesnej hmotnosti.


Popis produktu

Vzorec Diuricell obsahuje zmes bylín s čistiacimi a odvodňovacími účinkami.

 • Extrakt z ananásovej stopky na zlepšenie krvného a lymfatického obehu.
 • Púpava, liečivá bylina známa od dávnych čias pre svoje prospešné vlastnosti pre pečeň ako aj prírodné diuretikum.
 • Breza, ktorá má prirodzený diuretický a lymfatický odvodňovací účinok.
 • Jastrabník chlpánik je vynikajúci na potlačenie zadržiavania vody a odstraňovanie odpadu prítomného v našom tele, to vďaka svojej odvodňovacej a diuretickej funkcii.
 • Trubkovec osinatý (Orthosiphon) má vynikajúce diuretické vlastnosti, pretože uľahčuje vylučovanie chloridu sodného a zvyšuje vylučovanie dusíkatých zlúčenín, ako je kyselina močová, do moču. Takže sa používa nielen pri problémoch so zadržiavaním vody, ale aj pri eliminácii vzniku obličkového piesku a kameňov.
 • Pomarančovník horký, najmä vďaka obsahu synefrínu, má schopnosť spaľovať tuky
 • Listnatec tŕnitý pôsobí proti vazodilatácii a vykonáva flebotonickú aktivitu vďaka pôsobeniu ruscogenínu, látky, ktorá spôsobuje, že steny krvných ciev sú elastické, a tým zabraňujú lymfatickej stagnácii.
 • Zlatobyľ obyčajná je rastlina s depuračným a protizápalovým účinkom na urogenitálny aparát.

Výhody:

 1. Podporuje čistenie tela zvýšeným vylučovaním moču
 2. Zabraňuje zadržiavaniu vody v organizme

Dávkovanie

Pred každým použitím premiešajte obsah fľaše. Pridajte 20 ml do pohára vody a užívajte 2x denne, najlepšie medzi jedlami.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť dennej dávky: (príchuť Pineapple) 40 ml
Počet dávok v balení: (1 000 ml.) 25
Bromelaín 500 mg
Extrakt z Jastrabníka chlpánika 400 mg
Extrakt z Brezy previsnutej 360 mg
Extrakt z Púpavy 300 mg
Extrakt z Listnatca tŕnitého 300 mg
Extrakt z Trubkovca osinatého 200 mg
Extrakt zo Zlatobyle obyčajnej 100 mg
Extrakt z Pomarančovníka horkého 80 mg
z toho synefrín 8 mg

Zloženie

Voda, fruktóza, bromelaín (1250 GDU/500 mg enzýmu)(z Ananas comosus (L.) Merr., stipe), arómy, jastrabník chlpánik (hieracium pilosella L.) sušený extrakt titrovaný s 1 % obsahom flavonoidov vyjadrených ako vitexín, breza previsnutá (betula pendula Roth) extrakt zo sušených listov titrovaný s 2,5 % obsahom flavonoidov vyjadrených ako hyperosid, púpava (taraxacum officinale Weber) sušený koreňový extrakt, sušený koreňový extrakt z listnatca tŕnitého (ruscus aculeatus L.) titrovaný s 5% obsahom saponínov vyjadrených ako ruscogenín, trubkovec osinatý (orthosiphon aristatus (Blume) Miq.) extrakt zo sušených listov titrovaný s 0,2 % obsahom sinensetínu, kyselina citrónová, zlatobyľ obyčajná (solidago virga-aurea L.) extrakt zo sušených stoniek a kvetov, pomarančovník horký (citrus aurantium L. var. amara) extrakt z nezrelého sušeného ovocia titrovaný s 10 % obsahom synefrínu, konzervačná látka (sorbát draselný), sladidlo (sukralóza).


Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosah malých detí. Nevhodné pre deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Dlhodobé užívanie konzultujte s lekárom. Uchovávajte na suchom mieste mimo zdrojov tepla a slnečného svetla. Po použití dôkladne zatvorte. Fľašu uchovávajte v chladničke (+4 °C) dôkladne uzavretú a spotrebujte do jedného mesiaca po otvorení.


Hodnotenie

0.0
žiadne hodnotenia

Novinky

Podobné produkty