+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Dedicated BCAA + Stamina - Amarok Nutrition

Hlavný obrázok Dedicated BCAA + Stamina - Amarok Nutrition
 
  • odporúčame Vám tento produkt

Cenník

Produkt je dlhodobo nedostupný.
Pozrite si podobné produkty z kategórie Aminokyseliny


Stručný popis

BCAA v kombinácii so zložkami pre intenzívnejší tréning.


Popis produktu

Každý produkt z línie - Dedicated BCAA + obsahuje aminokyseliny s rozvetveným reťazcom v najúčinnejšom pomere 2:1:1. Každá dávka obsahuje 3 g L- leucínu pre stimulovanie proteínovej syntézy, 1,5 g L- valínu a 1,5 g L -izoleucínu.

Dedicated BCAA+Stamina obsahujú:

  • L- Citrulín zabezpečuje a doručuje najčistejšiu formu oxidu dusného do svalov. Všetky štúdie dokazujú, že užívanie 3 g citrulínu denne, pomáha predchádzať svalovej únave a zlyhaniu, podporuje tvorbu energie ATP a podporuje obnovu kreatín fosfátu po namáhavom cvičení. Atléti používajú citrulín malát pre viac energie, ktorú nevyhnutne potrebujú pre tvrdší, intenzívnejší a namáhavý tréning.
  • Beta- alanín pôsobí ako stopový prvok medzi zlyhaním svalových vlákien a tvorbou kyseliny mliečnej a karnozínu vo svaloch. Potláča ich tvorbu a udržuje pod kontrolou počas intenzívneho cvičenia. To znamená lepšiu svalovú výdrž, viac energie pre explozívne a vykokointenzívne cvičenia a celkový lepší výkon.
  • Prírodná kokosovová voda kombinovaná s minerálmi a elektrolytmi udržiava telo hydratované po celý čas. Synergicky pracujúce minerály a elektrolity udržujú rovnováhu tekutín v tele, rýchlo obnovujú svalovú vytrvalosť a oddiaľujú únavu.

Výhody:

  1. Kombinovaný produkt 2v1
  2. Až 50 dávok
  3. Zabezpečí ochranu svalov
  4. Určený pre intenzívne "hardcore" tréningy

Dávkovanie

Zmiešajte 10 g (1 odmerku) s 250 - 300 ml studenej vody, pretrepte alebo premiešajte v šejkri po dobu približne 30 sekúnd. Pre najlepšie výsledky užívajte 30 minút pred tréningom alebo počas cvičenia.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosž jednej dávky: (príchuť Cherry Bomb) 10 g
BCAA 2:1:1 6 000 mg
Beta-alanín 1 200 mg
Citrulín malát 1 100 mg
Horčík (ako Citrát horečnatý) 580 mg
Draslík (ako Citrát draselný) 253 mg
Sodík (ako Citrát soditý) 200 mg
Raw koncentrovaná kokosová voda 200 mg

Zloženie

Mikronizovaný l-leucín, mikronizovaný l-izoleucín, mikronizovaný l-valín, beta-alanín, citrulín malát, citrát horečnatý, citrít draselný, citrát soditý, raw koncentrovaná kokosová voda, kyselina jablčná, betakarotén E160a, sladidlo (extrakt z listov stévie).


Informácie pre alergikov

Vyrobené v závode, ktorý spracováva aj mlieko, sóju, vajcia, lepok a arašidy.


Upozornenie

Skladujte na suchom a chladnom mieste. Teplo a slnečné žiarenie môže poškodiť obal výrobku. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Nevhodný pre osoby mladšie ako 18 rokov. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Pred užívaním sa poraďte so svojim lekárom, ak ste tehotná, dojčiaca, užívate lieky, trpíte nejakým ochorením alebo máte menej ako 18 rokov. Prestaňte užívať 2 týždne pred plánovanou operáciou. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy!


Hodnotenie

5.0
4 hodnotenia

Novinky