loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

Curcuma (detoxikácia organizmu) - Yamamoto

Doplnok pôsobiaci protizápalovo a podporujúci detoxikáciu organizmu s kurkumou.
 

Balenie

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do piatka?

Objednajte kuriérom GLS do zajtra 14:00 hod.

Popis produktu

Kurkuma je trvalka, trávnatá rastlina pochádzajúca z južnej Ázie príbuzná so zázvorom. Táto rastlina je obzvlášť cenená pre jej podzemné časti, z ktorých sa získava žltooranžové korenie. Hoci je tento koreň známy predovšetkým v kuchyni, kurkuma sa môže pochváliť nespočetnými prínosnými účinkami pre zdravie.

Používa sa v čínskej a ajurvédskej medicíne po mnoho storočí. Tradične sa používa na stimuláciu trávenia a liečbu porúch trávenia. Kurkuma pôsobí najmä na zvýšenie sekrécie žlče, čo umožňuje ľahšie trávenie, čím sa podporuje činnosť pečene a detoxikácia. Nie je to len kvôli zaujímavým terapeutickým účinkom, že kurkuma bola predmetom nespočetných vedeckých výskumov. Vedcom sa podarilo izolovať látky, ktoré sú zdrojom nespočetných výhod kurkumy, kurkuminoidy. Medzi týmito látkami vyniká kurkumín, ktorý je najčastejšie a najlepšie zdokumentovaný vo vedeckej literatúre.

V skutočnosti je kurkumín známy svojimi významnými antioxidačnými a protizápalovými vlastnosťami. Ako antioxidant môže kurkumín pôsobiť proti voľným radikálom, ktoré sú zodpovedné za starnutie buniek a ktoré podporujú nástup rôznych ochorení. Jeho protizápalovo pôsobiace mechanizmy na boj proti akútnym a chronickým zápalom sú dobre známe a boli dôkladne vysvetlené, najmä pre kĺby, kde kurkumín vykazuje vynikajúcu podporu zdravia kĺbov. Zlepšuje funkčnosť, flexibilitu a mobilitu a zároveň pôsobí protizápalovo.

Číslo "95", ktoré charakterizuje patent "BCM-95®", sa týka stupňa štandardizácie na 95 % komplexu kurkuminoidov éterických olejov, čo umožňuje jedinečnú absorpciu a synergiu účinku, ktorý preukázal mimoriadnu biologickú dostupnosť od 7 do 9 krát vyššiu ako u bežných 95 % štandardizovaných extraktov z kurkumy.

Výhody:

  1. Uľahčuje trávenie
  2. Podporuje detoxikáciu organizmu
  3. Pôsobí protizápalovo
  4. Vysoká biologická dostupnosť a účinnosť vďaka patentu  "BCM-95®"

Dávkovanie

Užívajte 1-2 kapsuly 1x denne, zapite dostatočným množstvom vody.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 2 kaps.
Počet dávok v balení: (30 kaps.) 15
Extrakt z kurkumy 500 mg
z toho kurkuminoidy 475 mg

Zloženie

Suchý extrakt z kurkumy BCM95® (curcuma longa L.) rhizóm 95 % celkových kurkuminoidov, kapsula (želatína, farbivo (oxid titaničitý)), objemové činidlá (mikrokryštalická celulóza, fosforečnany vápenaté), činidlá proti spekaniu (horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý).

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť užívané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Dlhodobé užívanie konzultujte so svojím lekárom. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Výrobca

IAF Network srl - Via Savella II Travesa, 43-25038 Rovato (BS), Made in Italy.
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 12:30 - 17:30
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO